Na displeji fotka s ex

3. júl 2024

Baby, zaujímalo by ma čo si myslíte o takom mužovi, ktorý je rozvedený ale dal sa na fotenie s ex a na displeji mobilu má fotku spoločnú s ňou?! Ďakujem

barka1
3. júl 2024

Fotenie s ex, nejaké profi, s detmi, kvoli nim, by som zvládla. I keď ja by som to neurobila (tiez som rozvedená). Fotka na displeji je už prilis. Ako dlho je rozvedený? A prečo?

autor
3. júl 2024

@barka1 profi foto ano,s dcérou išli ale ma napadlo prečo nemá napríklad spoločnú fotku kde je trebárs on s dcérou alebo keď už tak,tak všetci traja. Rozvedený je 6r (nevera)

barka1
3. júl 2024

Má foto len on a ona? Ano, divné. Red flag.
Koho nevera to bola? Aky maju teraz s ex vztah?

janicast
3. júl 2024

6 rokov??.tak ten v hlave nie je rozvedený

autor
3. júl 2024

@barka1 presne.iba oni dvaja.jeho vina a dodnes žijú spolu takže asi niet o čom

sense
3. júl 2024

Ze zrejme rozvod je len papier a naďalej spolu spávajú keď spolu ziji

januska12323
3. júl 2024

Fotka je menší problém ako spoločné bývanie po 6 rokoch.

mk22
3. júl 2024

Ak je to tvoj priateľ. Tak ho posli kade tade.
Ten je rozvedeny iba na papieri.
A za 6r sa nevedeli odstrihnúť osamostatniť?

lindous
3. júl 2024

Si si istá, že aj jeho žena vie, že sú “rozvedení”? 😅

vyrovnanaosoba
3. júl 2024

Ty s nim žiješ? Môj známy sa rozviedol, dodnes ma titul rozvedený, ale po rokoch sa k sebe vrátili, už majú skoro dospelého syna a žijú si pekne, len už bez záväzkov, myslím ze nič spolu nevlastnia, on jej platí polovicu nájmu, on ma svoj byt v prenájme.
Ak s ním žiješ, a aj napriek tomu ma fotky s ex, povedz mu to, že ti to vadí a je to neuctive. Chcela by som vedieť ten dôvod

milos81
3. júl 2024

Zažil som to, boli sme s bývalou spolu už asi rok a ona si na svoj fb vycapila fotku s nejakým jej bývalým, so mnou predtým ani potom ani jednu, čiže po skúsenostiach, za mňa by to bola konečná a je jedno ako by to myslela...
Dieťa určite problém nie je, ale to, že žijú spolu ??? 😂 Čiže majú spoločnú spálňu, sprchu a kuchyňu, že ? Ak spolu nič nemajú, určite pre neho nebude problém pozvať ťa k nim na spoločný obed, uvarí vám jeho ex, idylka no 🤦

danica2711
3. júl 2024

nejako sa nechytám. Keďže dotyčný žije naďalej so svojou ex (ak je to vôbec ex), asi to nebude tvoj partner, či? Keď to nie je tvoj partner, čo ťa do toho, akú fotku má na displayi telefónu? A ak je to tvoj "partner", si len milenka a ešte k tomu blbá, keďže je jasné, že ten chlap je ženatý alebo aspoň pevne citovo viazaný na svoju (ex)manželku - a v tom prípade je fotka na telefóne tvoj najmenší problém

domkakvet
3. júl 2024

Ano toto je uplna stopka.

nominativ
3. júl 2024

Nie je až také výnimočné, že ľudia sú spolu aj po rozvode. Ja to síce nechápem, ale ľudia vedia narobiť teátro a nakoniec fungujú ako predtým.

Žijú spolu, majú spoločné aktivity, možno si sem tam vrznú, ako po rokoch vzťahu, exmanželka má v hlave to, že sa mu za neveru pomstila rozvodom (alebo naopak) ...a žili šťastne až kým nepomreli. 😀

macatt
3. júl 2024

S ex by som sa ani neodfotila(len my dvaja)a ani by nemal moju fotku v tel.. a teda ani displeji🙃

autor
3. júl 2024

@mk22 nie. Ale podľa mňa sa ani nechceli. Vyhorka ako vždy lebo deti... Darmo tvrdí že je to iba fotka,nemal by ju,keby k nej už nič necíti.

lienka.7
3. júl 2024

@autotka a ty s nim mas co?

mk22
4. júl 2024

Tu nejde o fotku.. Žijú spolu v jednej domacnosti 6r od rozvodu a deti sú výhovorka..
Ó takého ani bicykel oprieť.. Nech si žije s ex..

autor
4. júl 2024

@mk22 pravda pravdivá 👏💪👍

autor
4. júl 2024

@mk22 a 6r klame obe

autor
4. júl 2024

@lienka.7 našťastie nič!

lindusss2016
4. júl 2024

Teba trapi fotka na displeji a on zije s inou zenou 🙈 toto ti ako obhajil? Ako si sa s nim mohla dat dokopy vobec?

autor
4. júl 2024

@lindusss2016 našťastie nie ja.ale veľmi dobrá kamarátka, preto tá diskusia,aby videla, že nechcem jej zle, keď jej vravím aby s tým klamárom skončila.ako ona vravela, kvôli deťom, aby mali vzornú rodinu 🤣 a hlavne funkčnú a kompletnú, kým sa neosamostatnia.skoda slov 😆