Nechápem správanie môjho .ex

28. júl 2021

Nechápem správanie môjho ex ,rozišli sme sa pred rokom spoločne dohodou 😅ale sme v kontakte pár krát do týždňa si napiseme a mali sme už aj pokusy o vzťah s inými ....skoro všetko si hovoríme a predsa mi zatajil že s niekým.zacal randit kamoška.ich videla už viackrát...nechápem prečo to nepovedal? Názory prečo?dik

ivkazba
28. júl 2021

Lebo nie je povinný ťa o tom informovať. Lebo možno vedel že to budeš riešiť, čo evidentne aj mal pravdu.

autor
28. júl 2021

@ivkazba áno riešim to,ani neviem prečo ale dotklo sa má to

janka_23
28. júl 2021

Ja zas nechápem kontakty s ex. K čomu je to dobre? Takto sa od neho nikdy neodputas a dotklo sa ta to preto lebo ešte z neho nie si vyliecena. Keby si bola tsk ti je to u prdele a neriesis to

jana_eyre_2
28. júl 2021

No možno tuší, že ty ho máš ešte tak akosi rada a že by ťa to zranilo.. možno aj on ma tak trocha rád teba, ale už určite chce niekoho iného a čoskoro sa prestane ozývať úplne..

zuzka_99
28. júl 2021

On už nemá najmenšiu povinnosť sa ti spovedať. Priateľstvá s ex fungujú len vo veľmi zriedkavých prípadoch.

dzulli1980
28. júl 2021

To prečo riešiš ex? Ste sa rozišli, má vlastný život, Ty máš svoj ... s tým si asi mohla rátať, že si niekoho nájde a nebude do konca života plakať do vankúša, či?

autor
28. júl 2021

@dzulli1980 úprimne lebo by som ho chcela sem tam na sex a túlenie ale nie na vztah

autor
28. júl 2021

@jana_eyre_2 odkiaľ ty vieš že sa prestane ozývať?

martinka13
28. júl 2021

Fuha trochu sebecké...

autor
28. júl 2021

@martinka13 teraz nerozumiem že ho chcem na sem tam?

jana_eyre_2
28. júl 2021

Neviem, samozrejme ale keď si nájde normálny nový vzťah, čo predpokladám novu slečnu ktorú nespomenul berie ako potencionálnu príležitosť, tak snáď ma toľko chochmesu aby neriešil stále svoju bývalú priateľku ktorá ho chce na sex a túlenie..

evitaevitaevita
28. júl 2021

Moj muz by povedal: to preto lebo, ak mu to nevyjde, tak si tu ty ako docasna nahrada. Prepac, tak by sa vyjadril chlap. Ja takymto veciam nerozumiem.

autor
28. júl 2021

@jana_eyre_2 aj keď mal tú pred ňou tak písal atd

autor
28. júl 2021

@evitaevitaevita k tomu sa prikláňam aj ja

jana_eyre_2
28. júl 2021

No tak ta prvá asi nebola taká vážna, zatiaľ čo táto.sa mu naozaj páči..

deti95060810
28. júl 2021

aby sa ku tebe mohol vrátiť v prípade že mu nevyjde súčasná známosť...😉

timing
28. júl 2021

Boze zena, ty si uvedomuješ,že moze riesit niekolko žien naraz? A s každou može mať teoreticky sex? To chceš sexovat s niekym kto to robi s x ženami?
To,že Ti vypisoval ked riešil inu ženu,neznamena,že je z Teba stale paf a si jeho jedina srdcom vyvolena.
Takymto štylom,že chces sex a tulenie sa opatovne namotaš a budeš ho tu preklinať,že sa zachoval ako sviňa.

oli18
28. júl 2021

Veď sa ho opýtaj😅

janka_23
28. júl 2021

@timing niektoré ženy sú proste veľmi naivne 🤷🏼‍♀️ paci sa mi ako za všetkým čo muž urobí, povie, hľadajú nejaký skrytý vyznam. Pritom muzi jednaju veľmi jednoducho a priamo bez skrytých významov.

