Muž s nehou v hlase vyvoláva kamarátke

8. mar 2024

Aj vaši muži niekoľko krát denne vyvolávajú kamarátke s nehou v hlase typu:
"Dobré ránko moja láska, vyspinkala si sa dobre? Nič ťa nebubká? Už sa teším miláčku, keď ťa nečakane prepadnem, ale ešte musíme vydržať, lebo máme veľa práce. Ľubkam ťa moja."
Takto s ňou komunikuje len keď má istotu že to nepočujem.
Ju pozná dlhšie ako mňa a vraví že je mu ako sestra...

sunshine_18
8. mar 2024

Nie je to normalne

micusa2222
8. mar 2024

choré....celé zle...

barka1
8. mar 2024

A si si ista, že nie si ty ta "sestra"? Inak mne by prislo asi zle, keby sa so mnou takto rozpraval moj partner, nie to este "brat" 🤦🏻‍♀️😁

ariannazara
8. mar 2024

Sorry ale ten by už mal za ten rozhovor panvicou po hlave 🙈

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hipuska
8. mar 2024

Toto je vymyslené. Neverím. A ak nie, čo si myslíš, že myslí pod tým prepadom?

autor
8. mar 2024

@hipuska no, že už k nej príde posedieť, lebo sa pár dní nevideli

aliaray1
8. mar 2024

Som presvedcena, ze uz sama poznas odpoved... mrzi ma to. "Kamaratka"...boze toto je uz ako pandemia vo vztahoch baby.

A tie sibnute "kamaratky" nech raz zaziju same seba.
Ja som prednedavnom vyriesila jednu psychopaticku kravu z manzelovej prace, ktora sa nam vtierala do vztahu, do sukromia, zivota...ostala obarena zduta so slzickami suchat nohami (lenze mne aspon manzel veci vravel priebezne-jeho stastie)

svetlonos
8. mar 2024

No keby sa takto bavil chlap zrovna aj s dospelou zdravou sestrou, bolo by to uplne chore. Keby sa tak bavil s milenkou, tiez zvratene. A hlavne by uz nebol davno moj muž. Tu niet co vysvetlovat, chlap drbnuty, infantilny a este mozno aj neverný. Dobre ranko ako si sa vyspinkala, lubim ta - tak sa bavi so mnou moj maly syn.

zuzanazu85
8. mar 2024

Akože, ja by som mu s nehou v hlase oznámila,, zlatíčko,tam máš kufriíčky a zatvorkaj tieto dvierka za sebou navždy,ale zvonka" 🤣. No ani omylom toto 😏...

autor
8. mar 2024

@barka1 ja som manželka, v začiatkoch so mnou tiež takto komunikoval, ale s príchodom detí akosi prestal

svetlonos
8. mar 2024

A ty si myslis, ze prepadom on mysli fakt pitie kavy? 🙈 No jasné. Bavi sa snou ako s tebou na zaciatku, dava pozor aby si ho nepocula a iba preto aby si s kamaratkou vypil kávu... Vies co mne povedal moj kamarat? Ahoj, mas cas chvilku na kavu? Tak pol hodinku lebo zena ma caka doma s vecerou 🙂 A to bolo pekne, kava trvala 30 minut, prechadzal cez miesto kde som byvala a dlhsie sme sa nevideli. Jeho zena o mne vedela!

autor
8. mar 2024

@svetlonos no on s ňou aj takto vie komunikovať, len keď nikoho niet tak takto "ináč"

ankare
8. mar 2024

Choré

autor
8. mar 2024

Ja mám pocit že sa s nami hrá, ale mne už dochádza trpezlivosť

simik22
8. mar 2024

On ešte žije?

zuzanazu85
8. mar 2024

@simik22 🤭🤣🤣

alchemilkazltozelena
8. mar 2024

To "nebubka" má zabilo úplne 🤣

jaskolka
8. mar 2024

Autorka, to sa reálne pýtaš? A ešte takú somarinu, ci to je normálne? To si srandu robíš, ci si fakt taka naivná? Keby som toto
počula, tak muž dostane takú facku v tom momente, ze mu stena dá druhu, nieže budem riešiť, ci to je normálne a on "ju ľúbi ako sestru"🙈🙈 a môže sa zbaliť a ťahať navždy k tej "milovanej sestre"

zuzanazu85
8. mar 2024

Akože,aj taká sranda musí byť,ale odťál-poťál. Sú také typy chlapov, čo sú slizáci,flirtujú pri všetkom,čo dýcha a
má pipinu,ale tu by istotne prišlo k tomu ,, prepadu",až by ho to ,,bubkalo" 😁.

stanielka17
8. mar 2024

Co je to bubkanie?

cicuca
8. mar 2024

Odkial o tom vieš? A odpoveď, už by bol bývalý

0silvia0
8. mar 2024

Sa mi zdvihol zaludok z toho bubkania, aj ked neviem co to znamena

dadka1997
8. mar 2024

A kde sa podel tvoj rozum ? 🫣🫣🫣 tvoja ucta? Tvoja hrdosť? 😅😅😅 zamysli sa žena, jedna taka konverzacia s cudzou zenou, sestra nesetra dovi .. moze si tu lasku nastahovat k sebe

zuzanazu85
8. mar 2024

Tak asi myslel,či ju nič nebolí -nebubká(aspoň tak som to ja pochopila z toho jeho ,, prejavu" 😁, aleboo?

blancheporte
8. mar 2024

@stanielka17 či ju niečo nebolí....

blancheporte
8. mar 2024

No jeho by bubkalo.....keď by som mu tresla valčekom po 🥚

larinka552
8. mar 2024

Naco sa dal s tebou dokopy ked on uz frajerku mal 😃 A teraz ma dve frajerky 😁👍

mandzula
8. mar 2024

Fuj, keby na mna chlap vytiahol tento styl komunikacie, naveky by mi vyschla.

lenka.25
8. mar 2024

Nie je normálne, aby sa ma ani vlastný muž pýtal , či ma nič "nebubká" 😀 ...neviem čo to síce znamená , ale tvoj muž má slovník ako decko v škôlke .
A to ozaj sa musíš pýtať , či je normálne , že ten tvoj trt.o hovorí inej , že ju ľubkáááá .. potom ani ty nie si v poriadku