Môj partner udržuje kontakt s ex

11. máj 2024

Môj partner celý život s každou jednou ex udržuje naďalej kontakt alebo aspoň je rád keď to tak je. Ok, beriem že nie každý má potrebu sa rozísť s nadávkami a cirkusmi a pod. Ale ! Iba jediná ktorú mal tá predomnou ona sa na neho vy****** lebo zistila že je sukničkár a že kľudne mu vyhovuje keď ma aj tri naraz jediná ona ho zablokovala a nehrala s ním ako on chcel. Oto myslim že horšie znášal ten rozchod lebo si uvedomoval že ju už stratil nadobro keďže ona aspoň ako takú hrdosť po tých všetkých klamstvách a neverách pozbierala.

Aj keď je somnou tak viem že sa momentálne s nikým neschádza ale aj tak si s jednou ex stále vypisuje. Vie že mi to vadí a že som proti tomu ale už si s ňou stále maže správy a nieje ochotný má rešpektovať . Nemá to zmysel ja viem. Ako keby mal potrebu nechávať si zadné vrátka a najlepšie aspoň 4 naraz (skrz minulosť hodnotím ako to mal predtým).
Nepríde mi to zdravé normálne a nechcem to tolerovať. Mám v pláne to ukončiť. Robím dobre však? Aj keď tam nejde o vypisovanie si srdiečok a stretávanie sa a nahé fotky a čosi také ale už len to že som ho x krát žiadala aby to nerobil ABY TO ASPON NEMAZAL
A nič . Ďakujem za názor a pekný večer

barboritta
11. máj 2024

Mala si ho už dávno kopnúť do riti ,kontrolky by mi svietili ako Las Vegas už len pri predstave,čo má všetko za sebou a ty si evidentne ďalšia jeho chvíľková známosť.Prepac

viestta
11. máj 2024

Dievca zlata, ta predchadzajuca ho poslala do obehu lebo je suknickar, tebe bol dobry a teraz sa cudujes, ze je suknickar? Ci si si myslela, ze kvoli tebe sa zmeni? Bud sa s tym zmieris alebo ho posles do obehu tiez. On sa nezmeni

vejka4
11. máj 2024

Keď vieš, čo robí, nemáš dôvod s ním zostať. Bude ťa to stáť len tvoje mentálne zdravie a hrdosť, v jeho očiach si už teraz hlúpa naivná dievčina...😢 Najlepšie odísť teraz ako vôbec, už to neodkladaj. Držím palce

pribinak
11. máj 2024

Bože, to čo je za chlapa? Pošli ho do kelu! Ty si len nejaký záložný plán.
Mna by toto nebavilo. Buď som jeho cislo 1, alwbo nech ide do kelu

deti95060810
11. máj 2024

mňa by urážal takýto vzťah...
najlepšie bude skončiť to.

domkakvet
11. máj 2024

Este je aj suknickar, ano dobre urobis ak sa s nim rozides.

januska12323
11. máj 2024

Ten musí mať dobré náradie.

jazula
11. máj 2024

Ja som sa tiež nikdy nerozišla v zlom (s posledným ex sme stále kamaráti na FB), ale nemám potrebu si vypisovať, komentovať fotky, vôbec sa nad tým zamýšľať…posunuli sme sa ďalej.
Prístup tvojho partnera by sa mi vôbec nepáčil, nedokáže uzavrieť minulosť a byť monogamný.

egonsk
11. máj 2024

asi si chce vytvorit svoj harem, tak udrzuje s nimi kontakt, aby to v prihodny cas kazdej ponukol a spolu si budete zit spokojne az do srmti 😉

marca12
11. máj 2024

A ty si naivne myslis,ze xy zien podvadzal a ty si ta jedina,ktoru nepodvadza a nevypisuje si aj s inymi? Ale no,nesranduj,prosim ta.

vanilkovazmrzka
11. máj 2024

Bud ako jeho posledna ex ;) nic viac si nezasluzi. Len ignoraciu a tie lacne ex, ktorym sa jeho spravanie paci.

miimss
12. máj 2024

Bože normálne som mala pocit ako keby si písala o mne a mojom ex 🙈 no snáď nie. Áno robíš dobre... Taký ľudia sa proste nezmenia.... Sú to notoricky klamári. A čím skôr otvoris oči a zistíš čo za debila máš vedľa seba, tým skôr si môžeš gratulovať, že si nestratila najlepšie roky života.