Muž ma porovnáva so svojou sestrou

2. feb 2024

Ahojte, ja neviem ani čo tu od toho čakám asi sa potrebujem iba vypísať, asi mi poradíte vymeniť muža ako v každom druhom príspevku😀 ide o to že som bola vždy tučná a podarilo sa mi schudnúť cez 20kg predtým než sme sa spoznali, takže ma môj muž nikdy veľkú nevidel a čo to o chudnutí viem. Ja som si to aj udržiavala, ale prišli deti a už to nie je čo bývalo, tak som začala klasicky od prvého a takisto švagriná, s ktorou sme na rovnakej “štartovacej čiare”, takže som čakala že sa budeme podporovať alebo aspoň že sa mi do chudnutia nikto nebude starať, ale môj muž z toho celého spravil súťaž a ja to psychicky nezvládam. Ja idem podľa KT a cvičím doma, som introvert a mám des z chodenia do fitka a nemám na to čas ani peniaze, je mi jednoduchšie sa doma proste obliecť a cvičiť kedy mám konečne čas. Švagriná má ale totálne iný pristup (nestarám sa, jej telo) schudnúť čo najviac bez práce, takže sa napcháva práškami na chudnutie od istej pani s priezviskom na P. a najala si súkromnú trénerku s ktorou iba behá na páse a deti vešia na krk svokre. Ja si myslím o tom svoje, ale som ticho lebo to nie je moja vec, ale môj muž ma tak s*rie, lebo všetko čo robí jeho sestra pre chudnutie je dokonalé a skvelé a mne sa smeje že s mojím prístupom nikdy neschudnem, lebo pre neho je chudnutie iba trieskanie činiek vo fitku a míňanie peňazí na prášky a doplnky. Posledná kvapka bola keď na mňa nakričal, lebo som mala nachystané svoje jedlo a nechcela som si s ním objednať večer donášku, že svet sa nezrúti keď to raz poruším, lenže som ešte len začala a s takýmto porušovaním ozaj nikdy neschudnem😩 za mesiac som schudla 2kg a švagriná 6, takže mi to hneď pred ňou šplechol že ako je na nej vidieť že pekne schudla, no hlavne nezdravo a s jojo efektom😀 absolútne nepočúva moje argumenty o zdravej strave a že sa dá cvičiť plnohodnotne aj doma a ja zase nedokážem počuvať vychvaľovanie ch*jovín čo robí jeho sestra a neviem čo s tým teraz… keď ja už ani chudnúť nechcem keď nemám žiadnu podporu a aj vlastný muž sa mi vysmieva a všetci sú proti mne a z toho porovnávanie mi je zle.

zuzanazu85
2. feb 2024

Ona si tými tabletkami odpáli pečeň a ty chudneš správne,pomaly. Nevšímaj si to,chudni tak ako doteraz. Pri pomalšom chudnutí nebude hroziť jo-jo efekt a hlavne chudneš zdravo, správne. Veľa šťastia a ozaj,nevšímaj si ,tvoj manžel asi stratil zdravý rozum (s prepáčením).

anjelicek26
2. feb 2024

Každá mate svoj spôsob chudnutia a obe mate v niecom pravdu, problémom ale nie je chudnutie,ale manzel,ktorého nevieš s jeho hlaskami upratať....zasa odtiaľ potiaľ ja by som sa s ním o chudnuti už ani nebavila,ked ma toľko reči.. vedome ta zhadzuje a ubližuje ti a je mu to jedno...

luciaruz
2. feb 2024

Uff... tak raz by skusil toto na mňa moj muž, to by videl to rio točo 😆 nenechaj si skákať po hlave! A najmä, vidno, ze neovláda ani len zaklady tejto témy. Keby ano, vedel by, ze kazdy organizmus je iny a je v absolutnom poriadku ze ludia nechudnu rovnako. A najma, tabletky? To naozaj? Mrzi ich zdrava pecen? Toto keby čítal nejaky odbornik, sa musi chytať za hlavu.

luciaruz
2. feb 2024

Ešte by som mu povedala, nech ma laskavo prestame zhadzovať lebo zacnem aj ja ale to sa mu uz páčiť teda nebude. Stačí povedať!

