Nerozumiem správaniu partnera, ktorý sa so mnou po 10. rokoch rozišiel

scarletka34
20. dec 2020

Neviem čo si myslieť. Priateľ sa somnou rozišiel po 10 rok. ALE spolu zatial bývame. Dôvod rozchodu uviedol že nechce byť vo vstahu že potrebuje vypnúť a že občas bude pre spávať u kamaratov ale bude spávať občas aj doma. Vyplakala som more sĺz nechápala som ze prečo ved sme nemali žiadny problém. A nedávno som zistila ze je za tým žena kolégina jeho. Vola ho aj k sebe bývať lebo ona vie ze bývame spolu. No on zatiaľ sa neplánuje k nej nasťahovať aj Vianoce chce osláviť somnou a nie snou. Deti spolu nemáme tak nechápem prečo sa vracia ku mne. Jedine co mame spoločne je úver a účet. Aj teraz bol u nej na 3 dni a volal mi ze ide do metra ci mi ma niečo kúpiť atď... Prihlásila som sa naschvál na pokec začal žiarliť co tam toľko robím a aby som bola opatrná a ze mi praje aby som si našla dobrého chlapa čo si o tom celom myslíte o co mu ide nerozumiem mu.

sweetlife001
20. dec 2020

@scarletka34 neviem o čo mu ide, ale ty fakt s ním ostaneš oslavovať Vianoce ? Na čo je toto dobre? Chrape s druhou ženskou = skončil.
A na jeho či mi má niečo kúpiť by som mu veľmi rýchlo odpovedala 😀 ale tu sa také nesmie písať. Aj na podobné traposiny čo by na mňa skúšal hneď po tom čo zatvorí dvere na byte jeho k..olegyne.

kubkovamama
20. dec 2020

@scarletka34 o čo by mu išlo,má milenku a nechce vyzerať už ako celkom debil..no nema ani gule aby ti to povedal,to si si sama zistila.Ide mu o to,aby si nedajbože nerobila nejaké scény,preto je "milý".A nejde k nej,lebo je to zrejme čerstvé a drží si zadné vrátka keby milenka cukne tak aj ty mu budeš dobrá.A dúfam,že znova dokopy sa s ním nedáš.A na Vianoce mu tiež nedávaj.Maj trochu hrdosť a neplač kvôli chruňovi.Uveru sa rýchlo zbavte a choďte si každý svojou cestou

mogaa
20. dec 2020

@scarletka34 tak najskôr premýšlaj či ťa nevyužíva...čí je byt? kto platí byť, všetky výdavky, stravu?

mogaa
20. dec 2020

@scarletka34 *byt🙈

mogaa
20. dec 2020

@scarletka34 prípadne na koho je písaný byt a kto spláca hypotéku?

pribinak
20. dec 2020

Dievča zlate vykopni ho aj s dverami. Po 10 rokoch by snáď mal vedieť čo chce a či chce byt s tebou.
Takto to hra na obe strany, drzi si tá a zároveň sa venuje aj kolegyni.

nikpa
20. dec 2020

@scarletka34 svojim spôsobom si drží aj teba a ma aj milenku, je to chrapun bez chrbtovej kosti ktorý nema gule vyložiť karty na stôl a nema ta uz za nič. Nestrácaj uz pri ňom čas. Ak si ta uz on neváži ani toľko aby ti po toľkých spoločných rokoch povedal pravdu tak si aspoň ty váž samu seba.

scarletka34
autor
20. dec 2020

@sweetlife001 ako je byt neplánujem opustiť. A momentálne som bez práce nastupujem až v januári takže som mu vďačná že mi naďalej finančné pomaha

scarletka34
autor
20. dec 2020

@kubkovamama no on vie ze viem ze niekoho ma. Tak preto nechápem prečo nejde knej aj na vianoce. Silvestra plánujú spolu ak sa do vtedy nič nezmení

scarletka34
autor
20. dec 2020

@mogaa všetko momentálne platí on

judar
20. dec 2020

No tu je aj to problem ze 10 rokov bol len priatel co je nuze....stereotyp bez svadby bez dietata ...a jediny zavazok co stebou ma le len "obycajny" uver takze mu nic nebrani trtosit si druhe

scarletka34
autor
20. dec 2020

@judar dobre ale prečo býva somnou a zaujíma sa o mňa?

heleninamama
20. dec 2020

@scarletka34 Nedávno si tu písala, už vtedy tu baby písali, že ma inú, len Ty si stále išla svoje a chytala sa slamky... Už vieš pravdu. Tak sa podľa toho správaj.
To, čo Ti hovorí, sú len frázy z milosti. A v spoločnom podnájme nezostáva kvôli Tebe, ale preto, lebo ho platí a novú priateľku ešte nemá natoľko vycvičenú ako Teba alebo cíti, že sa k nej nemôže správať ako k handre - čiže odchádzať a prichádzať ako sa mu zachce, prespávať u kamarátov... Nová ma zrejme vlastný byt a je to sekera. Tak ešte chvíľu váha. Čo však nič nemení na fakte, že Teba nechce.
Máš na krku 40, dieťa s iným nezodpovedným chlapom, nemáš vlastné bývanie, si nezamestnaná a zadĺžená. Začni už konečne riešiť svoj život a problémy, nie to, či tento trtko k Tebe niečo cíti a neanalyzuj každé jeho slovo a bezvýznamný čin...

judar
20. dec 2020

@scarletka34 to sa rovno spytaj jeho ...mozna si len domaci mazlicek do bytu alebo mu ides tajne krkom ako spolocensky neschopna preto si uziva s druhou

veronikaszabova
20. dec 2020

@heleninamama presne.

scarletka34
autor
20. dec 2020

@heleninamama tak ta jeho priateľka mu pcha kľúče od domu ale ich neprijal. Prácu mám od januára a mame aj po delené kto bude čo platiť takže toto všetko po riešené. Len mi nejde do hlavy prečo sa vracia a nechce byť snou na vianoce. Ja mam pocit ze asi nevie chlapec co chce

katkati
20. dec 2020

Čo ti mame napísať? Že miluje teba a nie ju? Isto by sa ti dobre čítalo, ale načo takú náplasť na ránu? Teba ma rád ako človeka, s ktorým prežil 10 rokov a ten akože záujem je len preto, lebo to nepraje nič zlé. To len my ženy sme poväčšine také pomstychtivé.

scarletka34
autor
20. dec 2020

@judar to zas mame dosť spoločného preto mnoho ľudí ho nechápe co spravil. To by ste ho museli poznať a keby ma vymenil za niečo lepšie ale kdeže každý sa s toho smeje

heleninamama
20. dec 2020

@scarletka34 Ak si fakt taká nechápavá a navyše bez kúska sebaúcty, tak sa ho drž, naďalej s ním akože bývaj a pestuje túto atrapu vzťahu a možno Ťa občas, keď príde prespať, aj pretiahne...
A potom odíde za inou a Ty zas preleješ potoky sĺz a budeš tu písať. A občas Ti donesie niečo z Metra a možno Ti donesie aj nejakú pohlavnú chorobu...
Toto vážne chceš? Kristepane, ženská, spamätaj sa!

veronikaszabova
20. dec 2020

@scarletka34 chlap ti povie, ze ta nemiluje, spava s inou a ty by si ho chcela spat?
Minule si sa bila do prs, ze ta nepodvadza, ze to je len "obdobie". A vidis. Ma niekoho ineho.

heleninamama
20. dec 2020

@veronikaszabova Toto sa už nedá ani komentovať. Normálne sa hanbím, že som tiež žena. A ani sa tým chlapom nečudujem, čo stvárajú, keď sú ženy takéto zadubené.

sweetlife001
20. dec 2020

@scarletka34 ja si myslím, že ona bude so svojou rodinou na Vianoce a nie s frajerom, s ním sa bude baviť na Silvestra, preto podľa mňa nebudú spolu, nehľadala by som za tým nič iné.. ak ste sa dohodli, že ťa bude "živiť" do toho januára a všetko platiť, ok, bola by som vďačná, rozprávala sa s ním jedine ak by sme museli riešiť niečo ohľadom bytu a koniec, neriešila by som ho. Ja len keď si to predstavím , mám strašnú zlosť, určite by som si nesadla na Štedrý večer s človek , ktorý ma opustil po 10 rokoch kvôli druhej, s ktorou aj je, nemohla by som sa naňho ani pozrieť. Ja som za to aby aj po rozchode ostali korektne a slušne vzťahy, aj by som sa správala slušne, ale to je všetko, neviem na čo sa idete hrať..

veronikaszabova
20. dec 2020

@heleninamama neviem si predstavit, zeby som takeho chlapa prijala naspat 🤦‍♀️ by som sa citila ako madrac. Neda jedna, sak da druha.

mogaa
20. dec 2020

@scarletka34 a čí je byt, resp.na koho je písaný? lebo nechápem prečo si myslíš že on opustí byt keď všetky náklady platí on.....buď čaká že odídeš ty( a ak je byt na neho a on spláca aj hypo) tak ťa z neho skôr či neskôr vykopne alebo mu to vyhovuje....doma má upratané, popraté, navarené a možno čaká že bude mať aj teba aj milenku....ak máš trošku hrdosti tak to rieš....ak je byt tvoj, pekne ho pobal a nech si ide....

veronikaszabova
20. dec 2020

@mogaa podnajom

scarletka34
autor
20. dec 2020

@sweetlife001 ona nebude zo svojou rodinou práveže chce by sním na vianoce a on nie. Ja nečakám že sa ku mne vráti. A presne som mu vďačná ako sa k tomu všetkemu postavil. Len nechápem prečo nechce bývať snou keď sa rozhodol pre ňu. To je cele ja od toho necakam nic

deti95060810
20. dec 2020

to sú drísty, že po 10 rokoch potrebuje vypnúť.... s kolegyňou...:😉 wink:

queen_mary
20. dec 2020

Mozno mu je ta proste len luto po takej dobe...

syslik81
20. dec 2020

preco je s tebou? z lutosti... boli ste spolu 10 rokov ... zazili pekne veci.. nemas peniaze ani pracu a mozno ani s kym byt na sviatky ... ty v tom vidis nadej a on len minulost a nechce byt zly ... vianoce odmietni chod k rodine .. ak treba prijmui tu pomoc do janura s bytom a potom sa uplne od neho odputaj a nechj nech ho .. dajte si pauzu a mozno ho nova omrzi a vrati sa .. a mozno uz nebudes chciet ... no teraz ho proste nechaj ist