Muž kúpil náramok, ale ja som ho na Vianoce nedostala

29. dec 2021

Ahoj dievčatá, pred Vianocami som na jednom eshope našla pod profilom môjho muža zakúpený náramok. Nechcela som mu kaziť radosť, tak som mu o tom nepovedala. O to horšie to bolo na Štedrý večer, keď som daný náramok nedostala. V blízkej dobe nemám žiadny sviatok. Bojím sa. Už raz sme pred x rokmi vo vzťahu neveru riešili a už to nechcem zažiť...

vilma7
29. dec 2021

No nechcela by som veru byť v tvojej koži. Ale nemohlo sa stať, že náramok prišiel a sa mu nepáčil a poslal ho nazad?
To by bola ešte jedna z lepších možnosti.

Ale ak vylúčime prvú možnosť, tak ti neostáva nič iné, len sa ho na to opýtať. A podľa reakcie už uvidíš, odkiaľ vietor veje. To že ty už nechceš zažiť neveru, verím, ale žiaľ proti tomu ty nič nezmôžeš. Každopádne prajem veľa síl.

autor
29. dec 2021

@vilma7 veľmi by som chcela aby bol vrátený, ale žiaľ platba z účtu odišla a nevrátila sa ... 😑

vilma7
29. dec 2021

Tak neostáva nič iné, len sa ho opýtať. Alebo nemáte nejaké výročie najbližšie?
Ešte možnosť je, že by ti ho chcel dať na Silvestra, ale zas asi nie si ani ty naivná...hlavne ak ste už podobný problém riešili.

tykat
29. dec 2021

Ja mozno odveci ale ako sa da na eshope najst pod nejakym profilom zakuoeny tovar?
Btw. Pre mna by nevera znamenala koniec, nekompromisne, nevedela by som s tym zit vo vztahu.

autor
29. dec 2021

@vilma7 výročie máme v júni, náramok bol kupovaný začiatkom septembra ... Sice sa chytám aj slamky, ale Silvester isto nie, nikdy sme si žiadne darčeky nedávali. Nuž čo, príde z práce a hoci je mi všelijako, ale musím vedieť pravdu

tykat
29. dec 2021

Opytaj sa ho na tu platbu. A uvidis co povie, ak zaklame tak sa pytaj na naramok. Ale mozno kupi este jeden aby ta presvedcil ze bol pre teba.

autor
29. dec 2021

@tykat bol na stránke prihlásený. Ja napr. na Martinuse mám profil, vidím zakúpené knihy, vrátené...

tramtada31
29. dec 2021

Opýtaj sa ho, čo to bolo za platbu. Bola to vyššia suma? A podľa odpovede mu povedz o naramku, ale kľudne môže povedat, že to kupoval pre kolegovu zenu, že majú spoločný ucet a keďže ju chcel kolega prekvapit, nechcel, aby videla, že to bolo stiahnuté z ich uctu(ocinovi vzdy pipla mínusová suma v Alain delon a vzdy vedel, že dostane pod stromcek košeľu😀 od Maminy)

matovicova
29. dec 2021

Ja by som sa ho nepytala, urobí ti scenu, ze ho sleduješ a ešte všetko zvalí na teba... Si o krok vpred, vieš niečo čo on nevie. Ja osobne by som si zacala pomaličky presúvať spoločne peniažky na svoj účet a jeho by som pozorne sledovala... skôr či neskôr pravda vyjde najavo 🍀

kvetinka1797
29. dec 2021

keby moj muz kupil naramok nejakej druhej zene, tak.....😐
asi by som sa zblaznila v tvojej situacii, chapem ze v kutiku duse dufas ze to nebude opat nevera, ale ine vysvetlenie mi nenapada, no snad sa mylim🙏 prajem ti vela sil

autor
29. dec 2021

@matovicova presne tohto sa bojím. Lebo naozaj som po tých minulých problémoch podozrievavejšia, žiarlivejšia. Najprv som mala v pláne čakať, čo sa z toho vyvinie, ale asi to nevydržím. Ešte mi napadol Valentín? No ale dovtedy mi isto z toho preskočí.

tramtada31
29. dec 2021

Anonymka - no určite by ti nekupoval k valentinu, ktorý je 14.2., darcek už v septembri. To zase buď realista.

lucka_ke
29. dec 2021

zo spoločného účtu platil náramok, ktorý si nedostala?

autor
29. dec 2021

@lucka_ke nie, zo svojho, ale mám k nemu aj ja prístup

bilancia
29. dec 2021

aj je to vas spolocny ucet, skor by som sa spytala na tu platbu, ze za co bola, tak nenapadnejsie. a podla toho,ako odpovie by som pokracovala
. drzim ti palce a prajem vela sil, je to neprijemna situacia

lucka_ke
29. dec 2021

a nemohlo to byť pre mamu alebo nejakú ženu z rodiny?

mirage
29. dec 2021

Pripomina mi to scenu z Love actually, ked si Ema Thompson nasla CD miesto nahrdelnika.

