Moja priateľka má na každom rohu nápadníkov. Čo s tým?

8. mar 2024

Dobry vecer.

Prajem všetkym zenam tu v prvom rade ešte pekny MDZ!

Chcem sa poradit ohladom partnerky, má 23, ja 27, sme relativne novy vztah (pol roka), s tym, ze sme zatial na dialku, kedze ja robim vo Viedni a ona v BA ešte študuje posledny rok na škole. Vztah na dialku je tazky, to ano, ale priatelka to cele nezlahcuje tym, ze ona na fakt kazdom rohu ma nejakeho napadnika, co jej dava komplimenty, chvali ju, snazi sa zacat balit a pod. A ona nema problem mi o tom hovorit jak keby nic, jak keby to hovori bratovi, nie svojmuj chlapovi. Ano, je to krasna zena, uvedomujem si jej prednosti, krasne sa oblieka, ale fakt ma potrebu sa tak pacit aj inym? Pritom mne sa zdaleko po intimnej stranke moc nevenuje. A vyslovene mam pocit, ze ona si to uziva, v realnom zivote aj cez spravy, ked jej niekto pise, chvali ju, viem, ze za ma fyzicky nepodvadza, ale preco stale potrebujje pozornost, komplimenty, akoby flirtovanie? Niekedy si vravim, co ine si ešte mozno piše s chlapmi.
Nerozumiem jej, nestacim jej?

Co s tym?

Dík

majlo1234
8. mar 2024

Sampzrejme, ved kto by si to neuzival. Neviem sice, ci je v tak mladom vztahu vhodne taketo spravanie a vesanie takychto informacii partnerovi na nos, ale v mojom 10+ rocnom vztahu, ako vydata zena s deckom ma furt potesilo, ked ma nejaky chlap pocastoval komplimentom, nedajboh zaflirtoval(a ze to bolo raz ua uhorsky rok nemusim hovorit😂) a hned som to muzovi vravela

gleep1
8. mar 2024

Takze ti radsej o tom hovorit nema? Zeny vo všeobecnosti mavaju v mladosti vela napadnikov, ak je krasna a vie to podpichnut makeupom a oblečením, tak je to uplne normalna vec, nemoze za to. Ma sa kvoli tebe prestať obliekat, malovat? Alebo ti ma o tom len prestat hovoriť? Lebo ono az ked clovek zacne tajit, vtedy je nieco zle.

autor
8. mar 2024

@gleep1 je krásna a fakt je, ze sa viem aj krasne namalovat, ma dlhe huste vlasy, nosi take veci, ze saty, sukne, elegantne gate, overaly, ja som ju ešte v rifloch nevidel...a skoro stale opätky, v ktorych je potom ale vyššia skoro ako ja, co mi trochu pride miestami aj take neprijemne, kedze moju vysku poznam a aj tak ide v 10 cm štekloch

medda_beda
8. mar 2024

Zdôveruje sa ti aby si o tom vedel.Robím to isté a ver mi, že sa iným páčiť nechcem.Poteší to, nejaká chvála, ale nepotrebujem to.
Najradšej by som bola keby si ma muži ani nevšímali, ale je jedno či som upravená či v teplákoch nenalíčená.
Neurobím s tým nič.

veklipo
8. mar 2024

Ma 23r, je to uplne v poriadku.

bluka2
8. mar 2024

Oblec sa pekne aj ty, dobrý účes a spôsoby, pravidelný šport, tam by som zamerala svoju pozornosť

zuzanka.zuzu
8. mar 2024

nájdi si škaredú a budeš na to sám 😉

autor
8. mar 2024

@bluka2 to vsetko sa snazim

bluka2
8. mar 2024

Tak sa tes, že máš takú kočku!

gleep1
8. mar 2024

Mal by si zapracovať na svojom sebavedomi. Je s tebou, nie s inymi. Obuva si opätky lebo sa tak hlavne sama sebe paci a citi sa tak dobre, nie preto aby si sa ty citil hlúpo ze si nižší. Ze ju to tesi, to je jasne, koho by to netesilo? Tebe by sa nepáčilo keby sa denne za tebou obzrie 10 žien? Mlada je len raz, nechaj ju nech si to uzije. A ty si užívaj kym si s tou krásnou ženou a bud rad, ze je s tebou a ze sa ti zdoveruje. Keby si za to nestal nebola by s tebou, bud jej dobrým mužom...

