Nemám kamarátov

8. aug 2023

Ahojte.. viem, že to asi vyznie zvláštne. Obzvlášť keď to píšem na MK.. mám 21.. a trápi m, že nemám žiadnych kamarátov. Nedá sa to vysvetliť .. neprídem si nejako nespoločenská alebo nudná. Jednoducho s ludmi, s ktorými som sa bavila predtým už nezdieľam spoločne záujmy, nakoľko mám pocit, že zostali zaseknutí v obdobi kedy mali 15.. na intraku ma nebaví chlastat a chodiť na party.. proste mám iné hodnoty ale to neznamená že som nejaká sucharka .. rada by som si išla zacvičiť, najesť sa niekde a podobne .. len nemám s kým..

zelenakobyla123
8. aug 2023

Odkial si?

autor
8. aug 2023

@zelenakobyla123 Trnava 😊

ivangeline
8. aug 2023

Akozee..ja som bola taka ista a kamaratov som si nasla. Mozno staci neodsudzovat? ;D Na intraku s babami sme mali pekne chvile. Boli sme dokonca aj v zoo. xD Aj na festivale. A neskor aj k mnohym spoluziakom som si nasla cestu. Boli to fajn roky. Na akej si fakulte? Neverim,ze nenajdes aj fajn ludi..Chodila som dokonca s nejakymi babami z intraku behavat,pridali sa,ked som hladala spolocnost.. ;)

aiana24
8. aug 2023

A nejake zaluby, kruzky? Mozno si chod zacvicit, zatancovat alebo pod. aj sama a niekoho tam stretnes s kym sa das do reci.

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kemrang
9. aug 2023

@omg1992 Si si vedomý, že hľadá KAMARÁTOV? Nepíše nič o partnerovi. Potom sa zase zduješ, keď pôjde niekam s niekým iným.

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kemrang
9. aug 2023

@omg1992 Sám si písal, že nedokážeš byť iba kamarát a začneš žiarliť. Dobre vieš, na čo narážam. Internet nezabúda.

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataly_1304
13. aug 2023

Ahoj, kľudne napíš, som tiež z Trnavy, mám 22 rokov 😊

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kemrang
13. aug 2023

@omg1992 Keby bola pravda to, co pises, tak by si na to nehladal nutne zenu.