simona1998
28. júl 2021

Chceš s ním sex ale neuvedomuješ si , že on môže mat sex aj s ďalšími 🤣mnam skakat komusi na 🍆 po xy dalších 😀😁

autor
28. júl 2021

@simona1998 a môžeš mať u mužov istotu že tak nerobia vsetci

simona1998
28. júl 2021

Ja u svojho mám , že to nerobí . A to je hlavné . Ty by si mala vypustiť ex z hlavy lebo vyplieska teba a ešte dalších 5 :D a myslím , že to ti nie je po chuti

sapetka
28. júl 2021

Podla mna ti povie veci nepodstatne lebo do takych ta je. Ale mozno to co pre neho nieco znamena si necha pre seba.. mozno citi ze si stale namotana a nechce ti ublizit alebo mozno to mysli vazne a nepotrebuje sa ti spovedat

autor
28. júl 2021

@simona1998 veď jasné že nechcem s ním spat keď spí s inými asi sme sa nerozumeli

elizabet173
28. júl 2021

ja zase jeho správanie úplne chápem, Nerozumiem, prečo by sa ti mal s niečím zdôverovať. Ty ak chceš niekoho len na sex, tak si to rieš bez neho.

natyreggae
28. júl 2021

Oukej.. aj ja si sem tam napíšem s ex ale nieje to takto pravidelne... to vôbec... to, že si píšete tak často už svedčí o tom že niesi ešte úplne od neho odpútana a stale ťa zaujíma a nepovedal ti to možno preto, lebo ťa tým nechcel zbytočne zaťažovať, nechcel aby ti to ublížilo... a koniec koniec možno aj preto lebo je to čisto osobná vec a ani ja by som to hneď svojmu ex nevešala na nos keby mám niekoho iného... kým by sa ma na to nespýtal tak by som mu to len tak neoznamovala ... načo? Je to úplne zbytočné... veď je to už predsa EX čo znamena že je to už zamnou

autor
28. júl 2021

@natyreggae ja väčšinou iba odpisujem nepíšem prva

kkovacovak
28. júl 2021

Prosím ťa nájdi si aj ty niekoho a nerieš bývalého. To je na hlavu. Si doňho stále buchnutá, on to vie a preto ti nič nepovedal. Nemá povinnosť ti nič oznamovať. Ži si svoj život a nechaj ho žiť ten jeho. Má ťa úplne u prdele.

moonlight1210
28. júl 2021

Bud ta nechcel zranit (neznamena, ze ta miluje, len berie ohlad na to, ze ty si este na neho naviazana. Minimalne si to asi mysli, kedze ochotne udrzujes vas kontakt zivy a casty.).

Alebo tato zena je uz pre neho velmi vazna a nestoji o to, aby sa dozvedela, ze vy dvaja este spolu paktujete. Chce, aby mu ten vztah nic nenarusilo a neohrozilo.
A vies si sama predstavit, ako by si ty pozerala na to, keby si si dakeho nasla a zistila, ze on si este stale velmi casto pise s exkou. Mozno by si hned dala ruky prec.
A mozno po oznameni, ze ma frajerku, by od teba spontanne vyplynulo: vsak nas zoznam. A on by ti musel povedat nie. Co by viedlo k mnozstvu otazok a mozno tvojmu urazeniu sa a o to tiez nestoji riesit to.

Co mozes urobit, je zacat z vesela: pocuj, vraj mas konecne frajerku, ty tajnostkar (alebo take daco odlahcene a vesele).
Cim vycistis vzduch a ulahcis cestu komunikacii o tabu teme. A budete sa moct dalej otvorene rozpravat. Teda ti trebars na rovinu povie, ze musite uz vas kontakt obmedzit, lebo uz to nepoklada za vhodne sa dalej casto kontaktovat.
Kazdopadne minimalne ty sa budes moct spytat, preco ti to tajil a budes mat srdce na mieste.

andreatytler
29. júl 2021

Vies, rozpad vztahu boli 2x. rvy krat ked sa rozidete a druhy krat ked si ex najde novu znamost. Aj keby ste neboli v kontakte, tak ono to vacsinou zaboli, ked sa clovek dozvie ze jeho ex uz ma nahradu... tak nejak lepsie sa zije s pocitom ze mu chybame a nevie bez nas zit. A samozrejme ze teraz ho chces spat (aj ked nie uplne), lebo teraz je uz nedostupny. Je to vsetko len v tvojej hlave. Prerus s nim kontakt... ulavi sa ti.
Nepovedal ti to, lebo nie si pre neho dolezita. Drzi si ta v zalohe ale nema snahu sa ti spovedat.