mamina7070
2. feb 2024

@uff na toto zaberie len jedno porovnaj aj ty

milacik pocula som Zuza sa chvalila ze ma kazdy den orgazmus a jej Miro je extra obdareny Aj ty by si sa mal posnazit aspon trochu

lucka_ke
2. feb 2024

ideš na to správne a určite to nevzdávaj kvôli blbým rečiam, povedz mu, že nech ti dá rok a potom sa porovnáte ktorá schudla viac a ktorá si to aj udržala, lebo rýchle chudnutie je väčšinou na krátko a potom sa hmotnosť vráti späť

vroni
2. feb 2024

No, toto ma viacej rovín. V prvom rade treba zdvihnúť mandle pánovi manželovi. Nech zaplatí trénerku, zaplatí výživové doplnky, vybaví v čase cvičenia opatrovanie detí (stačí to po ňom chcieť, nemusí to ozaj spraviť), malo by to stačiť, aby na začiatok skludnil hormón.
Druhá vec je, že trochu preháňas. Žiadna trénerka s tebou nebude len behať na páse a ani švagriná evidentne nič nechce bez namahy, keď ma trénerku. Áno, tabletky na chudnutie sú blbosť, ale s dobrým trénerom schudnes lepšie než akýmkoľvek cvičením doma. Nehovoriac o tom, že ľahšie sa "ukecat" na cvičenie, keď máš termín s trénerom ako keď sa musíš namotivovať na cvičenie doma, keď je konečne päť minút pokoj. Ale uprac najprv muza, ti ostatné potom pôjde ľahšie.

monicazbb
2. feb 2024

Najradšej by som ti napísala modrokonikovsky štyl...vymeň muža 😁, ale nie - važne. Nasralo by to každu ženu. Ťažko radiť, len vydržať.Rozumiem že tieto sproste reči viac kazia snahu ako pomahajú. A uprimny rozhovor s nim nepomaha? Keď mu to takto povieš ako si napísala tak nepochopi? Možno by pomohlo odvrknuť v štyle: ,,nebudem sa opičiť po hlupych ženach,, alebo ,,tak si ju zober za ženu,, a podobne. Alebo ho začni porovnavať s mužmi v okolí čo všetko maju a on nie.... Atď

domi2425
2. feb 2024

jooj neries vobec🤣nic mu nehovor na to, nebav sa s nim o tom, ked ti bude pindat do jedla povedz mu ze to ti momentalne chuti a si tak nastavena, donasku si moze objednat aj sam, ziadne porovnavanie a uz vobec nie orgazmov a genitalii🤦🏻‍♀️toto chlapi beru velmi zle a efekt moze byt uplne opacny ako si prajes, vydrz, makaj na sebe maximalne mu mozes nachystat fotku pred a po, nech potom padne na zadok lebo takymto stylom aky mas budes do 2-3 mesiacov vidiet krasne vysledky.. nezhadzuj ho, len za to ze to robi on.. to robia len ubohe zeny, maj trochu hrdosti a sebavedomia zena🤣 a ukaz mu ze sa myli

simsalabim
2. feb 2024

Tak s donaskou ma trochu pravdu, raz za cas nevadi, treba si ale nabrat malu porciu, aby to kaloricky ako tak sedelo. Ale inak sa teda prejavil ako totalny pako.

ivik4
2. feb 2024

Och , ja pri mojej povahe by som raz tak vybuchla zeby som mu do ksichtu navrieskala nech si zavrie uz tu svoju papulu s tou svojou sestrou 🤭.
Neskusila si ? 😃😃
Ale nie, ja som ja a ty si ty.
Ser na to, sprava sa ako blbec a prasky su uz len ,,zdrave" 🤦‍♀️🤦‍♀️

katkaseiner
2. feb 2024

Drzim palce s chudnutim, ser na švagrinu a mužovi povedz nech vás neporovnáva. Ona to robi nárazovo a ty menis vlastne yplne sposob zivota a to sa neda zo dna na den a 6kg na vahe za mesiac. Kazdopadne drzim palce lebo teda ja tiez potrebujen dat dole kila ale u nas môj muz ma stretol ked som mala o kilo menej ako teraz. Dlhe roky som sa drzala ale deti a sedava praca...a hlavne moje papkanie 🤦 sa mi vypomstili

missviolet
2. feb 2024

nikomu o chudnuti nehovor, vobec to nerozoberaj a chod si podla svojho. ja som chudnutie tajila, lebo pri mojich zaciatocnych 118kg by mi vsetci mindzovali, ze tie moje schudnute 2kg mesacne su nic, zw pri takej vahe treba viac atd atd... az na to ze vdaka tomu ze som na to sla pomaly, zdravo, udrzatelne, som si stabilne tempo chudnutia udrzala dva roky, pekne 2kg mesacne uz aj pri ovela nizsej vahe. najlepsie je nikomu sa nezverovat lebo kazfy ma mudre reci. mrzi ma, ze sa ti manzel vysmieva a vyhadzuje ti to na.oci :(

