Napísali by ste švagrinej?

26. jún 2023

Baby (ja som ta z témy, ako to svokrovcom diplomaticky vysvetliť,) za dva dni ideme na dovolenku,letecky , už všetko pobalene, dohodnuté..po rokoch sa neskutočne tešíme , avšak ešte váham , napísali by ste švagrinej ,že nechcete aby počas vašej neprítomnosti k vám chodili?.vzhľadom na to ,že si myslím ,že aby to teda mali aj od nás , že nechceme ? Nakoľko má aj tak nahnevali , keďže dcéra mala pred týždňom oslavu a neprišli ,hoci boli pozvaný mesiac , načo by chodili k nám ,keď sme není dom..
Nejak cítim ,že ešte jej by som chcela napísať ,že si to nezelame.
Ako jej to mám na rovinu napisat? Alebo to zabaliť do nejakých pekných blbosti 😄 ? Vzťah máme ako na hojdačke, bolo obdobie ,že sme sa dva roky nebavili , ľúbi ma ohovárať po rodine, takže určite aj toto povie všetkým ..

maca1984
26. jún 2023

A čo by u vás robili ? ako by sa tam dostali ?

irusa
26. jún 2023

a to ako je chodiť k Vám keď nie ste doma ???

januska12323
26. jún 2023

Jej nie, povedz to svokrovcom, ktorí u vás budú. Oni majú na starosti dom a aby sa tam nikto nezvany nedostal.

autor
26. jún 2023

@irusa
@maca1984 baby bola téma , že mi svokrovci budú strážiť psov. Ale nechcem aby tam chodili švagrinej deti ,pretože veľa už ponicili, oni ich zvyknú bravat všade..

lucinka12356
26. jún 2023

Mala by si tu datdat link na nejakú predošlú diskusiu pretože viaceré sme tu mimo a nevieme o co ide... Ak je dom vás. A svokrovxi ho prídu strážiť tak ôk treba povedať ze si to neželané a hotovo.. Ak však bývate spolu so svokrovcami tak im nemôžete zabrániť aby sa stretávali s kým chcú

irusa
26. jún 2023

aha..tak povedať svokrovcom, že si neželáte vo vašej neprítomnosti, aby tam niekto chodil

maca1984
26. jún 2023

Dom je váš a svokrovci prídu len strážiť ? ak áno, tak by som pov. svokrovcom že si neželám aby ku nám kohokoľvek pustili-pozvali.
Ak bývate spolu so svokrovcami.. no, tomu nijak nezabrániš.

luliu
26. jún 2023

Napíš jej.....

luliu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. jún 2023

@lucinka12356 nie dom je nás, bývame mimo...o 30km

autor
26. jún 2023

@maca1984 áno ale oni vieš čo spravia? Keďže ich poznám , prídu ich akoze len tak pozrieť, pár krát za sebou..oni ich ani volať nemusia,prídu sami

mamelka
26. jún 2023

Napísala by som jej a aj svokrovcom povedala,že si jej to písala.

autor
26. jún 2023

@nataliik ďakujem ja to neviem ,zas až tak sem neprispievam..

cacianka
26. jún 2023

@januska12323 a svokrovci ich pozvú, tak budú zvaní.
myslím že viem o tvojej téme, že vám svokrovci prídu strážiť dom, lebo máte chovných psov a nemôže byť s nimi hocikto a nemôžu byť sami.
a švagrovcii, teda ich deti u vás vyčíňajú ako torpéda.
Áno, kľudne im napíš a rovnako svokrovcom, že mama otec ste vítaní a ďakujeme že nám pomôžete, ale prosím rešpektujte našu prosbu - nikto okrem vás v našom dome nie je vítaní, prosím vás, nevolajte, nepozývajte, ani nevpustite k nám do domu nikoho iného.
máme na to svoje opodstatnené dôvody A ďakujeme za rešpektovanie.

