Muž si píše so susedou

ankarodina
30. mar 2024

Nie sme manželia ale sme spolu 10 rokov a máme 5 detí. Ja pracujem robím aj 12 tky, 16tky, sviatky aj víkendy, muž je na čiastočné invalidnom dôchodku doma, nepracuje sem tam brigáda na týždeň. Na mne vyhľadáva v poslednej dobe len chyby, keď mu niečo hovorím jedným uchom dnu druhým von a v poslednej dobe sa len hádame. Suseda tu býva cca necelé 2roky, je dosť ukecaná má 2 malé deti a jednu 16 ročnú s mužom je rozídená, raz je s ňou raz je doma u jeho mamy a všimla som si, že muž keď mu volám z prace, počujem ju v pozadí keď fajčí na chodbe a pije kávu. Minule som bola na nočnej a 2:30 v noci mi sused vravel, že sa rozprávali na chodbe hlučne keď som sa môjho muža spýtala vravel že sa mu nedalo spať. Dnes som ho pristihla ako jej odpisuje na jej správu, neskoro sa spamätal a dal mobil preč. Ona mu tam napísala chýbaš mi 🥺💋♥️... A on jej práve odpisoval Aj ty mne chýbaš. Povedala som mu že ja alebo ona a on si tvár na tom že mu chýba ako kamarátka, že s ňou nič nemá že čo je na tom. Zdá sa vám to normálne? Mne tvrdil že mu lezie na nervy aká je ukecaná, zrazu na ňu nemôže dopustiť a že s ňou sa rád rozpráva
chýba a že si sadli vraj len ako kamaráti, čomu ja veľmi neverím.

daniela2202
30. mar 2024

@ankarodina priateľ má invalidný na úd? ....poslať do roboty a zabudne aj na susedu , dnes sa pracuje aj s ID ... dobre ťa využíva👉

kristinka92
30. mar 2024

@ankarodina tak to je nádherne! žena ťahá 16tky aby zarobila na 5deti a pan manzel ma očividne veľa voľného času keď si zacal so susedou….nemám slov na toto naozaj. nahnala by som ho do prace, ktorú by robiť mohol a hneď by prišiel na iné myšlienky. hlavne pomohol aj financne

sissy27
30. mar 2024

@ankarodina jezismaria zbal mu saky-paky a tam nech si ho suseda necha, a na vikend im napakuj aj tych 5 deti co ti za 10 rokov spravil. Konecne budes mat viac casu aj penazi pre seba, ked nebudes musiet jeho zivit a obskakovat.

martinkatinka
30. mar 2024

Toto vazne?

zuzana9393
30. mar 2024

Uf. Už len to,že s ním máš 5 deti a ste len priatelia hovorí za veľa.

nikpa
30. mar 2024

@ankarodina 5 detí, robíš 12-16hod smeny a muž je na ID, doma si vála gulel a koketuje so susedou. No toto nevymyslis. Prepáč ale začni používat hlavu a porozmýšľa načo ti vôbec taky muž je.

ivangeline
30. mar 2024

Ako pisu. Si sadni na zadok,nech sa stara on.

oli18
30. mar 2024

Prepac, ale podla toho, co pises, nemas vysoke naroky na chlapa.

alickapusinka
30. mar 2024

Jej zbaľ ho a nech ide do riti. Výživné na 5 deti zarobíš bude TI lepšie. Samej z deťmi. Ak sú väčšie aj TI pomôžu z menšími a budeš mať lepšie. Toto tupelo ťa len využíva pokiaľ TY v robote 12 ON doma zo susedou. Nech ide do riti dať ho na súd o určenie výživného na 5 deti a nech ide k sused bývať. Vykašli sa na neho len ťa využíva. Pokiaľ by TI neplatil výživne čaká ho basa. Ja by som to urobila. SI hlúpa či múdra ak múdra skonči to s ním. Výživné RP a tvoj zárobok vám pokryje čo treba. Necháš sa využívať čosi a ON je invalid načo na vtáka je invalid či načo. Dáva TI aspoň ID. Alebo kupuje susede somariny. Aký ej rozdiel medzi tým že figu s toho máš živíš jeden krk na vyše ak o deti sa nestará nerobí lenivec a TY všetko ťaháš a ON s teba peniaze neblázni. Skonči tento nie vzťah. Načo si s ním treba Ti dalšie dieťa. Asi dobre vieš čo ak si s ním. Lebo ináč si neviem vysvetliť načo žene lenivý chlap ktorý chodí za susedou.

andreatytler
30. mar 2024

@ankarodina Skutocne s pytas ci je toto normalne?

ankarodina
autor
30. mar 2024

@andreatytler
@andreatytler áno je to normálne keď si píše s kamarátmi, aj kamarátkami, aj keby si písal s ňou, veď vedela som že má na ňu číslo. Len nechápem prečo také správy typu chýbaš mi 🥺💋♥️

ankarodina
autor
30. mar 2024

@alickapusinka áno z dôchodku dáva všetko aj na stravu, deťom do školy na kartičky. Na ruku má invalidný, keď robil na píle cinkularla mu prešla cez prsty, 1 nemá a ostatné od polovice zdeformované viac menej mŕtve. On si jej číslo hneď vymazal a vraví že mu nemôžem zakazovať sa s ňou baviť. No napriek tomu že už v minulosti koketoval so ženami na zoznamkach sľuboval že už prestal. Nie som harpia a nechcem mu dávať dospelému chlapovi príkazy zákazy a kontrolovať ho, ale dôvera už je dosť naštrbená a teraz toto. Keď som mu povedala ona alebo ja, horko ťažko že musí povedať odpoveď povedal že určite ja, že ju má rád len ako kamarátku, no ja kamarátom neposielam srdiečka s textom chýbaš mi. Je iné s niekym chodiť a žiť spolu 20 rokov a mať 5 detí.

andreatytler
30. mar 2024

@ankarodina Ved prave na to sa pytam ze ci skutocne nechapes takym spravam: chybas mi.❤... ze skutocne ti niekto musi povedat ze to je maximalne nevhodne spravanie a neexistuje aby toto niekto robil kto je v monogamnom vztahu?

ankarodina
autor
30. mar 2024

@alickapusinka a tiež viac menej ona skôr chodí stále za ním že niečo potrebuje. Mne nikdy nepomohol. Deti majú 16,15,13,11 a9. Na rodičovské, po lekároch, na krúžky kontrola úloh, s nákupom, vždy všetko sama. Jej sa príde spýtať či nepotrebuje niečo keď ide do obchodu. Jemu mama zomrela keď mal 16 a otec keď mal 17, starší nevlastný brat sa o neho a jeho o rok mladšieho brata postaral do dospelosti, bola som s ním z lásky aj zo súcitu, bolo mi ho ľúto, ale čím sme spolu dlhšie, tým je viac arogantnejší

thegoat
30. mar 2024

Nechápem vôbec názory ľudí , ktorý napíšu , že muž si doma užíva pokiaľ žena robí.. asi sú slepý a neprečítali, že majú spolu 5 deti o ktoré sa treba postarať. Ale áno to je byť doma a nič nerobiť, veď asi sa už starajú o seba všetky , pravdepodobne ak by si muž našiel dlhodobú robotu ( alebo by sa rozišli ) , tak žena by musela ostať doma s deťmi.. tak aký tak je rozdiel ? Môže byť rada že má partnera, ktorý sa o tie deti stará.
A so susedou by si si mala spraviť poriadok, aby sa uvedomila a potom až s priateľom, prvom rade jej nálož aby sa uvedomila a uvidíš či to zaberie a bude sa vyhýbať tvojmu priateľovi.

vkatush
30. mar 2024

Počkať. Som ja blbá alebo ???