viestta
8. mar 2024

Nezda sa ti, ze mas nejake majetnicke sklony? Vybral si si najkrajsi kus tak sa zmier s tym, ze ju budu ini obdivotat. Vzdy ju budu obdivovat, vzdy jej budu nadbiehat, vzdy ju budu chciet ulovit. (a bud rad, ze je k tebe uprimna, ak ti to hovori, tak ti doveruje, len ci ty si jej doveru zasluzis, ked ta to zoziera)
Ked chces babu sam pre seba, najdi si nejaku osklivku

karolinakr
8. mar 2024

Nie, aby si bol rad, že zo 100 si vybrala teba, ale teba to trápi

marianarem
8. mar 2024

No ja neviem, ja mam trosku odlisny nazor od tych nado mnou. Neviem, ci by tu bolo.to iste povedane zene, ktora by sa sem prisla poradit s tym, ze jej chlap si s kadekym pise a stale jej hovori o tom, ktora zena po nom vystartovala.
Ja si pravdu povediac myslim, ze ked niekto na zaujem opacneho pohlavia potrebuje prilis upozornovat, tak je za tym nejaka neistota. Aj krasna zena ju moze citit. Videla som len raz, ako zena rozoberala pred partnerom, kto ju balil, a teda nebolo.to stylom, ze mu to oznamila medzi recou, ale ozaj sa tym akoby chcela pochvalit. Ona bola tiez krasna baba, len v tom vztahu tahala za kratsi koniec, lebo jej priatel nebol do nej zamilovany a ona to citila. Toto konkretne vas pripad nie je, ale neistoty mozu pramenit z kadecoho.

autor
8. mar 2024

@marianarem však toto, ze ok, je uprimna, ale uz trochu moc...minule jej jeden znamy, o ktorom ona tvrdi, ze len znamy, napisal, ze on na nu casto mysli a ona len haha hihi, ze to pise...pritom mi to povie ako nic...ked sa jej pytam, ci pride do Viedne na vikend, program jej spravim a ona nic, ze ona ma skolu a musi sa ucit, ale potom pride nedela a ona ide na obed do mesta akoby nic, ale so mnou vo Viedni byt nechce

unicornlady
8. mar 2024

Súhlasím s @marianarem . A veľmi sa čudujem, akú toleranciu by mal mať chalan, že jeho baba s každým flirtuje. Nechápem, to tí muži, čo jej píšu do správ, ako na ňu zohnali číslo? A na ulici jej akože cudzí chlapi začnú dávať komplimenty? A ona reaguje ako? Povie ďakujem a dovidenia? Alebo rozvíja konverzáciu?
A autorovi príspevku sa moc nevenuje. A pritom svoj záujem venuje cudzím chlapom.

Ozaj toto, keby robí chlap, že si vypisuje so ženami atd.. tak by ho zvozili

autor
8. mar 2024

@unicornlady takto, v kontakte je len s chlapmi, co pozna, vid spoluziaci, kolegovia, znamy, kamosi...nedava len tak svoje cislo. Flirtovat ani neflirtuje, proste na IG a FB jej napíše hocikto, v škole spoluziaci, v robote ma vela kolegov...najviac jej dvoria v robote a škole, to je extrem...

pluss
8. mar 2024

vybehnúť na obed sa najesť trvá polhodinu a snáď sa môže najesť počas dňa keď má školu nie? ako môže vycestovať do viedne ak sa potrebuje učiť ak má skúšky?

siska53
8. mar 2024

Je mlada, bavi ju to. Kazdy je rad, ked dostane kompliment. To je cele. Ja by som za tym nci nehladala.

momoftwo
8. mar 2024

Pekna zena bude vzdy dostavat komplimenty, lichotky atd od muzov. Je len na nej ako zareaguje a tuto sa mi trosku zda ako keby v tebe chcela vzbudit jednak ziarlivost( je si sama sebou neista?) a potom chce vzbudovat pozornost. Nemyslim si ze je vhodne vesat kazdy kompliment muzovi na nos, je to podla mna trochu neempaticke ak je to caste, ako sa ta druha strana potom moze citit..

svetlonos
8. mar 2024

Rozod sa s nou! Urobis jej totiz obrovsku láskavosť. Ty oprav svoje sebavedomie. Vas vztah bude na houbi a nebudete stastni, nepotrebujem na to vobec vestecku gulu. Obed v meste ma max na 3 hodiny aj skavou, kolacom. Vieden na cely den aj s cestou. Ked si neveríš, najdi si zenu priemerneho vzhľadu alebo taku, ktora bude po inych muzoch zazerat.
Ja som napriklad bola jednoducho len mila, priatelska, empaticka a muzi to pochopili po svojom. Mala som kamosa, ktory bol fešák a vyzarovanie, ach jaj. Stretavali sme sa cadzo a ked si nadiel priatelku, vies co mu povedala? Ze ma po dlhsom case videla, ci uz bol so mnou na kavu! Tomu sa hovori dovera, ktoru ty v ňu zjavne nemas.
Mala som tu cest so ziarlivcom a uz nikdy viac! Cervene saty po kolena s vystrihom po krk boli prilis kratke a vyzivave! Idealne ny bolo, keby nosim vrece 😜. Muzovi nemam problem povedat, ze sa stretnem bez neho s byvalymi kolegami, je v inom state, kontrola ziafna a vies co? Jasne, bav sa. Preto lebo mi veri, a nie ani dve deti nie su prekazkou na neveru. Ale vie koho ma doma a ja tiez.

