Nemôžem zabudnúť na podvodníka

aminata333
27. feb 2023

Ahoj , mám 18 rokov a chcela by som poradiť. Zamilovala som sa ......ak sa to tak dá nazvať ... do jedného ženatého muža ktorý má zviedol , išlo mu len o jedno , vedela som to , lenže písal a aj naživo mi hovoril také reči ktoré mi ešte nikto nehovoril ( nemyslím tie naivné reči ako svadba a podobne ). Hľadel na mňa takými očami , ktoré mi pripadali úprimné a tie jeho slová o tom , že by chcel so mnou vážny vzťah ... s manželkou vraj nemal šťastný život . Bola som o rok mladšia než som teraz , hlúpa som bola , že som mu verila . Využil ma ale neodkopol , považoval ma za jeho milenku , akurát tých mal viac , čo som zistila neskôr. Odišli sme od seba , pretože si to moja rodina nepriala a už ani ja aby ma ponižoval . Najhoršie na to je to , že už je to rok ale ja každý jeden boží deň nad ním premýšľam. Stále si premielam v hlave jeho slová , aj keď viem , že to bola len jeho nechutná hra. Bol mojím prvým " frajerom " . Keď som si našla druhého chlapca ktorému som sa páčila stále som nemohla na toho prvého zabudnúť .... rovnako to mám teraz , chodím na miesta kde som sa chodievala s ním prechádzať a počúvam hudbu ktorá mi ho pripomína ... ničí ma to zvnútra ale zároveň si ho chcem pamätať ... som zmätená a neviem čo robiť . Prosím poraďte mi niekto bez výsmechu

janinah
27. feb 2023

Na jáku riť paľovu chodíš na tie miesta a počúvaš tú hudbu?a na čo presne nevieš zabudnúť? Ako ti sprosto klamal do očí ako si jeho jediná? Tu ti nik nepomôže.ak si nepomôže sama.Na prvú lásku sá nezabúda.ale v tvojom prípade je to viac ako nutné...aby si sa posunula ďalej a bola šťastná.

aminata333
autor
27. feb 2023

@janinah No nemôžem zabudnúť na také tie detaily - úsmev , inteligentná teč a podobne i keď teraz som si uvedomila , že tieto veci nájdem aj u iného vernejšieho chlapa , ďakujem ti za odpoveď , cením si to

danyelia
27. feb 2023

Ahoj, takže on Ťa zviedol, využil, oklamal, podvádzal, zranil, ničí Ťa a si kvôli nemu zmätená, hral s Tebou tú nechutnú hru...áno, chápem - bol Tvoj prvý a z Tvojej strany láska. Ešte raz si prečítaj prvú časť môjho komentu, či toto všetko Ti stojí za to trápenie.No nestojí...a zabudni na neho, príde lepší...

beata_k
27. feb 2023

@aminata333 Prestan sa macat v bahne po kolena. On na teba davno zabudol a ty chodis na miesta kde ste sa stretavali a places do vankusa. Ale no taaak. Pozbieraj sa trochu a maj hrdost 😉

aminata333
autor
27. feb 2023

@danyelia ďakujem ti ❤️

mimibabybell
27. feb 2023

@beata_k krásny koment ❤️😊👍

kitycat
27. feb 2023

@aminata333 bol to prvy frajer, ci aj prvy sex?

A vazne... Aspon tvoja rodina ti dovre povedala.. Ved na co si ssa v 17ke tahala so zenatym?

ibajaanikiny
27. feb 2023

@aminata333 a co by bolo,ak by si od neho neodisla? Hrala by si nadalej druhe husle. Verila by si mu?nie,nikdy. Bola by si iba “jedna z mnohych”. Si mladunka,na co tyras samu seba? To musis vziat z ineho konca. Netlacit sa do dalsieho vztahu,to nie je cesta,ak to tak necitis. NECHODIT tam,kde ti ho vsetko pripomina,nepocuvat taku hudbu! Mas malo miest,kam ist? Fitko,vylety,s kamosmi von. Nahod sa a chod niekam,daj leginy a hybaj si zacvicit,chod s niekym na vylet…hladaj cestu,ako sa ho “zbavit” a nie ako si takeho chrapuna pripominat. Prejdi si tu rozne diskusie,chcela by si o par rokov plakat do vankusa,akehi suknickara a manipulatora mas na krku?co by ti do zivota dal? To,co hral na teba,to teraz hra na dalsie strany. Chuda jeho manzelka. Zijes raz,opakujem,raz a ty rozhodujes,ci a koho si k sebe pustis. “Smeti” sa vyhodili,teraz uz len pozametat “omrvinky”.

miadi
28. feb 2023

Ty si ho vlastne ani nepoznala naozaj Iba to co ti nakecal . Ty tomu Este stale veris ze so zenou mu to neklapalo. Mileniek mal viac . A jeho zena chudera ani netusi co mà doma za oblbovaca. To sa len tak hovori milenkam ze s manzelkou to neklape, Ved nieco si vymysliet musia. Nemoze ti rovno povedat ze doma je vsetko ok zena je fajn len jemu treba ku stastiu prašit viac bobrikov naraz. Hnusak vyuzil mladucku 17r dievcinu Este len na prahu dospelosti, To nebola laska mozno len z tvojej strany poblaznenie. Prva ozajstna obojstranna laska ta Este len caka. Rok si sa dost natrapila stacilo. Prestan pocuvat hudbu co ste spolu pocuvala. Nechod na tie miesta. Zasekla si sa v smutku z rozchodu hoci vies ze nemas co lutovat. Ze to nemalo buducnost ani pritomnost. Ze ta len vyuzil pre potechu svojho tela a ega . Ohuril ta lebo si este nic nezazila. Preto isiel prave po tak mladej neskusenej , lebo skusenu zenu primeranu jeho veku by tak lahko neoblbol zenáč.

aminata333
autor
28. feb 2023

@miadi ďakujem ❤️

aminata333
autor
28. feb 2023

@ibajaanikiny ďakujem ❤️

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aminata333
autor
28. feb 2023

@mirco50 Trochu neobvyklý názov videa ale ďakujem , určite si pozriem 😄

lija22
28. feb 2023

@aminata333 ahoj. Vies ze nas takychto ako ty je na svete viac? Proste prvy "muz" na urovni, rozumovo, vyzorovo, krasne rozhovory, sex. To zamava s kazdou babou v tvojom veku a nie je lahke zabudnut. Ano bolo to super, akurat,ze on nie je ten pravy pre teba ani ty pre neho. Nelutuj nic, boli pekne chvile. Ber to ako skusenost do zivota ;) Myslim, ze potrebujes este cas aby si to priala ako minulost

aminata333
autor
1. mar 2023

@lija22 ďakujem ❤️

mother221
13. mar 2023

@aminata333 keby ta od ostatnych krasavic dacim nakazil, to by si na neho inak spominala, popri behani po lekaroch