Náš vzťah je o ničom

8. jún 2024

Ahojte baby. Idem po radu. Čo by ste robili na mojom mieste? Ide o to že nás vzťah je onicom. O deti a domácnosť sa stará ale to je všetko. Možno poviete že aký skvelý chlap, ale to tak nie je. Furt len hučí po malom o mňa sa nestará furt zjape komanduje, ohovára má pred svojou rodinou, posiela fotky sestre aký neporiadok som nechala a pod. Nedotkne sa má nedá pusu objatie už spolu v podstate ani nespavame (Max 1x za rok až rok aj pol) mne sa strašne zhnusil. Malý to riadne vníma a putá sa prečo si nedáme pusu či sa nemáme radi často za mnou príde, že tatko naňho kričí. Ja som z toho nervózna vnútorne nespokojná chýba mi muž ako sa patrí so všetkým, ale sa už s ním nemôžem. Keď začnem rozhovor tak on na mňa že čo mi ,,jeblo,, v hlave, keď sa spýtam ako si to predstavuje on nevie alebo čo má riešiť atd. Mne príde že jemu to tak vyhovuje neviem čo si mám myslieť iné. A ja jediné na čo myslím je že si nájdem milenca :( to je posledná kvapka, ja nevládzem s ním ďalej

bublinka1426
8. jún 2024

no...rozhovor. a ked nie , tak zmena,
toto asi nie je moc vztah, ked sa ti hnusi....

pribinak
8. jún 2024

Čo vyrieši milenec? Bude menej kričať na dieťa? Bude sa k tebe krajšie správať? Menej tá ohovárať? Bude spolu častejšie sexovat?

Hľadala by som asi iné riešenie

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medda_beda
8. jún 2024

A zmenil sa po svadbe, po dieťati a dovtedy to bol dokonalý chlap.Neverím.

h2
8. jún 2024

@walentina7 Toto je rada "nad zlato". 🙄

stanulienkat
8. jún 2024

Keď nepomôže dohovor a nechce komunikovať, skús na neho vytiahnuť manželskú poradňu. Na druhú stranu potom si treba uvedomiť, či chceš takto prežiť do konca života. Respektíve maš kam ísť a si aspoň trochu zabezpečená? Zit bez lásky a pohľadenia sa nedá.

tim23
8. jún 2024

@walentina7 tieto rady čo nič nevyriešia.. Načo bol dobrý ten komentár? Veľa mužov sa ukáže až keď sa narodí dieťa. Ale ako všímam tak dosť často sa tu opakuje dookola,, načo si si robila dieťa s debilom".. Niekedy je lepšie mlčať.. Fakt.

sissy27
8. jún 2024

A ako ti tieto problemy vyriesi milenec? Podla mna ti este nejake vyrobi 🤷‍♀️
Ak nie si spokojna v manzelstve (ani ja by som s takymto chujom nebola), a neda sa s nim rozpravat, tak si treba hladat rozvodoveho pravnika a nie milenca.

sense
8. jún 2024

Milenec nevyrieši problém... Píšeš ze sa o deti postará ale na druhej strane po dieťati kričí....
Tvoj problém vyrieši rozhovor a ak nepomôže tak dieťati dopriať kľudnú aj keď ne úplnú rodinu

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tim23
8. jún 2024

@walentina7 odhadnúť možno vieš ale nemusí to byť potom tak ako si to ty odhadla. Napokon to môže byť aj naopak.. Muž, ktorý sa počas vzťahu nemal k deťom a možno deti ani v tej chvíli ešte nechcel, tak po narodení dieťaťa je z neho príkladny a milujúci otec... A k autorke sa nevyjadrujem, vyjadrujem sa k tvojmu komentáru. Autorke by sa nepáčilo čo by som robila ja v jej situácií 🫣

autor
8. jún 2024

@walentina7 ako s ním mám dožiť podľa teba keď z mojej strany už lásky niet?

autor
8. jún 2024

@sense keby sa s ním dalo. On so mnou o vzťahu nekomunikuje a keď začnem ja tak ide na mňa štýlom čo mi zas ,,jeblo,, v hlave a rozprávaj sa s ním. Už som mu povedala či musí na nich zjapat aj že sa mi to nepáči ale bez odozvy

yelena159
8. jún 2024

Rozvodového právnika hľadať, nie milenca.

