Nebaví ma to s ním, ale ľúbim ho

22. júl 2024

Zdravím poprosila by som radu od starších a skúsených žien. Mám priateľa on má 23 a ja 22. Prekonal ťažký rozchod s bývalou takže stále ma podozrieva že ho aj ja podvádza, často aj hádame. Mám jeho Facebook takže vidím s kým si píše a podobne. A teraz to príde, pridáva si hocijaké ženy aj s nimi píše a povedala som mu že mi to vadí aj sme sa x krát za to rozišli. Čo mám robiť? Nebaví ma to s nim ale ľúbim ho. Stále mi hovorí že ma ľúbi a nechce má stratiť ale zjavne je kurevnik alebo ja neviem už.
Prečo ma nenechá odísť? Keď potrebuje aj iné!?

deti95060810
22. júl 2024

potrebuješ od neho povolenie aby si zo vzťahu odišla? NEPOTREBUJEŚ.
Jednoducho sa s ním rozíď a nájdi si niekoho kto si ťa bude vážiť.

denkabemommy
22. júl 2024

tam kde nie je dôvera, nefunguje nič. skonči to skôr ako ťa zničí 🙂

monalisa1111
22. júl 2024

@autor nenechá Ťa odísť, pretože mu jeho správanie toleruješ. Nechá Ťa on, keď nájde niečo lepšie. Dôkaz už máš, keď ich naháňa po nete

karolinakr
22. júl 2024

teba upodozrieva, že ho podvadzaš, preto si vypisuje s inými ženami, aby ti ukazal svoju vernosť..😅

demodun
22. júl 2024

@karolinakr to bude Ondro 🤔

autor
22. júl 2024

@karolinakr ukončila som to už nadobro

autor
22. júl 2024

@karolinakr hej hej vraj iba skúša či chodím na jeho Facebook hahahah lacná výhovorka

jaskolka
23. júl 2024

Dievča, máš 22,si mladunká, v podstate by si mohla byť moja dcéra, ja mam 42
. No a keby mi toto moja dcéra povedala, tak jej poradím, nech takémuto blbovi kopne do... Niekam.
Vieš, koľko normálnych verných mužov ešte môžeš stretnúť? Ale to nezistís, keď sa budeš trápiť v tomto akože vzťahu...

sense
23. júl 2024

A čo je na ňom Tále úžasné keď sa s ním hadas a stále sa rozchádzate?
Podľa mňa z tvojej strany to nie je láske len nechceš byt sama
On mal ťažký rozchod, teba podozrieva ale pritom naháňa na FB iné ženy? Možno ta bývalá mala viac sebaúcty a netolerovala jeho naháňanie inych zien

megg1
23. júl 2024

add1 máte si veriť, ak spolu chodíte bez ohľadu na vašu minulosť, add2 vypisovať takto by si nemal, ale zároveň nemáte mať heslá do účtov toho druhého a sliediť, čo si kto píše

gerber58
23. júl 2024

Joooj takéto typy...manipulácia, zadné dvierka....vyber si. Toto nemá s láskou nič spoločné. Ukončila by som to.

autor
23. júl 2024

@gerber58 ukončila som to

simcucik
23. júl 2024

Nadobro to ukončí lebo sa z toho nikdy nedostaneš, sme mladé nezaslúžime sa trápiť. Nechaj voľnú nohu všetkému, nehľadaj chlapa a užívaj život. Ten pravý príde keď to budeš najmenej čakať ver mi 😉

autor
23. júl 2024

@simcucik Áno ja si to uvedomujem len cítim ku nemu niečo silné, pri ňom som sa cítila plná života ale to len keď sme boli sami. Akonáhle sme od seba tak je iný, vyhľadáva iné ženy a vraj za to môžem ja 😂 uhm.

karolinakr
23. júl 2024

ty za to môžeš, že vyhĺadáva iné ženy? ako tomu rozumieť? 🤣

simcucik
23. júl 2024

Jeb naňho fakt je to dement 🤣