Nechce ísť so mnou na svadbu

7. aug 2022

Ahojte, chodím s priateľom vyše polroka a onedlho máme ísť na svadbu. On však odmietol. A celkovo som si všimla, že sa vyhýba aj stretnutiu s mojimi rodičmi. Myslíte, že to môže byť znak toho, že to somnou nevidí do budúcna vážne, alebo mu to príde len skoro? V ostatných veciach je super a fakt sa snaží, ale toto ma sklamalo. 😔

pribinak
7. aug 2022

Však sa poznáte - chodíte spolu pol roka. Brzdi trosku
Z tohto by som vôbec nevyvodzovala, že to s tebou nemysli vážne

deti95060810
7. aug 2022

podľa mňa nepočíta s tebou do budúcna..

lowe123
7. aug 2022

@deti95060810 Fakt láskavá rada 🙂 . Možno len sa ešte potrebuje oťukať? Po polroku chodenia je horší nápad zobrať ho len do pôrodnice . Ako každý je iná povaha ak je si istý vzťahom a tebou , je to na neho skoro.

estrella5
7. aug 2022

Možno má len stres zo stretnutia s tvojimi rodičmi a preto sa tomu vyhýba. Možno je ten typ človeka, ktorý sa ani do budúcna neplánuje "rodinkáriť". Možno len nemá rád spoločenské udalosti ako sú svadby. Možno mu to príde príliš skoro. Možno ešte nie je pripravený na vážnejší vzťah a chce len pubertálne randiť... Ktovie... Asi by bolo najlepšie sa ho spýtať, že aký má na to dôvod...

veronikaszabova
7. aug 2022

@deti95060810 na to si ako prisla??

0silvia0
7. aug 2022

Mozno je to hanblivy introvrert

deti95060810
7. aug 2022

@lowe123 aká rada... však to poznám zo skúsenosti...a potom aj autorka to mala ako jednu z možnosti... každý to môže vidieť inak.

lowe123
7. aug 2022

@deti95060810 Ver mi že ak chalanovi ktorý mal už vzťahy je sebavedomí a skúsený povieš po necelom polroku poďme spolu na svadbu , bude to brať ako štvanie do chomúta ... Respektíve snahu nevesty si ho klofnúť aby nezdrhol . Nie každý je taký že mu je to pochuti.

deti95060810
7. aug 2022

@veronikaszabova to je otázka... 🙄
to je jedna z možnosti.... viem ako to chodí...

deti95060810
7. aug 2022

@lowe123 načo mne to vypisuješ... však ja s tým nemám nič spoločné... len som napísala čo to môže byť...

viky_21
7. aug 2022

🤣🤣 mojho manzela sestra sa vydavala pred mesiacom a on povedal, ze nejde. Tak som isla so sestrou. Ale tak pozname sa uz roky a viem aj dovody preco tam nechcel ist. A on ti povedal preco nechce ist ?

autor
7. aug 2022

Aby som to upresnila, odvovodnil to tak že nemá rád také veľké udalosti a je introvert áno. Ja som čakala na prvé stretnutie s ním 3 mesiace kým sa odhodlal 😕 Len mám trošku strach, to je celé. Že či to je ozaj ten dôvod. Tak preto sa pýtam anonymne nezainteresovaných ľudí, čo si o tom myslia.

bessie12
7. aug 2022

@lowe123 ved to nebude ich svadba. My tiez ideme na svadbu. Sice sme spolu dlhsie, ale preco by to malo byt podla teba hnanie do chomuta ? To je uz jeho problem, ak si to zle vysvetlil.

lowe123
7. aug 2022

@deti95060810 Lebo tvoja reakcia vyznela ako totálna chuť si rypnúť, pritom baba ma evidentne problém a zlú náladu . Dalo sa to aj inak napísať

lowe123
7. aug 2022

Už ti to podľa mňa vysvetlil veľmi dobre a skôr by si mala skúsiť prejaviť podporu , ak je introvert a nemá rád také udalosti , logicky tam nechce ísť .

bessie12
7. aug 2022

@autorka tvojho priatela chapem. Tiez nemam rada taketo udalosti a priatel tiez nie. Uz len z toho dovodu, ze tam bude plno cudzich ( hlavne pre priatela ) ludi.

lowe123
7. aug 2022

@bessie12 Ako ja som zle pochopil autorka už doplnila prečo nechce ísť , čiže dôvod vieme a podľa mňa je absolútne v poriadku . Ja som tiež človek čo nemá rád veľké udalosti s plno ľuďmi , úplne ho chápem.

