Muž odišiel za milenkou

13. mar 2023

Téma hovorí za všetko. Odišiel odo mňa muž a šiel rovno za milenkou, ktorú spoznal v práci. On takmer 40, máme dve malé deti a začal si s 20 ročnou. Úplne nechápem ten prepinak. Doslova vypol rodinu. Ani za deťmi už nechodí.

pribinak
13. mar 2023

No nič. Poplac si a potom sa vschop. Vybav si výživné a nešetrí ho.

kittykat22
13. mar 2023

to ma mrzi. Asi ziadna zena nezacina vztah, rodinu s tym, ze muz odide za inou zenou.
Co ty? Ako to zvladas? Mas rodinu, kamraratky na ktore sa mozes obratit?

sapetka
13. mar 2023

Je mi to luto. Niektori chlapi by si zasluzili kladivom po hlave

tiezjedna
13. mar 2023

@sapetka skôr po guliach....

pribinak
13. mar 2023

A ešte, ak máte nejaké spoločne rezervy / úspory na úcte, tak ich rýchlo veber, kým tam sú

anjelicek26
13. mar 2023

Myslim, ze sanca, ze mu to vyjde s 20 rocnym vekovym rozdielom, ked jej dopne, ze kazdy vikend a prazdniny sa bude starat o cudzie deti a financie budu najblizsich 20 rokov odchadzat tvojim smerom, tak sa rychlo spamata... dolezite je, aby si ty poriadne zabuchla dvere a nikdy ich uz neotvorila, ani ked sa on rozhodne, ze sa chce vratit, ked prestane mysliet vtakom a zacne zasa mysliet hlavou...

koniarova
13. mar 2023

@anjelicek26 veru, veru. A tento tvoj scenár príde o chvíľu. 👍😁

sante81
13. mar 2023

Odzite na vlastnej koži s odstupom 10 rokov. Veľmi ti držím palce 🍀🍀🍀

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danyelia
13. mar 2023

Ahoj, vykašli sa na neho, taký chlap Ti nestojí za trápenie...veď on sa spamätá, až keď bude neskoro. Nech si užíva s tou svojou kráskou, určite to bude láska až za hrob 🙄

sapetka
13. mar 2023

@tiezjedna taka kombinacia by bola asi naj😃

danyelia
13. mar 2023

@zoro9836 Ahoj, noo...keď sa muž rozhodne, že si chce ešte niečo v živote dokázať, zažiť dobrodružstvo, užívať si život s milenkami, nič ho v tom nezastaví. A to môže mať doma krásnu a milú ženu, šikovné deti, full servis od manželky, dobrú prácu, veľa peňazí, jednoducho sa začne nudiť v tom svojom až príliš dokonalom živote. Rodinu a ženu má už ,,istú,, - tak prečo by nevyužil, čo sa mu ponúka? A žena sa môže aj roztrhať, keď on je k......k

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danyelia
13. mar 2023

@zoro9836 Ak je to teda taký vážny dôvod, opustiť ženu s dvomi malými deťmi a odísť za mladou milenkou, v poriadku. Ak to muž žene vysvetlí, prečo to urobil, prečo sa tak rozhodol a ten vzťah sa nedal zachrániť, alebo len jednoducho povie, že ju prestal ľúbiť, tak chápem. Nemá zmysel zostávať v takom vzťahu. No často to muži robia vo viere, že s milenkou to bude väčšia láska, zábava, vzrušenie, viac sexu, lepšie dobrodružstvo - a keď je už neskoro, potom ľutujú...

bloger
13. mar 2023

Nikto nepredpokladá, že sa to stane. Takéto veci sa jednoducho nerobia. Je to riadny podraz. Je mi to veľmi ľúto.

pralinka25
13. mar 2023

ale no tak. ved jej ho dopraj. (nadsazka - ak zviedla zenateho muza otca malych deti nic ine si ani nezasluzi a y si rozhodne zasluzis nieco lepsie!)
boze ja ked si predstavim v dvadsiatke mat takeho deda grcala by som. v zivote by som sa neulakomila na o 20 rokov starsie telo. aj ked mu to teraz funguje z dlhodobej perspektivy bez sance bude moct konkurovat jej rovesnikom. sama mam 40 a uplne realne si priznam, ze napriek tomu, ze cvicin, zdrav sa stravujem, zijem aktivnym zivotom uz je to ine ako ked som mala 20. to clovek neodrbe.
mala som kolegynu. muz ju tesne pred dochodkom opustil kvoli milenke vo veku jeho dcery. mal s nou dieta v r ovnakom case ako vnuca. nedozil sa ani jeho tretich narodenin. dostal infarkt a bolo po zabave pre milenku aj pre panka. skratka toho vsetkeho bolo na neho uz privela.
zoro ma ocividne problem s pochopenim pisaneho textu pretoze autorka sama uviedla ze o deti sa neazaujima a vypol celu rodinu nie len ju. takze zrejme otcom z vlastnej iniciativy byt momentalne nechce.

Autorka je mi to luto. musi to byt pre teba velmi tazke. na druhej strane tay clovek si ani nezasluzi milujucu rodinu. ak mas aj ty okolo 40 este stale mozes najst omnoho charakternejsieho cloveka ako bol on. chvilu potrva kym tato zrada preboli. drzim palce. kriza stredneho veku ako vysita u neho. tipni si ako dlho potrva kym ho dvacka posle do prdele. lebo to sa skor alebo neskor stane. len ho prosim ta neber spat.

viestta
13. mar 2023

@sapetka ja by som to kladivo pouzila na ine organy, take citlivejsie. Kladivo v prazdnej hlave vela skody nenarobi

h2
13. mar 2023

@zoro9836 Zase sa tu zastávaš chlapa, ako vždy. A poslednú vetu úvodného príspevku si čítal? Myslím túto: "Ani za deťmi už nechodí." Fakt tatko roka, ktorý opúšťa len ženu (určite to je jej chyba), ale deťom zostáva otcom a určite bude chcieť striedavku. 🙄

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
13. mar 2023

@zoro9836 Nielen autorka pozná dôvod, ale aj my všetky ostatné: on má 40 a dve malé deti. Ona má 20, žiadne deti nemá a určite trtká, ako o život.

viestta
13. mar 2023

zober veci do vlastnych ruk. Podaj si urychlene na sude ziadost o zverenie deti do starostlivosti a vyzivne na deti. Urcite by som poziadala aj o rozvod a riesila majetok. Ano, urcite je to bolestiva rana, ale musis sa na veci divat z praktickeho hladiska a riesit hlavne deti a to aby boli zabezpecene ich potreby. Mlada nech si s nim uziva, ona rychlo zisti, ze zivot s chlapom nie su len podpaplonove radovanky ale aj varenie vecere a pranie treniek. A ked sa nahodou otec roka spamata a bude sa musiet slecinka starat aj o cudzie deti, tak ju radostne rozpolozenie prejde. A potom to da seladonovi vyzrat, to potom radostne rozpolozenie prejde aj jeho.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz