Náhodná známosť - mám v tom pokračovať?

31. dec 2019

Baby,mám zvláštny pocit...aj sa hanbím aj všetko dokopy...no neviem sa v svojich pocitoch zorientovať...dajte názory...pred časom som v meste stretla muza,s ktorým sme sa pred cca 5 rokmi nezáväzne stretávali na sex...potom sme neboli v kontakte tých 5 rokov...tak sme chvíľu na ulici pokecali ako sa komu darí a tak,vyzvedal či som sama a ja od neho tiež...ešte stále som tam cítila iskru...obaja sme sami,ja krátko po rozchode,tak som ho včera kontaktovala cez net,len som ho chcela pozdraviť a začali sme komunikovat a išlo to celý den..nakoniec ma pozval k sebe,že môžme pokecať osobné,že sme sa roky nevideli tak som šla a bolo super...pokecali sme,dobre mi to padlo,ale skončilo sa to tak ako skončilo...v posteli...bolo to super...no cítim sa divne..rozlúčili sme sa tiež veľmi milo,objal ma ,pusa všetko,vraj sa mám ozvať že bude rad,že to necháva na mna...nemám od toho žiadne očakávania,ale uvažujem,že si ho chcem na občasné stretko ponechat

janinah
31. dec 2019

Tak toto ja nepochopím nikdy,také stretko len a kvôli sexu....necítiš sa ani trochu použitá a využitá? ....a máš sa ozvať,ak sa ti znovu zachce posexovať?,no,to chceš od života dosť málo....asi som už stará na túto divnú dobu...

henikav
31. dec 2019

A teraz co cakas od nas? Chces alebo nechces, je to tvoja vec, alebo si sa prisla pochvalit?

autor
31. dec 2019

@janinah no neviem práveže ako by som sa mala cítiť...kdesi v podvedomí som to chcela ja sama...proste som chcela naozaj iba pokecať,no zvrhlo sa to...takže neviem ako sa cítiť...či to bol až taký blbý nápad neviem...mám v hlave chaos

janinah
31. dec 2019

pokecáva sa v kaviarni pri stole,pozvanie do bytu sa prijíma,ak......mne je ozaj jedno ako robíš,len viem,že aj kedysi aj teraz existuje jedna vec a volá sa povesť a ak si toto žena pobabre,tak poriadny chlap o ňu nezavadí.....teoreticky.- ty sa do toho muža zamiluješ,on nikdy nepristúpi na vážny vzťah,lebo však dáš jemu po pár slovách na chodníku,tak si myslí,že dáš hocikomu..a o takú ženu sa nestojí,taká sa len využíva...sorry...moja rada-už ho nekontaktuj a ak sa ozve on,tak ignoruj....

cluiy39
31. dec 2019

@janinah úplný súhlas 👍🏼🙂

0silvia0
31. dec 2019

@janinah no mna tu minule jedna presviedcala, ze aj pri tychto sexvztahoch moze prist laska za hrob a uzasny vztah a "deticky"... predpokladam, ze asi po tomto tie devy tuzia, ze jedneho dna sa chlap zamiluje a pride fajn vztah...
Ja tiez tymto vztahom nerozumiem, som uz ina generacia, ale dnes je to bezne a preto su vztahy take ake su.

ciusinka
31. dec 2019

Otazkou je, co ty od tohto "vztahu" ocakavas..Ak chces len prilezitostne pokecanie zakoncene prilezitostnym sexom, tak ok, aj ked ja osobne tomuto nerozumiem, ale ved kazda sme nejaka..Ale ak ocakavas, ze jeho postoj k tebe sa zrazu zmeni a bude s tebou chciet mat vazny vztah namiesto prilezitostneho sexu, tak z toho sa velmi rychlo zobud..A hlavne sa nikoho nesnaz presviedcat o tom, ze si vopred neratala s tym, ako to u neho doma skonci..Ak si chcem s niekym pokecat, neleziem k nemu do bytu, ale stretneme sa vonku, v kaviarni, v restauracii..Takze si urcite musela vopred vediet, ako to dopadne, obzvlast, ak ste spolu v minulosti uz spavali..Takze si ujasni svoje priority a ocakavania a podla toho sa zariad..

