Nechápem prečo ma znova kontaktuje

24. mar 2024

Ahojky. Práve sa nachádzam v situácii kedy neviem čo robiť. Bývalí sa začal pripomínať, aj keď už má priateľku, teda s ňou to mal rozrobené už pri mne. Nechápem prečo ma znova kontaktuje. Od rozchodu sme nemali žiadne to no contact obdobie, vždy niekto zabrdol do druhého.

Ja som sa rozhodla, že ho chcem vymazať aj zo spomienok. Zablokovala som ho úplne. Ale on si našiel cestu ako ma kontaktovať znova. Volal mi pár týždňov dozadu viackrát a nedávno mi prišli správy že to nechtiac, že nemusím sa už pýtať prečo. Prečo to vôbec robí keď ma pri sebe toho koho chcel a je mu výborne ako nikdy so mnou?

mabenn
24. mar 2024

lebo je padly na hlavu

pribinak
24. mar 2024

Asi mu to s novou priateľkou až takmsuoer nefunguje a tak skúša či by s tebou ešte niečo mohol skúsiť

Nápis mu, že už nemáš taujme o žiadny kontakt a nech tá nekontaktuje. Nech sa venuje niekomu inému a tebe dá svätý pokoj.

mabenn
24. mar 2024

@pribinak "Volal mi pár týždňov dozadu viackrát a nedávno mi prišli správy že to nechtiac" ona mu nemusi nic pisat, ved to poprel sam

ckocka
24. mar 2024

Čo máš robiť? Nešpekulovať nad tým. Je to jeho hlava, ty do nej nevidíš, a ani nepotrebuješ vidieť. Teda ak naozaj chceš aby zostal bývalý.

tykat
24. mar 2024

Ignoruj ho. Mozno si chce len ego pomastit a mozno je taky gramblavy ze omylom vytocil a napisal byvalke, ale to nech si necha pre sucasnu znamost ked mu na to pride.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
24. mar 2024

To bude nejaký retard 😂

deti95060810
24. mar 2024

už by som menila číslo...

cimage
24. mar 2024

Ked ta bude otravovat, tak sa mu mozes vyhrazat, ze ho nabonzujes jeho terajsej.myslim si, ze ho to prejde velmi rychlo

domkakvet
24. mar 2024

Ignoruj ho.

amalka32
25. mar 2024

Mala by si to napísať jeho frajerke bezpodmienečne, koniec koncov ty sama budeš mať v sebe také zadosťučinenie za to čo ti vyviedol a ako sa zachoval, a to ako to bude vnímať on to ti môže byť ukradnuté má si dávať pozor nato čo robí a mal si vtedy premyslieť a nie teraz sa podhadzovať do podvedomia 🙂))

amalka32
25. mar 2024

@amalka32 ak chceš napíš mi sem môžme otom pokecať, prešla som si niečím podobným 🙂