Sme spolu 10 rokov a deti majú 16, 15, 13, 11 a 9.
Moja matematika nematematikuje.

ankarodina
autor
30. mar 2024

@andreatytler
@andreatytler ja som dúfala že
@vkatush
@vkatush sme spolu 20 rokov

zdenka11081983
30. mar 2024

@vkatush a tie smsky jej ako pise, keď nema prsty? Nosom dobe? Kopni ho do riti, si šikovná žena, deti viacmenej veľké.

ankarodina
autor
30. mar 2024

@zdenka11081983 to nemá na ľavej ruke

ankarodina
autor
30. mar 2024

@andreatytler on si stále tvrdí že to je len kamarátske. No ja nepíšem kamarátom chýbaš mi so smutným smajlíkom a pusinkami a srdiečkami

gleep1
30. mar 2024

Zbal ho a posli k susede
Bez srandy
Neverim ze spolu nespavaju, to nie su normalne spravy susedov co len kde tam pokecaju.
Určite mu môžeš zakázať bavit sa s nou ale ja by som tu možnosť neriesila. U mna by muz takou správou skončil. Neverila by som mu ani ň

ankarodina
autor
30. mar 2024

@oli18 Ja nie, ja len som asi naivná, chcela som chlapa na celý život, ktorý nebude násilník, tyran, bude verný na celý život, nebude piť, a bude milovať mňa a naše deti. Nič viac. Nepije a donedávna som si myslela, že že aj keď sme si v minulosti podobnou krízou prešli,že takého mam

vkatush
30. mar 2024

@zdenka11081983 ja nie som autorka, ale presne tiež sa "smejem", že ako píše a zároveň schováva telefón.

@ankarodina
Poslala by som ho niekde. Ty sa máš zodrať, kým on je doma, nepracuje, nepomáha s domácnosťou, a ešte sa bude so susedou ťahať?
Nemá jednu ruku. Blbé. Ale práca sa dá nájsť aj s jednou. A ak nie práca, tak pomáhať s domácnosťou, s deťmi a školou, nákupmi,... Na väčšinu tých vecí mu ruku netreba.
Nehľadať chyby len na druhom, začať od seba.

Ale aj tak, s takým by som nechcela byť, nech si radšej ide za tou susedou.
Vážne nechápem, kde na tie exempláre chodíte.

ankarodina
autor
30. mar 2024

@vkatush deti ho majú radi, je to ťažké. Malé pobalim a idem, veľkým ťažko vysvetlím, vidia v ňom super ocka. Aj mňa majú radi, ale majú nás radi ako rodinu.

gleep1
30. mar 2024

@ankarodina ved ocko u susedy nebude vobec daleko

tiezjedna
30. mar 2024

@thegoat vieš čo... ja ti nechcem prikladať. Takže... Máš už skoro dospelé deti. Sústreď svoju pozornosť na ne. Ony určite chápu, vidia, cítia... Ten pán, ktorý s vami žije a tvári sa ako "ocko", invalidný dôchodca, ktorý medzičasom rozohral neinvalidne partiu vedľa, ti môže byť úplne u prdele...Len nejak nerozumiem, aké "malé" pobalíš, to myslíš to 9 ročné???

ckocka
30. mar 2024

@gleep1 Jedna velká šťastná komunitná rodina.

ankarodina
autor
30. mar 2024

@tiezjedna nie myslela som to tak, že keby som mala malé deti čo ešte tomu tak nerozumejú tak je to ľahšie. Najstarší synovia a mladšia dcéra počuli keď som mu povedala že ona alebo ja, že prečo si píšu také správy. A viacmenej sa priklonili ku nemu, že on povedal že je len kamarátka, tak to tak je, že nech si nenamýšlam

gleep1
30. mar 2024

@ankarodina jaj lebo deti si myslia ze ked nie je len kamaratka tak sa s radostou prizna. Take správy si kamaráti co sa denne vykecavaju nepíšu. A ďalší znak podvadzania je to, ze poslednú dobu na tebe hlada chyby. Bud muzi začnú byt k zene doma horší alebo naopak, milší. Podla mňa ak nechceš odísť tak zakázať mu bavit sa s nou je uplne na mieste. Ak sa mu nepáči, dovi dopo ked je taka dôležitá

simona20201309
30. mar 2024

@ankarodina ja sa vôbec nečudujem koľko je tu navymyslanych tém.... každý sa tu chytí každej témy bez toho aby trochu porozmyslal....A paradoxne všetky takéto scifi témy sú založené čerstvo založeným nickom.
V ktorej bytovke sa fajčí na chodbe? Bývaš na Luniku IX?