Náhodné stretnutia s mužom

27. sep 2024

Ahojte. Pracujem v jednom obchode a vždy keď som tam ja tak tam chodí jeden muž, ktorého si tam všímam často. Vždy ho obsluhujem ja. Posledné dni ho stretám náhodne a nejak tomu neviem pochopiť. Stretnú sa nám pohľady, ja trošku znervózniem. Nikdy sa mi to nestávalo. Je to také cele divné. Stáva sa vám to?

thereisabear
27. sep 2024

Až také náhodné to nebude...

kavasmliekom
27. sep 2024

Nie, lebo si nevšímam pohľady iných mužov. Nejak som spokojná s manželom 😄

alickapusinka
27. sep 2024

Náhody neexistuju.Určite to bude schválne tam chodiť ked vie že si tam TY.

robertoo1
27. sep 2024

Veď na to máme oči😜

aurinia
27. sep 2024

V prvom rade sa pytaj či je slobodny ....mna ked takto niekto stalkuje, tak prve si myslim ze je uchyl. Mam totiz doma manzela a iny chlapi ma nezaujímajú

tamky123
27. sep 2024

Nie nestáva sa mi to, nepriťahujem si takéto niečo do života, keďže som šťastne vydatá. ☺️

kinedrilka
27. sep 2024

Na tvojom mieste by som poprosila nejakú kolegynku v práci, aby odsledovala či tam ozaj nechodí, keď máš voľno. Či len náhodou nemá práve vtedy voľno a príde si nakúpiť. Ak nie, tak budeš mať odpoveď na tvoju otázku a pochopíš, že je len hanblivý a nevie ako Ta má osloviť.

grof_monte_christo
27. sep 2024

Čím som staršia, tým menej si takéto náhody pripúšťam, že mi vesmír chce niekoho dohodiť 😅. Zbytočne to vedie k namotaniu sa a domyslaniu si. Keď ma muž o ženu záujem, nic nenecha na náhodu.

7miriam77
27. sep 2024

Asi zbiera odvahu, možno sa ti chce prihovoriť

marcellka32
27. sep 2024

Skús ten pohľad udržať 3 sekundy (4 je už veľa🙂, uvidíš....ak vydrží pozerať aj on, zrejme má o teba záujem...ale pozor existujú rôzne pohľady ;)

ibrunova
27. sep 2024

Ak robíš v Jednote pri šunkách, tak tam možno chodieva pravidelne na nákup 🙂

autor
27. sep 2024

Ďakujem za názory, skôr to je taká náhoda posledný mesiac, aj včera. Len už sa mi zobrazuje zrazu aj na zoznamke, tak je to také divné🤔