ankare
8. mar 2024

Môj manžel si našiel škaredú ženu a má pokoj. 😅 Je pokojný, lebo vie, že by ma nikto iný nechcel. 😅
Máš to ťažké, chlape. Držím palce, aby ste sa lubili! ❤️

momoftwo35
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
8. mar 2024

Je v poriadku, ze ako mlada pekna baba ma napadnikov, a je aj v poriadku, ze jej to lichoti. Ale na kieho boha ti to vesia na nos?? Akoze mas byt vdacny, ze pri tych vsetkych zaujemcoch si laskavo vybrala teba alebo o co jej ide? Toto su veci, ktore moze rozoberat s kamoskou a nie s frajerom 🙄 bud je uplne hlupa, alebo to robi schvalne s nejakym priblblym zamerom. A este ich v tom bude podporovat miesto toho, aby slusne odpovedala “dakujem za kompliment, aj moj priatel si mysli, ze som pekna”. Uz vidim ake by ste boli vsetky tolerantne, keby vasho muza obletovali kolegyne, susedy, zakaznicky a on by vam hrdo a s usmevom prezentoval, kto vsetko dnes pisal a lajkoval fotky na instagrame 😅 to by lietali panvice a rozvodove papiere, ale tuto chlapec ma byt rad, ze na jeho frajerku dobre ze poradovnik nie je 🙄

egonsk
8. mar 2024

poviem to skaredo, ale vystizne: Ini po nej slintaju, ale ty si ten, kto ju klati.
Tak si zacni tiez trosku verit, nemusi kazda krasavica hladat playboya. Z osobnej skusenosti poznam par parov, kde baba mudra, sikovna i pekna ma chlapa ktory je ako strasidlo a nevymenili by ich za nic na svete (myslim tych chlapov).

grof_monte_christo
9. mar 2024

Mam pocit, že vás vzťah je založený na povrchnych hodnotách a uberá ťa to o energiu. Čo máš z toho, že máš krásnu ženu, ale sa ti moc nevenuje a radšej sa venuje svojmu vzhľadu a zbiera komplimenty? Nie, nie je v poriadku, ze ti to ešte aj hovorí. Pri takejto žene budeš stále v strehu a ani nezazijes, čo je to skutočná láska.

mandzula
9. mar 2024

@autor to, ako ti tvoja priatelka dava okato najavo, ze po nej ide pol sveta, podla mna v poriadku nie je. Dcera mala takehoto frajera - bol to jeden zakomplexovany cicik, ktory si tym dvihal svoje mini ego - vidis, kolke ma chcu, no ty si ta, ktora ma ma, tak si to vaz a snaz sa udrzat si ma, lebo sa hned "rozchytam".

h2
9. mar 2024

Autor, prečo si myslíš, že tvoja priateľka to potrebuje, vyhľadáva, prípadne nebodaj iniciuje? Ona na to, že sa jej to deje, nemá vplyv. Jej sa to nestáva preto, že by ona mala potrebu sa páčiť iným. A to, že ti o tom rozpráva, považujem práveže za pozitívum. Či bol by si radšej, keby ti to tajila?

autor
9. mar 2024

@mandzula ano, dava to najavo, ako vravim, ona si to priam uziva. a vrcholom bolo, ze mne povedalala, ze jej moc komplimenty davat neviem

moonlight1210
9. mar 2024

Otazka je, cim je pre teba naozaj vynimocna.

Ak krasou, tak to zabal. Nemilujes ju. Kompenzujes si. A potom nie je zahada, preco mas obavy, ze jej nestacis, a preco tu fnukas.

Ak pre nieco ine, tak sa vzmuz. Vsak mas nejake kvality, co ponukas, nie? Nie si psik, ktory je pocteny, ze si ho vzali domov z utulku.
Tak s nou jednaj ako do zenou, ktoru si vazis pre jej osobnost. S ktorou ste dve rovnocenne bytosti. Ktorej ponukas rovnocenne partnerstvo. Nieco viac. Nie iba prazdne komplimenty peknej babike, ako ini muzi.

Ale odpovedaj si sam. Nemusis tu. Len bud k sebe uprimny. Ak by nebola krasavica, vsimol by si si ju? Stal by si o nu? Snazil by si sa o nu?

A druha rovina je, ze je mladucka. Este nejaku dobu potrva, nez sa nabazi komplimentov a zacne triedit zrno od pliev. Ak samozrejme sama neostane (na vlastnu zivotnu smolu) povrchna.
Tak co to nechapes a chces, aby tie roky preskocila a uz mala rozum tridsatrocnej.
Ten by si uz mal mat ty, v tvojich rokoch. Nie?

autor
9. mar 2024

@grof_monte_christo ona má najprv seba a svoj zivot, potom nas vzťah...ked si ma vybrat medzi mnou a tym, či pôjde za rodičmi do Česka, kde žijú, ona ide radšej za nimi...ona ma pekne zaluby, aktivity, ale moc s nimi akosi nepocitá so mnou