Nechce si ma pridať na sociálne siete

30. júl 2023

Čokoľvek pridam na soc.siet kde označím priateľa, nič si nezazdiela. Hoci je to len obed či káva😃 pritom si sám tieto veci odfotí a prida hocikedy takze nepíšte mi že ma rad súkromie a nechce niečo pridávať. Sám áno so mnou nie? Už ma to vytáča lebo sám od seba si fotku so mnou neurobí a už aj keď ja niečo pridam a vyslovene poviem či si zazdiela čo mám z toho že to je nútene 😃 neni to pre mna životne dôležitá vec ale bývajú z toho malé hádky ako aj teraz lebo to už potom zasahuje aj do iných veci. Rada si prečítam vaše odpovede a asi ich prečítam rovno aj jemu 😃

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
30. júl 2023

A ked sa rozidete, bude si to vsetko mazat? 🙂 ja som tiez nemala potrebu toto robit…

autor
30. júl 2023

@sheila121 aká doba take problémy každý má nejaké 😃v 90. Rokoch možno mali hádky za to že neprišiel list 😊

autor
30. júl 2023

@ropucha6 ja skôr myslím na príbeh ..normálne fotka trebárs obedu kde označíte niekoho a on si to nezazdiela ale pritom sám si podobne fotky urobí

lucia147852
30. júl 2023

A ty máš 15? Pretože vtedy by som tento “problém” chápala

levandula7
30. júl 2023

možno mu príde trápne pridávať na sociálne siete kávy a obedy? tiež by som si myslela svoje, keby mal partner potrebu také kraviny vešať na inernet, nie to ešte, keby vyžadoval, aby som to zdieľala na svojich účtoch. podľa mňa má pravdu - nemusí ti každý vidieť až do žalúdka 🙂 ak nie si fitness influencerka alebo nemáš blog s receptami je dosť odveci toto cpať na internet.

maranco
30. júl 2023

Ako vyzerá jeho profil na SS? Slobodný bez záväzkov? Už ťa zoznámil s jeho priateľmi a predstavil rodičom? Ako dlho ste priatelia?

anonymanonym
30. júl 2023

A ked ho oznaci niekto iny, tak zdiela? Tak celkovo zdiela prispevky, pribehy inych ludi?

autor
30. júl 2023

@levandula7 ale čítajte cely príspevok , písala som že sám si ROVNAKE fotky urobí aj prida . Po lopate ešte raz, odfotí si kávu prida ju ale mna neoznačí hoci som s ním . Ja odfotím kávu pridam označím aj jeho ale on si to nezazdiela . Neriešte hĺbku problému a veci okolo ale podstatu ktorú popisujem

kluska
30. júl 2023

ako dlho ste spolu?a kolko mate rokov?

ruxandra
30. júl 2023

Ja toto inak strasne nemam rada, mna ked niekto oznaci, tiez si to nezazdielam, takze mu uplne rozumiem. Druha vec je, ak zdiela vsetko a ignoruje len prispevky s tebou, teda ze mozno nechce svetu ukazat, ze ste spolu, to by ma trochu mrzelo no..

ropucha6
30. júl 2023

No tak si nechce zdielat tvoje prispevky, no a? Aj moj manzel obcas dava kadeco a ja nemam potrebu to zdielat.

autor
30. júl 2023

@lucia147852 rada by som videla tie vaše malé problémy neverím že ste najväčší flegmatik sveta ktorého nikdy nič nerozhodí. Možno vám vadia pohodene ponozky a možno niečo iné, nevoem prečo riešite problém ako taký keď som napísala že to pre mna nie je životne dolezite 😃je take ťažké keď už sa niekto chce silou mocou vyjadrit tak vyjadrit sa k tomu čo treba ?

viestta
30. júl 2023

Je pre teba naozaj take dolezite aby sa na jeho profile objavila tvoja kava alebo rezen? To akoze fakt?
Mily priatelu, musis davat na fb kazdy jej prd, lebo inac mas big problem (ked uz ti to da precitat)

autor
30. júl 2023

@ruxandra akceptujem keď to má niekto všeobecne že nerád to robí a je jedno kto čo dá . No on si zazdiela od iných a odo mna minimálne . A sme spolu dlho nie sme žiadna krátka znamost

evaachesa
30. júl 2023

Neexistuje že si už mala 18. Také milé teen trápenie toto. 🤭😘 No keď si s tebou nezazdieľa, tak hľadaj iného. 😏

autor
30. júl 2023

@viestta tak pozrite vy komentujete každú jednu diskusiu na konikovi ako som si všimla, ste jediná koho meno si pamatam keď ho všade vidím keď niečo otvorím a ja vo voľnom čase myšlienkami zabludim k tomu prečo si ten moj rezeň fotené mnou nepridá ale keď odfotí on tak si prida, no je tam toho, mala by som si asi priať mat väčšie problémy, škoda 😊

levandula7
30. júl 2023

moja chyba, túto vetu som nejak preskočila 🙂

aj tak mi to príde malicherné a nič hlboké by som za tým nehľadala. ak ťa nenúti chodiť päť metrov za ním, keď ste na verejnosti, a nezatajuje ťa pred rodinou a kamarátmi, tak je to asi v pohode, mužské chovanie má niekedy svojskú logiku.