hivanik
31. dec 2019

No v prvom rade by chlap mal dobijat zenu a nieze ozvi sa, budem rad. Ak mu ide iba o stretnutie v byte za ucelom kvalitneho sexu, tak s nim stracas cas. Randenie je to najkrajsie na zaciatku vztahu....takyto scenar je skor zalozeny na sexe a nie na cas straveny s niekym s kym ratam do buducna.

kataka10
31. dec 2019

To ze ti to docasne dobre padlo, kedze si po rozchode, chapem. Aj zena moze mat nezavazny sex a nie neznamena to, ze si nikdy nenajde vazny vztah, lebo "povest". Na druhu stranu, ak z toho mas chaos v hlave, uz do toho druhykrat nechod, lebo by si sa mohla zalubit a to je uplne zle. Ten muz ma zaujem len o sex, to treba pochopit a respektovat. Takze uzit si si uzila, ale ak hladas nieco viac, ruky prec od neho.

asfodelka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
31. dec 2019

ak máš rodinu - manžela, deti tak ich ľutujem...ale ak nie tak v pohode, stretávaj a trtuľaj ďálej...😉

evittam
31. dec 2019

Suhlas s
@kataka10
Ak ide aj tebe len o to iste o co jemu tak už je len na tebe ci v tom budeš pokračovať. Vzťah nečakaj.
@0silvia0
Asi sme rovnaká generácia a tiež som mala pred skoro 20rokmi taky vzťah ale dobre sme obaja vedeli ze nam ide len o to jedno aj ked sme si tiež dobre rozumeli ale proste laska to nebola.😉
A povest som mala aj mam v poriadku.

evittam
31. dec 2019

@hivanik A co ma u nej dobíjať? Tu je situácia viac nez jasná- to o co ma zaujem ma a ak to vyhovuje obom nie je sa o com baviť.😉

sonnenshein
31. dec 2019

Je uplne v poriadku mat vztah tak, ako Vam obom vyhovuje, Nezijeme v 19tom storoci, a netrba sa tvarit, ze sex nie je fyzicka potreba. Nemas dovod sa citit vyuzita, ani pouzita, proste Vam to takto vyhovuje, a kym to Vam dvom vyhovuje, nevidim dovod sa kvoli tomu citit zle.
Urcite je to lepsie ako striedat partnerov, a prirodzenejsie ako zit v celibate.

0silvia0
31. dec 2019

@evittam ja som o povesti nic nepisala ani tento typ vztahov neodsudzovala, len pisem, ze tomu nerozumiem.

autor
31. dec 2019

@sonnenshein ďakujem ti za triezvy pohľad...tak nejako to vidím aj ja...len skôr mám teraz taký nejasný pocit z toho či sa mu mám ozvať alebo neozvat iba tak bežne v rámci dňa alebo iba keď budem chcieť prísť k nemu....toto nejak neviem vyhodnotiť

sonnenshein
31. dec 2019

Vyzera to byt celkom normalny muz, tak sa skuste stretnut na kavu, alebo veceru, a dohodnut sa. Nastavte si to tak, ako Vam to je obom prijemne. 🙂

acrobaleno
31. dec 2019

A vieš čo? Nič na tom nie je zlé. Každý má nejaké potreby a tu hlavne o to, aby to bolo bezpečné a dobrovoľné. Len si treba ujasniť, čo od toho očakávaš, aby si si nemyslela, že ja napríklad za tým viac ako v skutočnosti.

acrobaleno
31. dec 2019

Ešte nie je ani tma a už píšem ako nadrúľaná...a to som ešte v práci.😂

autor
31. dec 2019

@sonnenshein on totiž normálny je...je vzdelaný zabezpečený,slobodný a tiež po rozchode a možno preto nad tým tak rozmýšľam,že proste to tak nejako klaplo aj po tých 5 rokoch...že sme sa doteraz ani náhodne nestretli a zrazu po rokoch po rozchode a ani na sekundu nezaváhal...hoci ten sex v pláne nebol a dlho sa k nemu ani neschylovalo,ale ja som to už potom nevydržala a to ma iba chytil za ruku a dal pusu

hivanik
31. dec 2019

@evittam ....aj ked sa na to pozeram z pohladu potreby sexu....tak mi pride divne aby sa mala autorka prva ozyvat dotycnemu....Ani sa nedivim, ze ma s toho divny pocit. Zjavne ich bude mat viac na prilezitostny sex a tym padom jej dal najavo, ze ked bude chciet tak nech sa ozve ona. Obydvaja su nezadany, takze nevidim problem preco by sa nemohli stretavat aj inak ako na byte. Ale dotycny o to nestoji.

