Nemám kamarátky

2. aug 2024

Nechápem , ale je to tak. Jednoducho nemám kamarátky …. Pred 3 rokmi sme sa po vysokej škole s priateľom presťahovali do väčšieho mesta. Občas si napíšem s ľuďmi s ktorými som sa bavila ešte na strednej alebo počas výšky ale to je cele , nechodím von, nemám s kým.. chyba mi to. Som spoločenská , usmievavá , chodím do fitka ,ale aj tak , ani tam, neviem nadviazať nové kamarátstva a nechápem čo robím zle , ako si vytvárate kamarátstva?

petamich
2. aug 2024

naposledy cez dieta, pridala som sa do FB skupiny, organizovala sa spolocna kocikovacka a bum su z nej 3 super kamosky 🙂 a pred tym asi v praci a v bezeckej skupine tie posledne co mam

ja som ten typ, co nadviaze kontakt rychlo

gabika0825
2. aug 2024

Veď skús osloviť nejakú babu vo fitku, nadviaz komunikáciu napr. Že akú máš peknú postavu, alebo ako dlho cvičí alebo ju oslov na spoločne cvicenie. Nevidím na tom nič zle. Ja som si našla kamosku takto, presne vo fitku, ešte je navyše aj trénerka a presne som ju oslovila aká je namakaná že vyzerá to super a už to potom išlo samé. Neskôr sme išli na kávu, na vínko do mesta a sme kamošky už 5 rokov. Hlavne sa neboj osloviť niekoho.

ssimusska
2. aug 2024

S kamaratkami som sa zoznamila náhodou či už cez ig alebo na futbale 😄Išlo to samo, ani som nad tym nerozmyšlala že si budeme tak rozumieť