autor
30. júl 2023

Každý z nás sa nad niečim v živote pozastaví nedá sa posudzovať váha problémov keď každý vidí niečo inak ja by som si to teda nedovolila, ja som nikde nepísala že toto je moj najväčší problém 😃 niekoho trápi že sa mu pripálila ryza a napíše to sem a ja som napísala toto. Či keď nejde o neveru nejde o nič? Som nevedela že len to sa tu musí riešiť

autor
30. júl 2023

@evaachesa mamina za mna písala tento príspevok

mandzula
30. júl 2023

@autor rozumiem, co ta trapi, mas pocit, ze priatel nechce, aby si s nim bola na nete spajana. Ak by celkovo nemal potrebu oznamovat svetu sukromie, bola by si s tom ok, no ak nechce zdielat sukromie tykajuce sa teba, mas podozrenie, ze mozno nechce, aby ta niekto kontaktoval a povedal ti nieco, co nemas vediet - predpokladam, ze toto ti ide hlavou.

hendikep
30. júl 2023

co ja viem, zavisi od toho ci to je len o tom ze nic neprezdielava alebo celkovo ci sa snazi vyzerat ako slobodny bez zavazkov .. lebo pripomina mi to sestrinho “ frajera” taliana ktory namotaval nonstop xy zien a preto si ju nikdy na siete nepridaval … a to chapem lebo hrat slobodneho aby mohol namotavst zeny aj ked je zadany nie je fer

autor
30. júl 2023

@ropucha6 tak zároveň dúfam že nemáte ani jedinú spoločnú fotku nikde doma v rámiku lebo vo všeobecnosti sa muži neradi fotia a robia tieto veci hlavne kvôli nám, nepoznám chlapa ktorý povie pod ideme si dať urobiť fotenie na pamiatku 😊😊 niekedy iným ostošesť radíme to čo sami možno robíme len v inej forme

lindous
30. júl 2023

Ako dlho ste spolu? Poznáš jeho kamošov a tak?... ja inak tiež storky veľmi výnimočne prezdieľavam, radšej dám svoju... ak ide iba o toto a inak nemáš pocit, že ťa zatajuje, tak by som to neriešila nejak... ak je to komplexnejší problém, tak sa to asi aj inde prejavuje a riešila by som to ako celok...

tosomja
30. júl 2023

Poznám sa s manželom 6 rokov aj niečo. A ani nevie čo mám na FB, ani mi nevidí priateľov, ani sme sa nepridali medzi priateľov, on má priateľov len pre seba viditeľných, ja tiež tak. Preboha, veď mu daj dýchať!

deedol
30. júl 2023

odhliadnuc od vaznosti problemu (pre kazdeho je dolezite nieco ine), co na to hovori on, ked sa ho na to opytas? ako prebiehaju vase rozhovory o tom? viete najst nejaky kompromis?

natall113
30. júl 2023

Poznáš kamarátov? Poznáš rodinu? Ako vyzerá jeho profil? Sú tam nejaké spoločné fotky alebo náznaky toho že je zadaný? Ako reaguje keď sa ho na to pýtaš?

anonymanonym
30. júl 2023

Hm, neviem no. Akoze my mame soc. siete a tiez sa nezdielame ani nic 😁 V podstate keby si niekto cudzi pozrie nase profily, tak by absolutne netusil, ze ten clovek je vobec zadany... A je mi to uplne fuk. Ale uprimne, ak by zil socialnymi sietami, ostatnych by oznacoval, zdielal, prezdielaval ak by jeho oznacili a bla blaaa, a jedine iba veci suvisiace so mnou by tam ignoroval, tiez by mi to bolo divne 🤷‍♀️ Aj ked svet na tom nestoji a stale plati, ze je ovela dolezitejsie ako sa sprava v realite.

autor
30. júl 2023

@hendikep spoločne fotky myslím tvar si ani nerobíme lebo nerád sa fotí a to beriem, väčšina chlapov ktorí nie sú vyslovene nejakí modelovia sa fotiť nevedia a struhaju hrozné grimasy 😃takze max pre nás súkromne fotky co mame nejaké ale toto som myslela take tie denne blbosti veď sme mladi používame Instagram fotime si veci na deň..a on si len sám ani ho nenapadne mna zapojiť ale kamarátov si da

beata_k
30. júl 2023

No, ako by som ti to napisala? Najlepsie priamo. Nechce s tebou mat nic spolocne. Si len docaska, s ktorou vyplna volny cas.