Náhodné stretnutie s mužom

nela22323
11. okt 2023

AHojte ako a kde ste sa zoznámili so svojim partnerom? Vedeli ste hneď, že medzi Vami niečo bude?
Stretla som muža, keď som išla po chodníku, pršalo, prešli sme okolo seba. Po pár krokoch sme sa otočili každý za seba. On na mňa ja na neho. Usmiali sme sa prišli k sebe a zoznámili sme sa. Bolo to ako z filmu.
Pozval ma na kávu. Celý čas som bola celá bez seba. Tak sa mi páči.
Čo si myslíte o takomto zoznámení? Volal ma už aj von keď neviem asi by som mala isť na to pomalsie..alebo nečakať a robiť ako cítim? napíšte...dakujem

babovka2321
11. okt 2023

@nela22323 pomalsie? Co si chces pisat mesiace, az potom prijat pozvanie von? Neblazni.

medyna
11. okt 2023

tak čo je na tom zlé ísť s niekým nezáväzne von - na kávu, na obed, večeru ... buď preskočí iskra alebo nie, nemáš čo stratiť

nela22323
autor
11. okt 2023

@medyna iskra už preskočila.,aspon z mojej strany určite. Keď neviem bojim sa isť do vztahu dlho som vztah nemala asi preto

medyna
11. okt 2023

a mimochodom takéto zoznámenie zoči-voči na ulici sa mi zdá oveľa prirodzenejšie, ako zoznamovanie cez internet.... som asi stará škola, ale ja som sa s každým zoznámila najprv pohľadom, net ešte nebol taký rozbehnutý ....

medyna
11. okt 2023

@nela22323 nezáväzne, čo má prísť, to príde

zadda1
11. okt 2023

ved to je nádherné!!! chod! nespekuluj!

sona272
11. okt 2023

Lepšie sú osobné stretnutia ( kde ho viac spoznáš ) ako cez tel.

nela22323
autor
11. okt 2023

@zadda1 ked ma povedzme na dalsej kave pozve k sebe domov isla by si ?

januska12323
11. okt 2023

Keď pôjdeš na rande to hneď neznamená, že o dva roky bude svadba a druhé dieťa na ceste. Postupuj ako ti to bude vyhovovať.

sona96
11. okt 2023

@nela22323 ja by som po druhom rande k nemu nešla.

ruxandra
11. okt 2023

Mne to pride divne a celkom by mi pri takomto zoznámení blikala kontrolka.
Ale tak, snad sa mýlim. Urcite by som vsak na to isla pomaly a tiez by som k nemu domov takto na zaciatku nechodila.

nela22323
autor
11. okt 2023

@ruxandra prečo myslís, taketo zoznamenie ti príde divné?

zuzubb007
11. okt 2023

Nahodou super zoznamenie chod do toho urcite, lepsie ako cez net kde chlap skusa a pise 20tim, proste zapacila si sa mu slobodny vyskusaj uvidis chod na kavu na co chces cakat nemas 15 rokov hadam 😉 drzim palce

anketkarka
11. okt 2023

Potom napíš, či to bolo osudové stretnutie, alebo len pobliznenie. Držím palce.

ketrint
11. okt 2023

@nela22323 to je krásne 😍
Užívaj si to a neries kraviny. Urob ako budeš citit. ☺️

mimka1402
11. okt 2023

@nela22323 Preboha. Ved ste sa iba stretli a ty už riešiš vzťah a či ťa pozve k sebe... Haló žena, veď rozmýšľaj a neprebiehaj. Daj tomu normálny priebeh, možno na prvom rande zistíš, že máte iné priority a na druhé môžeš zabudnúť. Užívaj si čas. Osobne by som na druhé rande nešla k nemu domov, keď ho nepoznáš. Daj tomu čas. Najkrajšie čo môže byť je randenie!

rebrambora
11. okt 2023

Iba takto nejako som sa zoznamila s muzmi. Na ulici, v autoumyvarke, potravinach ci praci.

siska53
11. okt 2023

@nela22323 pozri, ved nejdes mat hned vztah! Max rande... A mozno na nom zistite, ze si nesedite. A co bude dalej, ak ano, zavisi od teba.. sak mu neskac hned do postele, teda nechod k nemu domov.. ja by som sa bala 😅 .. sak ak sympatie budu pretrvavat, stale sa mozete normalne stretavat vonku, dake to kino, caj..

marianarem
11. okt 2023

@nela22323 Ja som takto stretla jedneho mojho ex. Presne len tak na ulici, on tam stal, ja som isla okolo, zbadala som ho a ostala som ako zmagnetizovana. Chvilu sme sa pozerali, potom sme sa dali do reci a boli sme spolu 2 roky. Mali sme sa velmi radi, ale nakoniec to nevyslo z roznych dovodov. Predtym som neverila, ze sa mi nieco take moze stat, ale uz verim vsetkemu 🙂

muzskylukas
15. júl 2024

@nela22323 isto rob ako to cítiš.