Namotávam sa na nesprávneho?

25. aug 2024

Ahojte, potrebujem sa poradiť o jednej situácii, v ktorej sa práve nachádzam. Presťahovala som sa do iného mesta a stretla som tu jedného chalana. Od začiatku som sa tu cítila dosť sama a veľké mesto ma trochu zmietlo. Dosť som tieto týždne pila, asi aby som utiekla od toho pocitu osamelosti. Ale s tým chalanom sme zažili aj pekné chvíle - boli sme spolu na túre, rozprávali sme sa o hlbokých veciach a párkrát sme sa aj pohádali.

Dnes som u neho znovu spala, ale ráno som bola bez nálady, lebo mi bolo zle a cítim, že asi dostanem kramy. Aj včera som bola dosť negatívna. Teraz je 20:30 a od neho som nedostala žiadnu správu. Predtým mi zvykol písať každý deň, väčšinou po práci.

Čo si o tom myslíte? Som tu teraz smutná a cítim sa, že sa zase namotávam na nesprávneho. Mám sa snažiť niečo urobiť, alebo to radšej nechať tak?

deti95060810
25. aug 2024

zas si u neho spala... no tak načo sa bude snažiť...
už len vydrž ako sa to ďálej vykryštalizuje... možno mal len veľa práce a pod.

mikadooo
25. aug 2024

Myslím si, že máš pms, asi si ho dosť otrávila svojou nepríjemnou náladou, tak ho nechaj chvíľu na pokoji a pusti si trebárs film alebo tak. Prípadne, ak sa na to cítiš, tak mu napíš, "sorry ak som ťa včera trochu rečami otrávila, mám pms, tak mám takú nanič náladu". Neviem, čo sa včera presne stalo a nestalo 🤷.

januska12323
25. aug 2024

Načo by ti písal? Nechodíte spolu len spolu spíte, pijete a občas idete na výlet, takých kamošiek môže mať koľko chce.

unicornlady
25. aug 2024

Z tohto vôbec nerozumiem povahe vášho vzťahu.
Ako dlho ste spolu? (resp. ako dlho a ako často sa stretávate)
To si s ním bola, aj keď si mala vypité??!
O čom ste sa stihli už aj pohádať? A dokonca viackrát?

Ak si pri ňom stále náladová, najmä, keď na začiatku by to malo byť pekné... tak mu to asi už lezie na nervy.

lorraine90
25. aug 2024

Ani nahodou sa neospravedlňuj. 🤣 Či čo sa doreval, lebo si na neho bola škareda? Čo je male decko?

thirstymonk
26. aug 2024

Tento vzťah je o tomto "Ožrať sa, zapichať si a každý si ide svojou cestou". Veľké nádeje by som tomu nedával, ale skúste sa porozprávať

elaela23
26. aug 2024

A prečo zostavas v tom veľkom meste, keď ho nezvládam? Môžeš sa vrátiť nazad,alebo nájsť menšie mesto.a teda zapísať sa moru 🫣 no neviem ci je správne a rovno sa v novom takto zapisat🤔. Ani nevieš kto koho pozna a sklznes tam kam nechceš ale asi smerujes.
Najlepsie bude vstah ukončiť a začni sa venovať niečomu inému kde môžeš spoznať ľudí. Veľa stastia

luba98
26. aug 2024

To ako , že si sama vo veľkom meste?To nechodíš do práce?Sediš v byte a piješ?Namotala si sa na prvého koho si stretla? Nudíš sa,lebo nemáš žiadne koníčky? Vieš vôbec čo máš rada a čo chceš od života?Aj ten jeden človek, čo bol ochotný s tebou tráviť čas ťa má už po krk?Zamysli sa nad sebou a rob so sebou niečo namiesto toho vyplakávania .

mantilka
26. aug 2024

Dosť som tieto týždne píla.....žena! .....spamätaj sa! Pozri sa na seba do zrkadla a povedz si úprimne ako chces, aby ťa poznali ľudia. A keď budeš mať zadefinované kým chces byť, je na čase sa začať podľa toho správať.
Venuj sa sebe, vytvor si zázemie, konícky, hlavne sa nestan ľahkým úlovkom pre chlapov, lebo si vo veľkom meste sama.
Nepi, ak chces mat vzťah s kvalitným chlapom Neskac hneď do postele chlapovi!
A hlavne najprv si zhodnot, či dotyčný má kvality, ktoré očakávas, aby si sa nestala rohozkou pre chlapov.
Je to síce veľké mesto ale ľudia sa poznajú a zákon schvalnosti existuje, že informácie sa dostanú k "pánovi dokonalému".