Nechávam to už na osud

bazarik2021_
22. jún 2022

Tak že chalan s ktorým sme si rozumeli už som o ňom písala tu Na veľa krát ma už dva mesiace fr odvtedy sa nebavíme
Len ze napísal mi na fb na môj fake nevie ze som to ja
No dala som na story citat o zabudnuti
A odpovedal naň : že nevie či urobil dobre keď sa dal do vzťahu že občas myslí na mňa ale že jeho fr je bližšie ako ja, že ku mne už má city a ku nej nie
A potom ze dá šancu svojej fr aj keď sa obáva ze nebude vedieť nájsť ku nej city

Nechcem to už pytvať ale neviem ho dostať z hlavy
Viem že nie je dobrý na vzťah

stanulienkat
22. jún 2022

???????????

zojazoja
22. jún 2022

@stanulienkat 😀😀😀🤣🤣🤣 Bozeee. Sak co na tom nechápeš a prečo si neprijemna a preco nepomôžes aj zenam nižšieho IQ na MK? 🤣🤣🤣

tosomja
22. jún 2022

@bazarik2021_ máme sa pitvať namiesto teba? Či o čom je toto tu?
Poďme radšej rozpYtvať gramatiku, o chvíľu koniec školského roka a ty máš medzery 🤔

martinkatinka
22. jún 2022

Viem dalsiu skratku 😁😁 fr

bazarik2021_
autor
22. jún 2022

@tosomja pred troma rokmi koniec strednej 😂

bazarik2021_
autor
22. jún 2022

@bazarik2021_ 😂 vy ste fakt hrozne
Niekto si pýta názor, pomoc a neviem co ešte a vy len skákať viete
Ako požič taky vráť 😇

petamich
22. jún 2022

prepac ale co ti ma kto poradit - rozisiel sa s tebou, ma frajerku, pise ti na fake ucet (prosim ta dospela zena by si naozaj nemala zakladat fake ucet 🙈) a vypisuje cudziemu fake uctu taketo intimnosti? ked ma k tebe take silne city, tak preco je s frajerkou a nie tebou?

mne raz niekto povedal, ze ked chlap chce, cestu si najde, ostatne su vyhovorky a v tomto pripade je radsek vo vztahu s inou, lebo byva blizsie 😂 okej - takze na tvojom mieste by som sa na neho vykaslala a uzavrela to, chlap, ktory da prednost inej, lebo je blizsie...

tosomja
22. jún 2022

@bazarik2021_ nemáš sa čím chváliť tým pádom 🤭🙈

vifoncitta
22. jún 2022

Wtf 😃😃😃

zdenkastanka
23. jún 2022

Ty kks vacsiu hatlaninu som uz dlho necitala.dievca pouzivaj ciarky, bodky.

Akoze fr je blizsie k nemu - rozumej byva blizsie k nemu nez ty???ci ako?
Ale nema k nej city, k tebe ma. Ale da jej sancu... ehm, ok. Tak ho nechaj tak, ked ma tu fr. Len spekuluje...a nezakladaj si fake ucty, co mas 13?🤦🏼‍♀️

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karelova
24. jún 2022

Zacinam sa desit, ze po svete behajú dospeli ludia podobného typu 😳