Myslím si, že sa mu nepáčim

20. feb 2024

Neporovnávam sa s nikým, ale myslím si, že sa priateľovi nepáčim. Viem, že sú niektoré veci, čo sa mu páčia. Viem, že ma má rád. Ale podľa mňa sa mu nepáčim ako celok. Viem, že si ma vybral a pre niečo so mnou je. Ale vidím po akých ženách pozerá. Viem, aké ženy mal. Všímam si, čo na iných vyzdvihuje a čo naopak nie. A z toho všetkého mi logicky vychádza, že ja sa mu až tak fyzicky nepáčim. Nemám zo seba komplexy. Som vyrovnaná. Viem, že vo vzťahu a láske záleží na iných veciach, ale predsa len aj vzhľad a príťažlivosť sú dôležité. Bojím sa toho, že to je len chvíľkové a že ma potom vymení za takú, čo bude viac jeho typ.

Poznáte taký prípad, kedy mal chlap za partnerku iný typ ženy, aké sa mu bežne páčia a potom ju opustil presne kvôli tomu, že si našiel ten typ, čo sa mu vždy páčil?

domka222
20. feb 2024

Vôbec nie si vyrovnaná ako píšeš. Si plná strachu. A zbytočne rozmýšľaš, že čo ak. Čo ak sa môže stať aj keby mal pri sebe vysnívaný typ ženy

barborachors
20. feb 2024

ja by som s takym nebola, porazilo by ma

zuzubb007
20. feb 2024

Vyrovnaná nie si ani zdaleka

libertine
20. feb 2024

tie predosle su byvale preto, ze zrejme take idealne prenho neboli.

jenny224
20. feb 2024

Ak nemáš komplexy a si vyrovnaná, prečo sa porovnávaš s inými ženami? Vysporiadanej a sebavedomej žene by to podľa mňa nenapadlo, teda nie do takej miery, aby uvažovala, či a kedy ju vymení

nini1978
20. feb 2024

Osobne by som s chlapom,ktorý pozerá po inych a ktorý vyzdvihuje ich kvality asi dlho nebola..

salamistka
20. feb 2024

Keby si sa mu nepáčila, už by si o tom vedela....taký prípad ako píšeš, nepoznám, skôr opačne, že chlap sa rozišiel s "krásavicou", keď si ujasnil svoje priority, za prirodzene peknú ženu...ty sa sama sebe páčiš? opýtala si sa už jeho priamo ? zober si to tak, s tebou je lebo teba ľúbi, ale pozrie si aj iné ženy, lebo povedzme si pravdu, vždy budú nejaké iné, zaujímavejšie, možno krajšie, alebo to nič nemení na tom, čo k tebe cíti...čo všetky tie celebrity krásne nastajlované a pekné hneď ráno po zobudení, myslíš, že ich partner ich nikdy neopustí ?

evelynmozagalega
20. feb 2024

Každý môj partner bol úplne iný, vzhľadovo aj charakterom. A manžel je úplne iný typ ako som si myslela, že sa mi páči. Podľa mňa nikto nemá presný typ, skôr ide o celkové sympatie. Keby si sa mu nepáčila, nebol by s tebou. Vôbec nad tým nepremýšľaj, navyše aj časom sa preferencie menia. To čo sa mu kedysi páčilo sa mu nemusí páčiť teraz.

macatt
20. feb 2024

Hmm, každý chlap má svoj ideál krásy, ale často musí zľaviť zo svojich nárokov, keď sa zamiluje.. viem zhruba aký je ideál krásy toho môjho a stačí mu, že mám aspoň niečo z toho😀 a verím, že by ma rád vymenil za niečo mladšie a krajšie, ale nepúšťa ho charakter a ešte aj moja dokonalosť (nie fyzická) a veľkú rolu hrá vo vzťahu zdravé sebavedomie, povaha a aby bolo čo obdivovať nielen po fyzickej stránke.. a mám na háku všetky tie upišťané, ješitné, polonahé krásky v legínach, lebo by nezvládol ísť s takou ani na kávu😀 pozrie sa, zákrúti hlavou a zasa má oči len pre mňa a vidím v nich lásku.. tak nevidím dôvod sa sužovať a hlavne vie, že mu dvere otvorím keď by chcel hľadať šťastie niekde inde🤗

danica2711
20. feb 2024

skús to brať tak, že tie predchádzajúce boli len frajerky na zábavu a prípadné vyťahovanie sa pred kamošmi, akú šupu zbalil. Teraz hľadá partnerku pre život a má zmenené preferencie. Môže byť? A nad tým, či ťa raz opustí a kvôli komu, sa vôbec nezamýšľaj

beata_k
20. feb 2024

Chces abecedny zoznam topmodeliek, ktore chlap podviedol alebo opustil pre inu?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkazocele
20. feb 2024

@beata_k no daj ten zoznam 😅

janickacrazy
20. feb 2024

@katkazocele ja si pamätám len Shakiru, to síce nie je topmodelka, ale je ozaj pekná a vidíš, nepomohlo 🙈

h2
20. feb 2024

To, čo je na žene antisexi, je to, keď sa trasie o chlapa, bojí sa, že ju nechá a je na nervy z toho, že ona nie je preňho dosť dobrá, dosť pekná, dosť štíhla, dosť sexi... Aj on sa takto trasie o teba? Asi nie, však? Sebavedomie, žena!