ahhola
2. feb 2024

Asi si mu zavesila na nos, ze od 1.1. Chudnem. To nebolo potrebne, chlapi su niekedy cudni. Tvoj este drzi stranu segre a nie tebe, to už zamrzi. Mala si pianko zacaat s vylucenim cukru, potroche si cvicit napr. Niiekto cumi spravy o 19.,to moze aj z rotopedu... a ked by si rypol...
- Tu niekto ide chudnut...
- Nie, len si tak cvicim...
Byvala suseda sa po 3 detoch vypasla na 120kg,najprv len vyrypoval a raz pred n avstevou... Kupil som jej vahu a praskla na nej strunu🐖

tinus139
2. feb 2024

Ahoj, podľa mňa bude najlepšie keď mu to povieš že ťa to mrzí a trápi že ti to takto dáva na oči...škoda že muž je takýto... ale ty sa nedaj a pokračuj v tom čo robíš, robíš to správne 🙂 držím ti palce

sashabb
2. feb 2024

Odporučím iba popracovať na tom dese z chodenia do fitka. Ak to zvládneš, a chodiť tam začneš, veľa vecí sa vyrieši. A nezabudni si nechať preplatiť pernamentku aj trénerku u manžela. Samozrejme deti bude mať na starosti on. Uvidíš, že ti bude celkovo lepšie, budeš oddýchnutá, dobre si zacvičíš a hlavne manžel sklapne 👍

1gramofon
2. feb 2024

Ako áno, raz za čas si môže dať donášku, ale ak nechce? To je dôvod sa pohadat? Teraz začala chudnúť a on drista ako slepica na základnej škole raz o sestre a raz o jedle. Nech sa mantačisko prebere

zuzanazu85
2. feb 2024

A možno,s tým chodením do fitka,by som pouvažovala, keďže doma žiadna podpora, taký sympaťák tréner,by som potom doma manželkovi spomenula,ako mi ,,dal zabrať "😁 😉.

ivangeline
2. feb 2024

No teraz ja napisem... ;D hlasku...ktoru tu davaju casto...
Kam na tych chlapov chodite? :D Takto sa sprava dospely človek?

timing
2. feb 2024

Nenechaj si to od neho.kludne mu vycisti zaludok ako sa sprava a ake spravsnie od neho ocakavas. Ak neprestane, tiez by som ho zhadzovala. Isto nema postavu modela.
Kolko schudnes si nechaj pre seba. Jeho absolutne vyluc z tejto veci. Bude ti lepsie

lija22
2. feb 2024

a nesutazi tak trochu vlastne on so svojou sestrou cez teba?
Ak on chodi dofitka tak mu je samozrejme blizsie ako cvicenie doma. Moj muz by mi tiez kazal behat na beziacom pase a zrat proteinove prasky lebo to robi roky. Takze neber si jeho reci moc k srdcu ale teda dorazne by som mu povedala nech ma nezvadza na ziadne donasky a nech ma necha chudnut mojim stylom a ze ked budes potrebovat daku radu poprosis ho. Chudnutie je hrozne hrozne tazke. Clovek potrebuje bud klud alebo inspiraciu a urcite nie demotivaciu. Drzim ti velmi palce.

domi2425
2. feb 2024

@lija22 hrozne hrozne tazke ? to je trochu prehnane, nechapem co je na tom tazke.. nie som spokojna tak makam a hlavne podla seba, pokial to nedokazem tak treba popracovat na sebavedomi a psychike, aby ma taketo hlupe reci nerozhadzali

lija22
2. feb 2024

@domi2425 mas disciplinu, pevnu volu, je to obdivuhodne. mnohe take veru nie sme ani zdaleka

domkakvet
2. feb 2024

Vysvetli mu, ze ty mas taku dietu, lebo tebe taka viac vyhovuje a je podla teba zdravsia a viac sa s nim o tom nebav.

domi2425
2. feb 2024

@lija22 ano ja to chapem lebo tiez som si tym presla🙂 preto som aj napisala ze ked to nejde tak treba popracovat na psychike a sebavedomi lebo vacsinou to je kamen urazu