Narcista po rozchode

3. feb 2022

Máte skúsenosť, že po rozchode s Vami sa chcel narcista stále k Vám vrátiť? Aj keď rozchod inicializoval on a medzitým si začal iný vzťah?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
3. feb 2022

Od narcistov ruky preč. A snáď nechceš byť pre neho len zadnými dvierkami

mila23
3. feb 2022

asi mu ten novy vztah nevysiel, tak sa chce vratit....takze budes iba plan B...kedze plan A nevysiel....to chces?..hocikedy Ta znova necha, ked sa naskytne nieco lepsie...

autor
3. feb 2022

@mila23 ja len skúmam tu osobnost. Bola som plán A, potom sa urazil na blbosť, zamotal sa do vlastných klamstiev. Okamžite si našiel do 2 týždňov náhradu, ktorú mal rozrobenú už dávnejšie. Takže sieť zaloznicok. A mňa udržiava tiež teraz v zálohe. Samozrejme, ja mu na to neskocim, ale tie bludy čo mi narozpraval aj po rozchode, ako iba mňa ľúbi a aká som pre neho dôležitá. Čítam si o nich na nete, je to naozaj zaujíma duševná choroba.

tamtamka26
3. feb 2022

Tiež mám takú nedávnu skúsenosť a tiež sa znova ozýva s rovnakými rečami 🤦‍♀️. Nie je to ten istý? 😆

0ria0
3. feb 2022

aj keby, tak by mal proste už asi smolu. ale som rada, že to tak vidíš aj ty, mne stačilo len to čo si o ňom napísala, aby som si spravila o ňom obraz

mariejenka
3. feb 2022

Ty si robíš nejakú súkromnú štúdiu o tejto osobnosti? Narcista. Mna by vrcholne urazilo,ze ma chlap,zaloznu sieť náhradníčok...aka.si si istá,ze si plán A, to nieje výhra,ale poníženie,ze existuje aj pan B az Z. Možno to ja zle chápem, ze by som nemala z toho radosť,ze som v nejakom výberovým konaní...bud som Ja,alebo pan ide do ľahostajnosti. A to ty Radim! Nekominikovat, zablokovať. Ani by som si nic necitala od neho,naco? Zi svoj život, nie jeho bludy.

brembo
3. feb 2022

tak prečo sa s tým zapodievaš a riešiš to? Nebolo by lepšie,keby si sa stým zmierila a mala radost,že je koniec?
ži si svoj život a tuto nepríjemnu čast života zabudni. čím viacej to budeš skumat a hladat príčiny,tým tažšie sa z toho budeš dostávat. Budeš to rozoberat,budeš platvat časom a svojimi emociami,budeš sa trápit a robit si zle. Budeš to skumat a potom z toho budeš mat guláš,lebo niekde prečítaš niečo podobné a tam bude iná diagnoza. Stalo sa,už to nezmeníš a nevrátiš spat,ale možeš si zobrat poučenie do buducnosti.
čím dlhšie to budeš rozoberat,tým dlhšie ti bude trvat dostat sa z toho a tým viacej si budeš zbytočne ubližovat.
Chod dalej a prestan skumat dovody jeho konania.

miriamsenica
3. feb 2022

Ak islo skutocne o osobu s narcistickou poruchou osobnosti, tak ta ma pre emocie, ktore moze od teba este dostat. Oni maju radi v zalohe zdroje. Osobne by som ukoncila akukolvek komunikaciu a nedodavala by som mu to, preco ta drzi v zalohe. Na nich plati len ingnorovanie

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
3. feb 2022

Ma ta ako zalohu a ty to vobec riesis???

brembo
3. feb 2022

@stanulienkat alebo je záloha zálohy

tabakmirka
3. feb 2022

By som ho poslala kade ľahšie, ešte dobre sa ti stalo, že on to inicioval, lebo väčšinou je problém sa takéhoto človeka v živote zbaviť, keďže vidí len svoje plusy a v mnohom správaní voči nemu krivdu.

autor
3. feb 2022

@tabakmirka veď videl tu krivdu, tak išiel o dom ďalej 😀

nelina1
3. feb 2022

Prečo si myslíš, že je narcis?

autor
3. feb 2022

@nelina1 lebo ma všetky znaky toho

nelina1
4. feb 2022

👍

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ka_3_na
6. feb 2022

Povedz mu ze mas uz ineho a sleduj ako bude reagovat 🤣 predpokladam ze otoci a uz ta nebude chciet ale ta dokonca obvini ako si mohla

bikarbona
6. feb 2022

Ja som bola taka trubka. Raz sa so mnou rozisiel, poplakala by som a mala pokoj. Lenze on sa ozval, hned som na to skocila. Potom chvilku fajn, potom zas na nic. Rozisla som sa ja, lebo som zistila, ze o mne hnusne rozprava inym. Z toho som bola otrasena dlhsie. A potom sa zas ozval po mesiacoch 🤣🤣🤣 a ja debilka som sla zas do toho a zas som sa po mesiaci musela rozist, lebo mal nejake rozrobene zenske. To som mala 19-20 rokov a poucenie 🙈
A este dodam, ze kamaratky mi hovorilu, ze sa ku mne hnusne sprava a nik ho z mojho okolia ho nemal rad.

patrikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz