Nechce mi dať pokoj

1. aug 2022

Ahojte. Asi 9 mesiacov dozadu som spoznala muža o 10 rokov staršieho odo mňa. Stretávali sme sa. Na pohľad sa mi nepáčil ale chcela som mu dat šancu. Je ozaj skvelý. Veľmi pekne sa ku mne správa. Ale bohužiaľ si neviem predstaviť ze by sme spolu spali. Nedávno som mu povedala ze medzi nami nič viac ako kamarátstvo nebude. Urobil obrovskú scénu. Skoro po mne kričal. Nechce mi dat pokoj. Kontaktuje moje kamaradky. Raz ma čakal pred prácou. Keď som sa mu 4 dní neozvala tak prišiel za mnou do prace. Ja už neviem ako mu to mam vysvetliť. Co by ste robili na mojom mieste. Ďakujem za radu❤

ropucha6
1. aug 2022

No ak ti robi taketo sceny, tak len prerusit kontakt.

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2022

@uprimnazienka on pozná celý policajný zbor..iba by ma vysmiali

pribinak
1. aug 2022

Zablokovať všade kde sa dá. Prerušiť kontakt

laska86
1. aug 2022

Riesit to policiou ak pozna aj cely policajny zbor posunem to vyssie..nemoze ta obtazovat proti tvojej voli..

autor
1. aug 2022

@ropucha6 ja viem ze som aj ja urobila chybu..asi som si s ním nemala vôbec začínať keď sa mi nepáčil..ale nechcela som byť povrchna..tak som mu chcela dať šancu ze nech si ma získa..ale nevyšlo to a teraz sa mi toto deje😔

lindous
1. aug 2022

Vytrvalo ignorovať, zablokovať kde sa dá, povedať kamarátkam, aby spravili tak isto a ak neprestane, tak poprosiť nejakého zdatného kamaráta aby mu to vysvetlil...

autor
1. aug 2022

@laska86 ja neviem ..ešte to zvládam..ale kolegyňa vravela ze toto co on robí je choré..on jej one aj píše a sťažuje sa jej na mňa

0silvia0
1. aug 2022

A ked za tebou pride do prace, co ti rozprava? Ze sa mas k nemu vratit? Nemate v praci ochranku?
Ked mu povies ze uz len kvoli tymto scenam ho nechces, tak s cim ta atakuje?

laska86
1. aug 2022

Nech ho bloknu aj kamosky ktore otravuje..psychopat..😳bud opatrna nemozes vediet co z neho vystane

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2022

@0silvia0 hovoril mi ze preco to robím ze sa o mňa bal. Ze 4 noci nespal..úplne výčitky..ja už som tak zblbnuta ze si začínam myslieť ze ozaj za všetko môžem ja . Vyčíta mi ze sa mu neozyvam

autor
1. aug 2022

@uprimnazienka no ja som neuveriteľne prekvapená..ešte mne hovoril ako svoju zamestnankynu ochraňovať pred jej bývalým co jej nechcel dat pokoj...a on v podstate robí to iste

0silvia0
1. aug 2022

Bud razna a s pevnym postojom. Si dospela, nepotrebujes ochranu psychopata. Povedz mu, ze uz sa mu neozves, ze nech si zvyka.
Neanalyzuj co robi, preco robi. Len ho ignoruj.

ropucha6
1. aug 2022

Jasne napis, ze ta obtazuje a prerusujes kontakt, potom zablokuj vsade. Kamosky, kolegyne informuj tiez, nech mu napisu to iste a zablokuju ho.

au1994
1. aug 2022

Povedala mu, že si dá buď v tomto momente pohov a zabudne, že existuješ alebo bude tvoja prvá cesta na políciu podať naňho trestné oznámenie za nebezpečné prenasledovanie.

bessie12
1. aug 2022

manipuluje ta. Zablokuj ho vsade kde sa da, tvoje kmaratky tiez a ked to nepomoze, tak chod na policiu za obtazovanie a stalking.

solange7
1. aug 2022

Ale prosim ta, kazdy takyto keketko ma znamosti a kadekoho pozna. To tvrdia obete. Tvrdis to aj ty. Pritom je to len obycajny bezvyznamny prd ako kazdy jemu podobny. Bez na policiu a udaj ho. Mas kopec pisomnych dokazov, ocitych svedkov atd. Zakazdym ked ta kontaktuje vytrvalo volaj policiu.
Podla mna tvrdis ze to nema vyznam, lebo sa ti to jednoducho nechce riesit.

estrella5
1. aug 2022

Zablokovať všade, kamarátky tiež poprosiť aby ho zablokovali, ak ťa stretne osobne, tak buď znova ignorovať alebo jasne a zreteľne zas zopakovať nech ti dá pokoj... A nosila by som so sebou slzný sprej alebo niečo podobné.. Keby niečo.. Človek nikdy nevie... Ak by sa to dlhodobo stupňovalo/nezlepšovalo kontaktovala by som políciu...

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
1. aug 2022

Pozor, možný psychopat. Urobila si chybu v tom, že si nepočúvala svoj inštinkt. Ten ti správne napovedal, že sa máš od neho držať ďalej.
Chodila by som tieto týždne iba v spoločnosti niekoho a na fekventovanych verejných miestach počas dňa a samozrejme, žiadny kontakt už. Nie sama v odľahlých častiach po tme a tak. Bohužiaľ kriminalita na ženách je reálna, nechci byť nejaká štatistika

dankamg
1. aug 2022

Joj, toto Ti nezávidím, mám tiež skúsenosť s psychopatom. Pomôže Ti len to, že nanho prestanes úplne reagovať, ani sms, nič, úplná ignoracia. Všetkým kamarátkam pošli mail, že Ťa obťažuje a aby na to nereagovali. Povedz to aj v práci, lebo mne aj tam robil zle. No a ideálne by bolo keby Ťa videl s niekým inym. Ak to bude už neznesiteľné, budeš musieť požiadať súd o zákaz priblíženia.

54tinka54
1. aug 2022

Tak ako tu už bolo spomínané, musíš byť úprimná (povedať mu ako to je, že ťa nepriťahuje) a rázna, nech dá tebe aj tvojim kamarátkam pokoj, inak to budeš riešiť s políciou. Nech sa pán úžasný hanbí pred tými svojimi známymi - a nie, nemôžu ťa vysmiať, máš minimálne písomné dôkazy na neho.

viestta
1. aug 2022

Odkladá si všetku komunikáciu kde ta stalkuje. Napíš mu, že ak okamžite neprestane, podas trestné oznámenie. Neboj sa, to ze vraj ma z amosti na polícii mu nepomôže, trestné oznámenie môžeš podať priamo na prokuratúre. A ne echaj sa citovo vydierať. Takíto manipulator málokedy naplnia svoje vyhrážky. A svojim kegyniam, známym povedz co sa deje, nech ho ignorujú tiež a ukladajú si jeho spravy, kľudne mu to môžu oznámiť, že ukladajú dôkazy pre TO. A keď príde za tebou do prace a bude obťažovať volaj ochranku, nech ho vykazu z objektu, keď bude agresívny, hoc aj slovne, kľudne volaj políciu. Musíš mu ukázať, že sa ho nebojíš a nenechas sa zmanipulovat

jaskolka
1. aug 2022

Jeho zablokovať, ignorovať, kamarátkam povedz nech tiež absolutne na neho nereagujú, v práci vysvetli, že ako sa veci majú, stručne, že ide o človeka ktorý ťa jednoducho otravuje a vymýšľa si.
Keď to inak nepôjde, na políciu, aj s tými správami, či smsksmi.
To, ze on to vyčíta že 4 nespal lebo sa o teba bal, vôbec neber do úvahy. Nemal dôvod sa bát, nie si jeho zena, ani milenka ani nič.
Keď neprestane, udať ho za obťažovanie

zmrzlinka2021
1. aug 2022

Smer polícia. Vysmeju? Smer generálna prokuratúra a stíhanie policajtov

didi2102
1. aug 2022

Ak nahlásia obťažovanie musí sa urobiť zápis, budeš mať záznam , urobí to druhý raz znovu , potom sa už nebude smiať, jedna vec je vraj má.kamaratov druhá že budú zápisy , toto je fakt cez čiaru a zo zápisu kópiu

klincek
22. aug 2022

Ak to vnímaš ako hrozbu, tak šup za advokátom skonzultovať návrh na neodkladne opatrenie, konkrétne zákaz priblíženia. Ak mu to inak nedôjde, potom už určite. Ak to poruší, už má na krku paragraf..a ty máš páku. Treba sa chrániť, ľuďom dnes fakt hrabe.

julia_12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaparti
5. júl 2024

Vieš mi prosím napísať spravu sukromu? Mne tebe nejde napísať.