Necítil to na vzťah

martinkaxyz
15. nov 2023

Ahojte, chcem počuť váš názor, muži aj ženy, to je jedno...ako by ste si toto vysvetlili?
Stretávate sa s mužom..cca raz za týždeň, on je dosť zaneprázdnený, má veľa aktivít, stavia dom...zaujíma sa o vás, každý deň vám píše, voláva vám...proste vyzerá to, že to niekam smeruje, stretnete sa s ním asi sedemkrat...pýtate sa ho, či je mu s vami dobre..povie áno...bol s vami naposledy v sobotu...potom sa na deň odmlčal, tak pýtate sa ho, či za niečo stalo, veď naša ženská intuícia...a zrazu dostanete odpoveď, prepáč, ale ja to medzi vami na vzťah necítim a zrazu zostanete ako obarene, dostanete po papuli...ja nechápem čo sa stalo? Čo si o tom myslíte? To ten dotyčný zistil až teraz? Som z toho úplne úplne sklamaná, nakoľko som si myslela, že to k niečomu už ozaj smeruje

melanta
15. nov 2023

7 stretnutí je nič. Ak v rámci prvých rande sa vypytuješ, či mu je s tebou dobre, tiež by som to asi ďalej nerozvýjala. Je to podľa mňa znak nevyzrelosti či chýbajúceho sebavedomia, ak sa v rámci úvodného randenia vypytuješ takéto veci. Potreba uisťovania do zdravého vzťahu nepatrí. Proste zistil, že mu s tebou nie je dobre. Veď na to prvotné randenie je.

barbora0308
15. nov 2023

@martinkaxyz Ono clovek sa ti moze pacit, mozes sa s nim citit dobre, ale romanticke city sa nemusia prehlbovat...zjavne to tak necitil a je skvele, ze to ukoncil este vcas, len aby sa do niecoho vazneho pustal iba "zo zdvorilosti". Mrzi ma to, ze si mala s dotycnym ine plany do buducna, ale je lepsie, ze to skoncilo este vcas.

la_dolce_vita
15. nov 2023

To nikdy nezistis, co sa stalo. Proste sa tak rozhodol a ze sa prestal ozyvat, to je casty jav, muzi su v tomto slabosi.. Neostava ti nic ine, ako to akceptovat a ist dalej.

h2
15. nov 2023

@martinkaxyz Pýtaš sa, či mu je s tebou dobre, jeden deň nenapíše, ty hneď otázka, čo sa stalo. Chyba!

deti95060810
15. nov 2023

možno našiel niečo a lebo niekoho lepšieho ako je dotyčná, popr. sa zľakol a vycítil moc veľký záujem z druhej strany...

petamich
15. nov 2023

och prilis si tlacila na pilu - taketo uistovacky a nahanacky fakt neposobia dobre 🤷‍♀️

sense
15. nov 2023

Bola si na neho moc hrrrr....

lindous
15. nov 2023

Na toto je to stretávanie, randenie… je normálne, že jeden či obaja prídu na to, že to tak necítia, netreba za tým hľadať zas nič také hlboké niekedy… v tomto prípade si tiež myslim, ze si bola možno trošku moc hrrr

grof_monte_christo
15. nov 2023

Zapracovala ženska intuícia, cítila si, že niečo nie je v poriadku, tak si sa ho na rovinu opýtala, či mu je s tebou dobre. Ja na tom nevidím nič zle, len si urýchlila rozchod, ku ktorému by určite doslo. Keby mu s tebou bolo dobre, nemala by si potrebu klásť takéto otázky.

bloger
15. nov 2023

@martinkaxyz Tak je prirodzené, že si chcela vedieť ako to cíti on. Len možno práve toho sa zľakol. Možno si mala aj také romantické predstavy, že ako si budete bývať v krásnom domčeku. No realita je niekedy bolestivá. Asi treba niekedy zahrať takú nedostupnú. Nech sa trošku snaží.

danica2711
15. nov 2023

no nechce ťa, čo iné si o tom máme myslieť? Po 7 stretnutiach ťa to zas až tak veľmi zasiahnuť nemohlo, to ešte nebol žiadny vzťah, nie že to zistil AŽ teraz, zistil to na začiatku. Možno si k tomu prispela sama, pretože plašiť sa kvôli "ženskej intuícii", keď mi chlap jeden deň nezavolá a v úplnom začiatku vzťahu klásť kontrolné otázky, či mu je s tebou dobre a pod. je hodne cez čiaru. Mne osobne by to išlo značne na nervy

januska12323
15. nov 2023

Poznali ste sa ani nie dva mesiace a on zistil, že ťa nechce alebo kvôli tým všetkým aktivitám zatiaľ nechce žiadnu. Normálna vec.

egonsk
15. nov 2023

pises, ze ste sa 7 krat stretli, ale nenapisala si, ze ci prebehlo aj nieco intimneho. Ak prebehlo, mozno mal ine predstavy a nechcel ta ranit, ale tazko povedat, zvacsa muz uz na pociatku citi, ci to ma buducnost a ked je seriozny, nenatahuje zbytocne babu.

martinkaxyz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
la_dolce_vita
15. nov 2023

Vztahy prinasaju aj sklamanie.. vyvoj vztahu musi vyhovovat obom. Komu sa to nestalo, ze zazil rozchod? Ber to ako skusenost a hod za hlavu. Asi mu nebolo fajn ako tebe a ako sa tu pise, nikdy by som sa neuistovala u chlapa, ako sa citi. To predsa musi byt na n vidno. Neboj, preboli ..

gondyo
15. nov 2023

Daj mu čas,netlač na neho..po nejakom čase mu to snáď dopne

egonsk
15. nov 2023

@martinkaxyz tazko povedat,mozno on smeroval do kamaratstva s vyhodami ale ty si smerovala do vztahu. Ak ste len tak kratko boli spolu, tak radsej sa tym netrap, je to proste dalsia skusenost do zivota pre teba. Je smutne, ked zlyhava komunikacia (verbalna i neverbalna) medzi dvoma dospelymi ...

tom_i
15. nov 2023

@martinkaxyz stretnúť sa s niekým 7x k niečomu smeruje? Moc si tlačila na pílu. Po 7 razoch sa pýtať je ti so mnou dobre? To má ako zistiť. Možno mu s tebou nebolo dobré. Má iné starosti napríklad so stavbou. A ak dostavia dom, bude vždy jeho. Nie váš

kitycat
15. nov 2023

@martinkaxyz ja som s frajerom uz byvala a potom ma nechal, ze ta laska neprisla 🤣🤣🥲

ivana11155
15. nov 2023

@martinkaxyz ja by som nedavala otazky, ci to za nieco stalo a ci to niekam smeruje. To akoby by si si pri nom neverila. Mna by to odradilo, to akoby si ho uhanala do vztahu. Ked ste sa stretli 7krat, raz za tyzden to sa poznate mesiac a pol. To je az tak dlho?

h2
15. nov 2023

@gondyo Čo mu dopne? Jemu už doplo: nechce ju.

martinkaxyz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egonsk
15. nov 2023

@martinkaxyz veru, lepsie vediet skor, ako neskoro. Venovat mesiace az roky niekomu, kto za to nestoji, je od urciteho veku uz bolestive. Ty vies v com ste si rozumeli a co si ty citila a vnimala, tazko tu dostanes od nas lepsi nahlad a usudok z par viet ktore si uviedla a tiez je zbytocne to opisovat hlbsie, lebo my to nezmenime a sposobovat ti odpovedami vacsi smutok by asi nebolo to, po com tuzis prave teraz.

grof_monte_christo
15. nov 2023

@martinkaxyz Píšeš, že samotný sex ste nemali. Kto bol viac opatrný, ty alebo on? Pokiaľ si dvaja toto nevyskúšaju a nesadnú si, tak ani o smerovaní vzťahu ešte nemožno hovoriť. Dovtedy je to len randenie a spoznávanie sa.

zmrzlinka2021
15. nov 2023

@martinkaxyz
Kym sa len spoznavate, ci si viete predstavit aj vztah, je uplne OK povedat aj NIE.

@grof_monte_christo Nesuhlasim. Sex je pre mna niečo jedinecne, moje telo je jedinecne, moje srdce je jedinecne. Nikto si ma nebude skusat ako "VEC". S manzelom som chodila 2 roky bez sexu a viac ako 14 rokov sme manzelia.

vanilkovazmrzka
15. nov 2023

No nic, najskor sa ozvala byvala alebo nejaka, o ktoru uz dlho usiloval ale zatial boli dvere zavrete. Ty si vyplnila cas, akoze ten zaujem aj bol uprimny z jeho strany, ved uprimne chcel nemysliet ja tu druhu, kym ta nema zaujem. Ale kedze uz je dostupna, ty ako druha volba si uz odstavena.

h2
15. nov 2023

@grof_monte_christo Keď dvaja ešte nemali sex, tak nemajú vzťah? Nemyslíš vážne.

grof_monte_christo
15. nov 2023

@h2 Moja skúsenosť je, že muži to takto naozaj vnímajú. A v tomto smere treba dať tomu druhému slobodu sa rozhodnúť. Moja skúsenosť, s ktorou som sa časom sama stotožnila.

luccija
15. nov 2023

@martinkaxyz mal iné predstavy o vzťahu jednoducho ste si nesadli nič za tým nehľadaj.nikdy sa nepýtaj chlapa či mu je s tebou dobre atď ...pýtaš sa to zistil, až teraz?veď ste boli spolu iba 7 x

h2
15. nov 2023

@grof_monte_christo Ale autorka nepíše, že by ju on tlačil do sexu a ona ho odmietala a preto ju nechal. A ešte stále si myslím, že bežné je, mať najprv vzťah, potom sex. Ale možno je už iná doba, neviem.