autor
31. dec 2019

@hivanik nie...bavili sme sa otvorene bez zábran...nemá nikoho ani na sex...ono to zas nebolo povedané,že sa nám ozvať ja...to bolo po mimo reč,len povedal,že on ma nikdy neodmietne a že je to na mne...že by bol rád keby to malo pokracovanie

evittam
31. dec 2019

@hivanik Nikde som nenapisala ze mu ma vyvolávať. Naozaj ona musí vediet co je to za človeka a ako to myslel. Z toho co napisala to tazko posúdiť.

kittykat22
31. dec 2019

mozem ti so 100% istotou povedat, ze ked ta k sebe volal - tak na sex myslel. Keby s tebou chcel randit tak ta pozve na veceru, do divadla - niekde. Ale kedze sa pozval domov, tak v jeho hlave bolo, aby si mu skoncila v posteli. Musis sa sama spytat co chces. Ale ber v odpovedi aj v potaz, ze ak chces partnera, rodinu, staly vztah - tak tento druh zabavy k tomu moc neprispeje. Je to strata casu a energie. Ak by si sa rozhodla, ze s nim nieco chces, tak mu to rovno povedz - nestracaj cas. Kto vie, mozno to bude citit rovnako.

jana_eyre_2
31. dec 2019

No na mk Mk rady ohladom takýchto vzťahov nečakaj.. za 5rokov ste však obaja niečo zazili, niekam sa posunuli, mali by ste vedieť ci by ste takýto typ vzťahu znova chceli.. napríklad ja by som už do toho s dnešnými skusenostami nešla..

a áno, stále si myslím, že ak aj takto začne vztah, nikde nie je napísané, že nemôže prerásť aj do vážneho vzťahu ktorý bude dobrý a prídu aj deti..
@0silvia0

autor
31. dec 2019

@kittykat22 obaja máme po 40-tke...ja som rozvedena,on je slobodný...cize bavili sme sa aj Tom...ja uz nejako vzťah neriešim,už nemám chuť a on by možno vzťahu ešte aj dal šancu...no u nás dvoch ide iba zatiaľ o toto jedno plus vieme si normálne fajn pokecať a musím uznať,že aj sex aj pokec sme mali teraz oveľa lepší ako pred rokmi...teraz mi dal aj kus nehy,pred rokmi to bolo ozaj iba také chladné,no nie zle...

kittykat22
31. dec 2019

takze nechces rodinu ani dieta?

hivanik
31. dec 2019

@evittam ...Ty nie.....Ale dotycny

asia83
31. dec 2019

Nesúdim vás. Ak však chcete od muža iba fyzický kontakt, treba pouvažovať nad tým, ako sa vnímate, aké máte sebavedomie. Ako vnímate seba, tak vnímate druhých. Ďalšia vec, či vy do neho nie ste zaľúbená. Ja neverím, že muž, s ktorým sa len tak vyspíte, si vás bude niekedy vážiť. Môže sa totiž báť, že tak ako ste sa ľahko vyspali s ním, tak sa ľahko vyspíte s druhým, ak by ste spolu chodili.

ovaaa
31. dec 2019

@janinah Pouzita, vyuzita...preco by sa tak mala citit?Nieco uz mali za sebou, vyhovovavolo to obom....ocividne im to klapalolo ci v sexe alebo rozhovoroch a viac od toho nechceli. Ci sa to zmeni po tychto 5 rokov zavisi iba od vas.Treba si o tom pokecat . Osobne si vsak myslim, ze 5r je dost dlha doba pre oboch sa zalubit ci citovo splanut a ocakavat to teraz je asi trosku nerealne...