Nechápem správanie môjho exa

19. máj 2022

idem sa trošku vyžalovať...nájsť oporu...môj ex od augusta minulého roku...(odkedy zvýšili výživné) sa nevie "vpratať do kože".
Podal už tretie odvolanie na najvyššii súd do BA...
Píše, že som si účelovo "spravila" s terajším manželom dieťa, aby som nemusela pracovať a že tych 100€ čo mi platil doteraz na dvoch pubertiakov, že on by v pohode vyžil a keď niesom schopná sa starať o deti, že on požiada o starostlivosť...že som mu ukradla šperky a zlato a podobne bludy...vystriedal už tretieho právnika na to peniaze ma...po rozvode mu ostal byt, auto, garáž a ja som s deťmi bola v podnájme...niekedy mi ostalo 20€ do ďalšej výplaty....nechápem prečo je také hov..do prepáčte, ale musela som

zmrzlinka2021
19. máj 2022

A prečo minas svoju energiu na chapanie chrapuna?
A akoze ostal mu byt a auto? Vy ste to nemali v BSM? Ci ty dobrovolne si mu byt prenechala?

autor
19. máj 2022

@zmrzlinka2021 On je agresívny, odišla som, lebo začal staršieho syna škrtiť....vtedy mi aj mama zomrela....nemala som na nič energiu a ani psychickú silu...bola som rada, že som s deťmi odišla....konečne sme v pohode preto som aj to zvýšenie podala...a teraz toto...

thereisabear
19. máj 2022

Za 100€ pre dvoch pubertiakov by mal po kanáloch od hanby chodiť a nie ešte vykrikovať...

maris5
19. máj 2022

Ty sa nicoho neboj. Na kazdy sud co poda, ty musis dat vyjadrenie. Tak to vyjadrenie das, ako mu vsetko ostalo, ake su realne vydavky na deti, ake maju kruzky, ake maju zaujmove cinnosti. Ze si odisla, lebo fyzicky ublizoval detom. Ty to robis v zaujme deti a na jeho vylevy sa vyprdnut. 100€ prejedia pubertaci za tyzden. Vychova deti nespociva len v jedeni a spani, ale aj v inych cinnostach. Drzim palce a jeho keci musis prehliadat.

deti95060810
19. máj 2022

na súdoch poznajú tieto výlevy oteckov... len ich nemôžu hádzať do koša...😉

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz