Muž, ktorého ľúbim roky

15. aug 2024

Teraz sa mi do života vrátil späť a všetko sa mi zrazu vrátilo, spomienky...ľúbila som ho celý čas ♥️ pred rokmi som ho odmietala. No aj keď som sa snažila zabudnúť , nikdy ti nešlo 🙈 začala som sa s ním s stretávať.... nečakala som že sa mi do života ešte vráti, ale malo to tak byť, je odhodlaný čakať kým si vyriešim svoje zlé manželstvo, nechce už i mňa prísť a ja takto v noci rozmýšľam... prečo som sa ho pred rokmi vzdala ja 🙈 možno ma niektoré nepochopíte, lebo neviete čo všetko za tým je. Ale potrebujem byť už konečne šťastná, s mužom ktorého ľúbim, urobila som pred rokmi chybu a musím to napraviť, potrebovala som to dostať zo seba von 🥹

enmery
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tundra
16. aug 2024

Mozno si to len idealizujes...

kriisty
16. aug 2024

Ahoj, presne ako píšeš, niektoré nepochopia, lebo nevedia čo všetko za tým je.
Ja som pred rokmi zažila niečo podobné a tiež som dnes s iným mužom, pretože aj keď sme sa ľúbili a vedeli sme o tom, boli isté okolnosti, pre ktoré sme sa neodvážili posunúť vzťah ďalej, až sme sa naopak museli rozlúčiť úplne.
Tiež na neho myslím neustále a viem, že keby sa mi do života vrátil riadila by som sa tým, že mám právo byť šťastná ja a nerobiť len to čo sa patrí a neustále svoj život prispôsobovať ostatným na úkor samej seba.
Preto ak si mala niečo podobné, ja som na strane šťastia aj keď by to malo na chvíľu niekomu ublížiť. Každý má právo byť šťastný a ak ty cítiš, že v tvojom súčasnom vzťahu to nie je ono, potom pravdepodobne aj pre tvoju polovičku je niekde niekto s kým by mal byť. To je môj názor, držím palce 😊

enmery
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joesvk
16. aug 2024

Urob ako myslíš, ale určitá miera idealizovania tam určite bude.

juliacenc
16. aug 2024

Ano musis, musis byt stastna a musis byt s nim

egonsk
16. aug 2024

no, snad sa ti vstup do inej rieky bude pacit tak ako si si vysnivala, pozri na to aj pozitivne - nebudes trpiet absenciou sexu, kolik kolikom nahradis. 😉

nurielka
16. aug 2024

Kazdé manzelstvo ma svoje plusy a minusy. Na to nezabudni.

kriisty
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kriisty
16. aug 2024

@enmery bohužiaľ existujú, ale môžeš byť rada, že tebe život neskomplikovali. Neznamená to však, že je to tak u každého 😉
Prirovnala by som to možno k psychickým ochoreniam, ten kto si nejakým neprešiel bude vždy zľahčovať stav človeka s psychickou diagnózou lebo sa jednoducho nedokáže vžiť do kože niekoho s napríklad depresiou a podobnou diagnózou.
Takisto žena, ktorá si neprešla psychickým týraním manipulátora nedokáže pochopiť ženu v takomto vzťahu a ani prečo v ňom zotrváva, lebo jednoducho nerozumie keď nezažila.
Ja som reagovala na autorku pretože som si niečím podobným prešla a rozumiem jej.
Ty si si zjavne takým problémom neprešla a preto si nevieš predstaviť tie okolnosti 😉

enmery
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enmery
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zanka777
16. aug 2024

Koľko máte rokov?

autor
16. aug 2024

@zanka777 35 prečo?

autor
16. aug 2024

@enmery ešte pred manželstvom

gribka1
16. aug 2024

Ak máš zlé manželstvo, vyrieš to. A veľa šťastia so staronovou láskou. Stáva sa, netráp sa.

gerber58
17. aug 2024

My ti tu neodpovieme preco si to spravila. Pravdepodobne si vtedy nemala až tak manželstvo v koncoch ;)

zanka777
17. aug 2024

Ja len tak že ako to je medzi vami že koľko má aj on rokov?keď sa takto trápiš už dlho