chiccco
29. dec 2021

A inak sa ako správa? Ved si ho vsimaj ci neschovava mobil,ci nie je nejaky nervózny,alebo ci nechodí niekam von o com by si nevedela...akože neviem ako ty ale zeny maju obrovskú intuíciu,nebyť toho náramku si si nic nevsimla.?nejaku zmenu v správaní?

karolinakr
29. dec 2021

Možno ho kupil kolegyni, teraz ma napadla scena z filmu My všichni školoupovinní, kde Jiri Bartoška kupil 2 take iste naramky, jeden žene a druhý kolegyni

zania
29. dec 2021

Ja som mala podobnu situaciu minule leto. Muz v juni kupil drahe hodinky, nahodou sa na ne prisla(ma svoj ucet,ale nechal vypis na stole, chcela som len vediet ci zaplatil detom v skolke poplatok). V auguste som mala meniny,nic, na konci augusta vyrocie,nic. Este som to nechala v septembri na vyrocie zasnubenia,aj ked ho neoslavujeme a nic. Tu na MK vsetky zeny,ze to urcite ma pre milenku. Tak som sa ho spytala a on na ne zabudol. Ze kupil k vyrociu a zabudol. Okamzite prehadzal pol garaze a ked mi ich podal,bolo tam moje meno a datum vygravirovane,takze boli ozaj pre mna. Niekedy moze aj muz zabudnut 😀
Opytaj sa ho,ine ti neostava

mareka49
29. dec 2021

A musel to byť ženský náramok?
Mama sestra neter nikto nič nemal?

chiccco
29. dec 2021

@zania tak inak to je dobrý nápad,lebo aj mne sa podarí zabudnúť na darček,hlavne ked som kúpila dávnejšie,uz sa mi stalo ze po vianociach som nasla niečo zabudnuté co som chcela darovať 😀

autor
29. dec 2021

@mareka49 áno, ženský náramok, videla som aj fotku. Pre rodinu riešim vždy darčeky len ja. On kupovával len mne.

autor
29. dec 2021

@zania to sa teším, že sa to takto vyriešilo. Čo by som dala za to, keby to bolo takto aj u nás.

ivkazba
29. dec 2021

Ja som mala tiež podozrenie, že chlap kupoval pred Vianocami náramok a korálky ale vedela som, že to bude pre mňa a aj včera som ich na meniny dostala. Ako sorry, už ťa raz podviedol a ty si mu odpustila, prečo neviem a je to v podstate jedno, keďže ja nevidím žiadny dôvod na odpustenie nevery. Takže buď nerieš alebo sa ho opýtaj. Píšeš, že odvtedy si žiarlivejšia a podozrievavejšia. Úprimne, neviem si predstaviť takto žiť.

mareka49
29. dec 2021

Tak ostáva asi len čakať do toho Valentína.
Zatiaľ by som ho nekonfrontovala.
Verme že fakt zabudol prizabudol alebo ho prosto založil.
Skúsila by som dáky čas všímaciu a vyčkávaciu taktiku.
Sú baby co by mu to chrstli do tváre ale fakt nemáš žiadny dôkaz kde ten náramok skončil.
Mozno ani nedošiel ešte..
Aj to sa stáva.

vilma7
29. dec 2021

Tak ja neviem, to by musel byť ozaj veľmi šikovný, milý a pozorný manžel keby už v septembri zaobstaraval darčeky na neviem kedy....ale možno ozaj len naň zabudol. To by bolo super.
@zania tak to je ako z romance 🤪🤪🤪

mariali31
29. dec 2021

Ahoj u mňa to bolo to isté pár rokov dozadu z účtu odišli peniaze na parfémy tablety ale nie pre nás .....😢

dzulli1980
29. dec 2021

Toto je ten dôvod, pre ktorý by som neveru v partnerstve/manželstve netolerovala ... už by som tomu človeku jednoducho nedokázala dôverovať ... v drvivej väčšine dotyčný podvedie znovu a znovu ... ... sa ho na rovinu opýtaj, lepšie krutá pravda ako neistota.

karolinakr
29. dec 2021

Pochybujem, že v septembri sa kupujú dary na Valentína

marianeta
29. dec 2021

No ak by ho kupoval pre nejakú neter, tak by sa ním až tak hádam netajil a možno tí ho aj ukázal, či je vhodný a myslíš si ,že sa jej bude páčiť.. Možnosti sú naozaj len dve.Bud nanho zabudol ( čo mi príde tiež málo pravdepodobné, lebo hádam pri stromceku by si spomenul, že kúpil aj náramok) ,alebo... Ak tam nevera už bola ,tak by som nečakala a opýtala sa .. Nech si vyrobí scénu akú chce, musí pochopiť ,že tvoja dôvera už nieje čo bývala.. Ty si bola tá ,ktorá odpustila, tak buď je vďačný a už nič neskrýva , alebo v Tom pokračuje ďalej vo viere ,však odpustila raz ,odpustí aj milión krát.. A je naozaj obdivuhodné , že dokážeš takto žiť.. Držím palce, aby v Tom bola naozaj len deravá hlava a nič viac..