Našiel som jej tehotenský test

3. sep 2020

https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/priatelka-googlila-tabletku-po-bola-mi-neverna/

Pokračovanie. Dnes sme spolu ležali v posteli a vypadol jej tehotenský test. Viac mi už netreba.
Ja som si ho všimol a aj to ako ho dala nazad do vrecka, pýtal som sa čo tam má a, že nič, ja že daj mi to a ona nie, a zakrývala ma perinou.

Ja som povedal viem že tam máš test daj mi ho, a ona že to našla na záchodoch a tak vzala. Ja že neklam.

Povedal som nech je úprimná že mi môže všetko povedať.
Stále že nemá čo. Tak som nevydržal a použil to že čo Googlila vtedy, lekáreň, tabletku po aj tehotenské testy. Povedala, že sa o tom bavili a tak že Googlila.

Neverím jej to vôbec .... To by bola sakra náhoda, skôr ako výhra v lotérií. Ako z nej dostať pravdu? Zatĺka zatĺka a zatĺka .... Cítim sa hrozne, aká je šanca že čo hovorí je pravda? Asi malá, že? Už začínam klamať samého seba. Ja ju milujem, ak by povedala pravdu, všetko , napríklad že bola na mol, viem to spracovať, a možno sa cez to dostanem, ale takto mám to neustále v hlave, stále znova a znova... Možno som to vybalil skoro, nemám jasný dôkaz :(

sisa_s
3. sep 2020

Boli na teste aspon 2 ciarky, nech je to zaujimavejsie? 😱

autor
3. sep 2020

Bol zabalený ešte

miskooo1987
3. sep 2020

Bože ... lebo ženy vždy keď nájdu použitý tehotenský test na hajzli tak si ho schovaju do vrecka...

Najskôr sa bála že by mohla otehotnieť, použila/alebo nepoužila tabletku, a teraz si to overuje...

Teraz sa postáv pred zrkladlo, daj si dve facky na prebratie a chod sa s ňou porozprávať... a po prvých 10 minútach rozhovoru si buď poplakajte, alebo jej zval veci (alebo si zval veci ty... koho je byt..)

autor
3. sep 2020

Veď sme sa bavili 30 minút, a stále dookola to isté ...

lauriema
3. sep 2020

Ty si veľmi dobrý muž ak by si dokázal spracovať neveru... Alebo naivný skôr. Ale ak ku ničomu nedošlo tak jej krivdis... Ak došlo tak mi je ta ľúto ze ta o klamala a ak ta teraz klame myslíš si že v manželstve nebude? Chceš žiť so ženou ktorá ťa klame?

taga
3. sep 2020

A to odkial jej ten test vypadol? Z pyzama?

autor
3. sep 2020

Normálne zabalený test sa povysunul z nohavíc ako sme spolu ležali v posteli a som si všimol že ho tam má

miskooo1987
3. sep 2020

Ako vieš že bol tehotenský? Čo ak bol ovulacny?

ayanamirei
3. sep 2020

preco by jedna zena nosila zabaleny tehu test v nohaviciach ? to je nejaka sprostost cele... navyse tvoj "pribeh" bol len tyzden dozadu, to by jej este test nebolo treba 😉 nabuduce sa posnaz viac, ja ti to neberiem

autor
3. sep 2020

Stalo sa to 14 teho .. to keď spala na tej chate a neprišla domov

autor
3. sep 2020

@miskooo1987 Viem čítať čo sa na nom píše, nechal som si ho a zaujímave bolo že ho veľmi chcela späť

ayanamirei
3. sep 2020

jasne, velmi ho chcela spet, nema totiz 5 eur na dalsi tehu test 😂😂

bajka16
3. sep 2020

No hádam to skončí svadbou ako každá rozprávka 🤣 teším sa na ďalšie pokračovanie máš riadnu predstavivosť 😂 (fakt neverím že je niekto reálne tak hlúpy ako autor)

birika
3. sep 2020

namet na cervenu kniznicu? l

nina255
3. sep 2020

Musis ju nachytat na nejakej blbosti alebo nieco len tak strel do vetra pri hadke ze aj tak uz o vsetkom vies ze sa to dozvedas od inych ludi a nech z teba nerobi vola, a uvidis ci sa chyti.. u mna zatial vzdy zafungovalo 😉

autor
3. sep 2020

Možno som hlúpy, ja neviem prečo som na nej tak citovo závislý,

birika
3. sep 2020

ak s tebou caka dieta, tak je to fakt zvlastne

miskooo1987
3. sep 2020

To sa vola hormony a ono to prejde...

taga
3. sep 2020

No tak ked si si ho nechal, je pozitivny, ci negativny, ci nepouzity????

autor
3. sep 2020

@taga zabalený ešte

taga
3. sep 2020

😂😂😂 tak ok, pockame si o dva tyzdne, ked domyslis dalsiu kapitolu.. tato je dost slaba 😂😂😂 mal si ho najst 'uz ocikany' .. lebo teraz co chces s nim robit? Ci len tak rozmyslat, ze preco ho ma?

autor
3. sep 2020

@taga Viem znie to neuveriteľne ale je to pravda, vzal som ho aby som videl reakciu, a ďalšie dni možno urobí chyby a nájdem ďalší, ja len chcem nech povie pravdu

korra
3. sep 2020

@taga dalsia kapitola....nedalo mi...ocikal som ho sam....vysli mi 2 ciarky, co mam robit?!!!!! 😲🙂

taga
3. sep 2020

A aku pravdu by si chcel pocut? Urobi chyby? Akoze si kúpi novy test? No ak jej to meska a ma podozrenie na tehotenstvo, tak co ine ma spravit? 🤦‍♀️🤷‍♀️ ty si jej priatel, ci mama, co ju kontroluje ako malu skolacku?

lija22
3. sep 2020

kriste pane, vsak nech ho pred tebou osti aje to vybavene

miskooo1987
3. sep 2020

@korra začať intenzívne masírovať prsia🙂 možno z nich niečo pôjde po pôrode🤪

korra
3. sep 2020
autor
3. sep 2020

@taga ak má niekde podvádza opitá na chate, nemám právo to riešiť?

miskooo1987
3. sep 2020

A to my mame ako vedieť si máš radodajku pri sebe...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz