Názor na moju situáciu

27. nov 2023

Ahojte, ja iba tak, chcela by som si prečítať vaše názory na moju švihnutú situáciu 🙂 zasmejte sa, pokritizujte, je mi jedno 🙂
Mám priateľa, vo februári to bude rok a od nového roka ideme spolu na byt 🙂
Bolo to rande naslepo (kamarátka dohodila) ale hneď na prvom rande sa mi zdál pre mňa až moc…tak nejako sa cítim pod ním (nechápte to ako že by sa povyšoval nadomnou to vôbec, chýba mi trochu sebavedomie jop) 🙂…celkom často mi lichotí ale ide mi to jedným dnu druhým von, vonku je mi s ním dobre ale písanie ma s ním nebaví, ani hlúpa správa ma už nejako od neho nepoteší…jednoducho povedané mám akoby potrebu cítiť sa stále nad vecou pri ňom a až vtedy sa cítim dobre, to písanie ma nenapĺňa (je to smiešné) :D ja to asi viac vysvetliť neviem ale ako keby tu niečo chýbalo a ja neviem čo to je
Neviem či mi budete vôbec vedieť napísať váš názor a možno áno 🙂
On bol zo začiatku ten typ že city moc nevyjadruje, to sa zmenilo ale teraz mi to príde ako nasilu, ze proste taky nie je ale kvôli mne to robí…

terezka1947
27. nov 2023

Tak s ním odloz spoločné bývanie a ešte si daj čas na spoznávanie. Načo hneď s niekým bývať,keď si ním nie som istá. A zjavne si ešte nie si istá ani sama sebou.
Už ťažko odchádzať zo spoločného....

medda_beda
27. nov 2023

No tak si sa nezamilovala, berieš ten vzťah veľmi technicky.Spoločné bývanie vás o tom len presvedčí.
Je to ako vzťah z rozumu.
Ale posudzujem len z tvojho príspevku.

betulinka1
27. nov 2023

No Ved pisanie, tak nebavi idete spolu byvat. Ak si neni záľubena ani po roku, nestracaj jeho cas a zrus to cele.

januska12323
27. nov 2023

Máš ho rada už len zo zvyku, zbytočne budete spolu bývať.

zuzanka.zuzu
27. nov 2023

podľa mňa sa k sebe nehodíte

basullinka
27. nov 2023

No úprimne, ked ta nebaví písanie, tak s praním okakanych trenirok to nebude o nič lepšie 😂😂😂

autor
27. nov 2023

Ďakujem za názory 🙂
Ja s ním chcem ísť bývať, keby o neho nemám záujem tak už by to vedel, akurát že toto sa mi veru v predošlom vzťahu ešte nestalo aby som mala takýto povedzme blok 🙂 on je dosť zaneprázdnená osoba, mne akoby “hrdosť” nedovolí sa mu ozvať bo nechcem ho otravovať 🙂 chápete, vlastneho priatela nechcem otravovat 🙂 a to vonku sme vážne ako jeden, len tie dni keď spolu nie sme mám take pocity čudné
Asi som ja malo zaneprazdnena 🙂

autor
27. nov 2023

Ono je to také, ze nechcem byt dáka stíhačka, byť otravná atd …chcem aby ten vztah bol super🙂

terezka1947
27. nov 2023

...no nie je v poriadku,že máš pred ním blok.
Keď ste teraz zamilovaní,mali by ste prežívať TOP obdobie,kedy jednoducho chcete byť stále spolu,kecat,atď.
Ty buď máš nejaký komplex zo seba alebo z neho,alebo strach z niečoho. A nič z toho nie je dobré.
Kým pôjdete spolu bývať,vyries tieto problémy.
Lebo oni nezmiznú. V spoločnom bývaní sa problémy prehĺbia a ťažko bude odchádzať.