adrianap83
26. jún 2023

A svokrovci už vedia? Normálne zavolajte, že pre psy sú z toho tepla, dusna, burky , zmeny situácie, že ste preč nesvoje a že jednoducho, nechcete aby sa niečo stalo deťom, svokrovcom ani im, tak nech teraz nechodia. Že na svokrovcov sú zvyknuté a aj to sa môže kadečo stať, že áno. Proste, že nechcete nikomu narobiť problémy.
A krásnu dovolenku prajem 🥰 aj keď teda v hlave budeš furt riešiť...

mk22
26. jún 2023

Túto otázku polož v predošlej téme, kde ženy budú vedieť o co sa jedna.. Vyjadria sa ti tie, ktoré už ti reagovali.
Za mňa môj dom.. Ak máš dôvod prečo nechceš, aby svagrinej deti chodili.. Tak áno, oznámim a poprosím aj švagrinu aj svokrovcov.. Co je na tom? Bojíš sa?
Ak ti niečo vadí treba to povedať priamo a nie obalovat..nemusia tvoje obaľovanie pochopiť

nataliik
26. jún 2023

Ak nechodia sami od seba nenapísala, ak sú bez hanbi a prišli by do vášho domu, keď tam nie ste, tak napísala. " Ahoj, neviem ci ti svokra vravela, ale vtedy ... ideme na dovolenku a budú nám strážiť psov , prosím ťa ak by si im vtedy neposielala deti, aby náhodou nevbehli ku psom a niečo sa nestalo."
Takto to máš " diplomaticky "

sashabb
26. jún 2023

Povedať svokrovcom aj švagrinej. Je to mužova sestra? tak nech to vyrieši on. Ja nechápem prečo toto vždy ostáva na "neveste" a musí riešiť mužovu rodinu. Sú to jeho rodičia? jeho sestra príp. brat? tak nech komunikuje s nimi on a na rovinu.

hladamematku
26. jún 2023

napis si ze si to nezelate, je to vas majetok preboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cacianka
26. jún 2023

veru , treba aj švagrovi a švagrinej napísať a potom vypnúť /zablokovať ich vo vašich mobiloch. a hlavne aj svokrovcom.

nataliik
26. jún 2023

Ani ja, ale tu tému som čítala

h2
26. jún 2023

Je to švagriná a svokrovci. Nech to s nimi rieši tvoj muž, je to snáď jeho rodina v prvom rade.

lenka.25
26. jún 2023

Toto ešte nemáš doriešené ? Som zvedavá , keď ti svokrovci oznámia , že im nebudeš "obmedzovať " styk s vnúčatami čo urobíš ?
Už dávno mal muž volať svojim rodičom a vedeli by ste na čom ste. Ten tvoj tiež neviem na čo čaká

autor
26. jún 2023

@lenka.25 mám vyriešené so svokrovcami, ešte rozmýšľam napísať švagrinej

autor
26. jún 2023

@lenka.25 kvôli tomu ,že oni ich prídu pozrieť akoze aby tam neboli sami

januska12323
26. jún 2023

@cacianka tak či tak nijako nezabráni aby tie deti prišli. Na 100% prídu na skok, pozrieť psy, byť s dedkom a babkou... A keď sa majitelia vrátia budú tvrdiť, že tam neboli alebo "len na 5 minút".

autor
26. jún 2023

@januska12323 áno veď toto ,chcem im rázne dať najavo že nechcem aby tam šli a chcem to dať najavo hlavne švagrinej ..

lenka.25
26. jún 2023

@autor normálne by som jej to povedala tak ako to je , že si neželám, aby počas našej neprítomnosti chodili ku nám a ja by som to urobila tak , aby pritom boli aj svokrovci .
Keď sú svokrovci s tým OK, tak potom švagriná by ma najmenej trápila

autor
26. jún 2023

@lenka.25 áno tak to aj spravím , lebo oni len akoze pozrieť a svokrovci by im nepovedali ale nie, zakázali nám..a švagriná tie vyhovaracky veď ju poznám ,a my sme nevedeli, oni nám nepovedali ...