karhu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lowe123
7. aug 2022

@karhu asi nevieš ale introvertný ľudia mávajú extrovertné stavy keď sa nevedia úplne kontrolovať 🙂, cítil sa s tebou ok tak zareagoval ako extrovert aby ťa možno aj zaujal.

marca12
7. aug 2022

@lowe123 dobra hlupost. My sme boli po 3 mesiacoch znamoati na svadbe a potom o dalsi mesiac alebo dva na dalsej. Normalny chlap toto neriesi. Ved nejde na svoju svadbu,ale ide zabavit na svadbu.

lowe123
7. aug 2022

@marca12 čítala si dôvod ktorý dal autorke jej priateľ? 😂 Akože skús , nič hlúpe na tom nieje , ja som napríklad typ ktorý by jej s chuťou povedal že áno rád . No a predstav si že to že tak rýchlo idem celkovo na tieto veci mi to zničilo u nejednej baby , čiže môže byť rada že si v tomto dáva načas.

estrella5
7. aug 2022

Tiež som introvert a teda predstava, že idem na svadbu, kde poznám jedine muža mi tiež nie je zrovna príjemná 🙈 Zvlášť ak si predstavím, že by mala byť tá svadba spojená s prvým stretnutím celej mužovej rodiny a nebodaj ďalších známych (resp.nepíšeš koho je to svadba, ale ak niekoho z rodiny a bude tam celá família, tak to fakt chápem)... No... Ak ti to odôvodnil tým, že je introvert atď, tak netlač na pílu. Na svadbu choď v pohodičke sama. Myslím, že na začiatok by stačilo nejaké neformálne zoznámenie napr.s rodičmi, a nie rovno taká udalosť ako je svadba 🙃

lindous
7. aug 2022

Chápem priateľa, že na tej svadbe by sa nemusel cítiť úplne komfortne a netlačila by som ho do toho, ale to prvé stretnutie s rodinou, v malom, niekde pri obede by mohol zase zvládnuť on, keď to je pre teba dôležité 🙂

deti95060810
7. aug 2022

@lowe123 píšem len skúsenosti...neviem prečo by som rýpala...

joesvk
7. aug 2022

Nemusí to byť znak, že to nemyslí vážne. Ale je to znak, že pri udalostiach, pri ktorých by si očakávala, že budeš mať partnera, tak to tak vôbec nemusí byť. Buď sa s tým zmieriť alebo hľadať ďalej niekoho, kto má podobný pohľad na veci.

autor
7. aug 2022

@estrella5 áno vyšlo to takto lebo už 2x som ho volala ku mne domov, keď tam boli aj naši a stále sa vyhovoril. Takže na svadbe by sa s celou mojou rodinou videl 1x. Akože chápem to ale zároveň ma to veľmi mrzí, lebo naši chcú vedieť s kým sa to vlastne stretávam. A on stále hlavu do piesku. Tak neviem či mám na to úplne kašľať vo všeobecnosti čo sa týka toho zoznámenia s mojou rodinou, alebo ako. Svadba je pre mňa už passe.

lowe123
7. aug 2022

@deti95060810 mne to tak vyznelo , vidíš že sa pýtala so strachu a neistoty tak si to mohla dať ako jednu z viacerých možností a nielen ako jednu možnosť .

lowe123
7. aug 2022

Ok tuto už je to zvláštne ale skôr sa treba spýtať hovorila si mu ty niečo o svojej rodine? Náhodou si nespomenula niečo čo ho mohlo vystrašiť?

estrella5
7. aug 2022

Svadbu by som neriešila vôbec. To je fakt pochopiteľné, že sa na to za takýchto okolností necíti. Čo sa týka stretnutia s rodičmi mne by trochu blikala kontrolka. Ja som bola vo vzťahu, kde po 5 rokoch nemal záujem spoznať moju rodinu (mladučká a hlúpa, čo iné na to povedať). Dodnes neviem dôvod... Tým nechcem strašiť - len píšem, že z dôvodu tejto skúsenosti by mne na tom proste záležalo 🤷‍♀️

autor
7. aug 2022

@lowe123 nič zvláštne, nechápem tomu.. A keď som mu raz povedala, že si myslím, že to somnou nemyslí vážne do budúcna tak sa naštval. Že nemám také hlúposti už hovoriť a že to tak nie je. Tak ja neviem či potrebuje na všetko 5x viac času ako iní či čo do kelu... 😏