autor
27. nov 2023

@terezka1947 myslím si že s tým komplexom a strachom si to celé zaklincovala…je to tak

terezka1947
27. nov 2023

Ale spoločné bývanie to nevyrieši.
Prečo sa ho bojíš?prečo komplexy?
Nie je to potom rovnocenný vzťah....aj keď neúmyselne možno z tvojej strany,no v konečnom dôsledku budete sa trápiť obaja.
Skús si s ním sadnúť,porozprávať sa otvorene. Toto tiež patrí k vážnemu vztahu-otvirenost, úprimnosť...neboj sa toho. Buď je váš vzťah pekný a po uprimnom rozhovore bude ešte krajší alebo skončí a lepšie teraz ako sa trápiť potom. Vo vzťahu strach nemá miesto.

moonlight1210
28. nov 2023

Nemas ty strach, ze je pre teba pridobry a raz si to aj sam uvedomi a opusti ta?

kassandra25
28. nov 2023

Toto celé, co si napísala, je velmi divné. Co tu píses o tom, ci a ako byt nad vecou, nikde nevidim napísane: mam priatela, lúbim ho, dúfam, ze si ma chce vziat a ze budeme, mozeme, mat spolu dieťa. Chces to ako zamilovaná žena? Tému v sms mozes nadhodit jemu aj ty, aby bola zmysluplná debata.

autor
28. nov 2023

Takto baby, ja s ním chcem zostať, jasnéže ho ľúbim, on už aj sám mi povedal že chce somnou deti, svadbu atd
Skôr tie komplexy zo seba no…to celkom kazí ten vzťah, ja som kvôli tomu náladová tak sme raz hore raz dole…my sme sa o tomto už xkrát rozprávali, on ma stale ubezpecuje a to nechcem bo ho to prestane bavit, my sme trosku ine typy povah a to mi povedal že ma berie takú aká som, tiez priznavam ze som bola z predosleho vztahu zvyknuta na nejake veci ktore sa mi v tomto vztahu moc nedostavali ale snaží sa to zmeniť to vidím…🙂 mna to s nim bavi, tolko zazitkov mame za rok ze to nemam s nikým
Lenze aj to ake ma konicky a prácu (nejdem tu pre istotu pisat ake) ale pride mi 100x zaujimavejsi ako ja preto sa citim ako take hovno niekedy pri nom 😄

terezka1947
28. nov 2023

...toto nebude dobrý vzťah,keď sa necítis ok pri ňom.
Život nie je iba o zážitkoch,ale aj každodennej rutine,problémoch,sivých dňoch.
Keď sa teraz cítiš ako "h..o",zmení sa niečo neskôr?
Čím?spoločným bývaním? ťažko.
Buď sa zmenis ty a zapracujes na svojom lepšom "ja" alebo si nájdi rovnocenného muža. A jeho prenechaj žene,kt.mu bude rovnocennou partnerkou.
Možno silné slová.....ale ...

thoughtfulweirdo
28. nov 2023

Ja myslím, že problém nemusí byť vo vašom vzťahu ako takom, ale v tebe. Ale ja naopak od ostatných si myslím, že spoločné bývanie tomu môže len pomôcť, keď uvidíš, koľko múch má aj tento pán uzasnak 😄 oveľa úžasnejšie vyzerá niekto, s kým ideš niekam na rande, na výlet a potom sa vrátite každý inde, ako keď ho zrazu vidíš aj so všetkými domácimi zlozvykmi.

brendaa
28. nov 2023

citujem.....tiez priznavam ze som bola z predosleho vztahu zvyknuta na nejake veci ktore sa mi v tomto vztahu moc nedostavali ale snaží sa to zmeniť to vidím…
toto mi vôbec nesedí...niečo z predošlého vzťahu ťahať do súčasného vzťahu a on to chce zmeniť, kvôli tebe....hmmm....za mňa čudné....

autor
28. nov 2023

@brendaa ono to bolo myslené tak že ako žena si rada vypočujem aj slovne a on zrovna nebol ten typ (ten predošlý áno) a povedala som mu že by sa mi to páčilo tak sa snaží 🙂
@thoughtfulweirdo súhlasím so všetkým, ten problém bude skôr vo mne …
@terezka1947 ďakujem za názor…treba zapracovať na sebe