luccija
8. jún 2024

Tak sa rozved...keď to už prejde cez nejaku hranicu, že si nadavate, dlhodobo nie je sex lepšie to nebude.

luccija
8. jún 2024

Koľko majú deti?ešte si na RD?

autor
8. jún 2024

@stanulienkat a čo poradňa vyrieši? Budem ho potom viac milovať? Ja od neho neznesiem ani pusu nieto ešte niečo viac, myslíš že v tom poradňa pomôže?

bluka2
8. jún 2024

Podla mna horsie nez o nicom. To znie este tak neutralne, ale ja by som ho teda nenechala ziapat na dieta. Radsej sama a v pokoji

autor
8. jún 2024

@luccija 7 a 11 majú a pracujem

gribka1
8. jún 2024

iba rozvod, čo iné.

stanulienkat
8. jún 2024

Nauči vás to komunikovať. Možno si nájdete opäť cestu k sebe, on prehodnoti svoje vyjadrovanie smerom k tebe a ku deťom. A možno nepomôže nič, ale keď sú v manželstve deti, tak za pokus všetko stojí. Ty musíš vedieť, či chceš ešte zachrániť váš vzťah, alebo chceš vycúvať. Je ťažké zachraňovať vzťah, ktorý je už napoly mŕtvy. Alebo si už nad tým uvažovala a si za rozvod. Uvažuj, čo bude pre vás všetkých najlepšie, aby si bola spokojná aj ty aj dieťa. Bez partnera sa žije ťažko a určite aj bez lásky a tiež nepotrebuješ, aby niekto po tebe celé dni kričal. Samozrejme na osamostatnenie potrebuješ nejaké bývanie a peniaze, tak premýšľaj, snovaj plány a podľa toho sa zariaď. Si ešte mladá a máš veľa celý život pred sebou.

mikitilik29
8. jún 2024

Prečo ho teda neopustís?

autor
8. jún 2024

@stanulienkat nad rozvodom už premýšľam dlhých snáď aj 5 rokov, ale teda za ten čas sa to vôbec nezlepšilo práve naopak aj sme mali nejaké rozhovory a bez efektu ale byt s chlapom s ktorým ani byť nechcem len kôli financiám a bývaniu tak sa môžem zblázniť akurát tak

autor
8. jún 2024

@mikitilik29 lebo deti lebo financie lebo bývanie atď

stanulienkat
8. jún 2024

Fuuuu...5 rokov je velmi dlha doba. To asi naozaj ist od seba.

autor
8. jún 2024

@stanulienkat ja som poslednú dobu strašne vnútorne nespokojná a nervózna ledva vladzem doma niečo urobiť a prestáva sa mi to páčiť. Potom posiela foto sestre aký neporiadok som nechala večne sa jej na mňa sťažuje, materí deto a ja som najhoršia a on otecko roka

autor
8. jún 2024

Už sa mi niekedy z neho chce grcat

cimage
8. jún 2024

Sama vidis, ze na deti to ma zly vplyv, tak s tym nieco treba robit. Ist do podnajmu, ved robis, na deti bude platit, tak nejak to zvladnes. Urcite by som radsej zila skromnejsie ako znasat to, ze na mna a na deti krici. Kvoli detom musis odist.

tundra
8. jún 2024

A manzelovy to tak vyhovuje?Lebo ja, ako chlap by som toto urcite nadal,byvat s niekym, ako spolubyvajuci...sak si sadnite bez emocii,otvoreny rozhovor a veci rieste.Z toho kazdodenneho stresu môzes dostat akurat daku civilizacnu chorobu.Problemy treba riesit a nie utekat pred nimi.Si napis tvoju predstavu a povedz co chces.
Prajem vela sily na vyriesenie vzniknutej situacie.

yosi
8. jún 2024

Možno to znie čudne, ale vzťah je živý kým je tam nejaká emócia. Je jedno či láska, hnev, sklamanie, strach, žiarlivosť, nenávisť, odpor... Vzťah je mŕtvy vtedy, keď je to niekomu z vás, alebo obom jedno čo bude ďalej. To, že je taký neznamená, že by ťa neľúbil. Možno sa sám bojí lebo vidí, že to ide s vami z kopca a preto je taký. Nevie ako reagovať, nevie ako to zachrániť a je zúfalý. Skús mu pomôcť a on sa ti snáď otvorí.