Nešťastná a sklamaná v láske

andy48
8. aug 2023

Prišla som sa k vám vyrozprávať.
Ja som taká nešťastná, tak veľmi sklamaná v láske.
Nebaví ma vôbec nič, je mi hrozne.
Ešte aj ďalšia rána pod pás - uvoľnilo sa miesto v práci, kde pracuje tento muž, kvôli ktorému som tak smutná. Niekedy som tam už robila, myslela som, že sa tam vrátim, no dozvedela som sa, že uprednostnili na to voľné miesto inú babu.
Aj z tohto som tak veľmi sklamaná.
Som úplne bez života, stále len plačem...

minenkak
8. aug 2023

@andy48 z čoho presne si sklamaná, že nemáš vysnívanú prácu alebo že prežívaš platonickú lásku

dadis
8. aug 2023

@andy48 bud rada, ze tam nejdes a nemas ho na ociach..caka ta isto nieco lepsie

lindous
8. aug 2023

Ak sa kvôli nemu trápiš, tak je len dobre, že nebudete kolegovia, ľahšie si udržíš odstup, ktorý teraz potrebuješ... ak potrebuješ/chceš zmeniť prácu, isto nájdeš aj inú super ponuku, na to by som sa zamerala a investovala do toho energiu, aspoň zamestnáš myseľ

reanda
8. aug 2023

clovek niekedy tuzi po tom, co pre neho vobec nie je vhodne.. vtedy je lepsie verit zivotu, ze ti robi dobru sluzbu, ked ta k tomu nepusti 🙂 .. aj ked cloveku sa to zda hrozne, ked nerozumie preco a nevidi suvislosti a mysli si, ze prisiel o nieco uzasne a uz nikdy nemoze byt stastny.. mozno keby vedel, akym tazkostiam a trapeniu v buducnosti sa prave vyhol, tak by miesto smutku, sklamania a nestastia buchol sampanske 😀
posmut si.. to prejde.. a pride nieco ovela lepsie 🙂

syslik81
8. aug 2023

a bola by si stastna pracovat tam kde mas nenaplnenu lasku? ber to ako znamenie ze mas zacat inde od znova ..zide z oci zide z mysle ... a za par tyzdnov zabudnes

andy48
autor
8. aug 2023

@minenkak ja prácu mám. Všetko OK. Ale stále túžim vrátiť sa do tej minulej práce (kde aj on pracuje).

andy48
autor
8. aug 2023

@syslik81 bodaj by to bolo len pár týždňov....

dzulli1980
8. aug 2023

Daj si čokoládu 😉... a teraz vážne ... to len kvôli tomu mužovi si sa chcela vrátiť do tej práce, kde uprednostnili druhú? ... nerev, žiadny chlap za to nestojí, ver mi ... si predstav, že by Ťa tam zobrali, on by mal frajerku, ktorá tam tiež pracuje a dennodenne by si sa na nich pozerala ... bolo by Ti lepšie?
@andy48

minenkak
8. aug 2023

@andy48 a on ťa chce?

marseillefan
8. aug 2023

@andy48 A to si myslíš, že ak by si tam pracovala, tak sa do teba ten muž zázračne zamiluje? Ak sa k ničomu doteraz nemal, tak možno ti chce vesmír niečo naznačiť. A ešte sa dá nebodaj dokopy s inou a ty by si sa s ním musela každodenne stretávať v práci - toto ti chýba ku "šťastiu"?

alickapusinka
9. aug 2023

ON bol tiež do teba zamilovaný. Je slobodný.

andy48
autor
9. aug 2023

@alickapusinka toto bola otázka na mňa? Alebo konštatovanie?😉