Môj muž je zmenený

linduska85
9. jan 2023

Moj muž mi pripada akosi zmeneny ani sa somnou nerozprava stale je na telefone nechce mi pomahat ani zo synom väčšinou ma chce iba keď chce sex a ked mu poviem že ma chce len na to tak sa urazi poraďte mi čo mam robit? 🤔🤨😏

menojejedno
10. jan 2023

Skús to zatiaľ nechať tak , nejak extra do neho nevrtať , možno má v hlave nejaké starosti, ktorými teba nechce zaťažovať, možno práca alebo niečo podobné , a možno niečo úplne nepodstatné , preto o Tom radšej nehovorí . Do týždňa bude možno po zmene jeho nálady a všetko sa vráti do starých koľají 😊.
Nerob si aj ty zbytočne hlavu z veci , z ktorých netreba .
Človek má niekedy sprosté obdobie, kedy ho nič nebaví a rozmýšľa nad veľa vecami a zároveň nad ničím . Má náladu pod psa a pritom bezdôvodne , ale vždy výjde opäť slnko a je dobre 😊😊

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doriiis
10. jan 2023

Že tvoj muž má pravdepodobne milenku

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linduska85
autor
10. jan 2023

@sheila121 keď sa snim o tom rozprávam hovori že si vymýšľam že to nie je pravda že ma ľúbi a tak .....a ten sex vždy ma presvedčí že mu neodelam 🙄no lenže on je potom na mna zas taky chladný aj po tom rozhovore alebo sexe

linduska85
autor
10. jan 2023

@denisah6 do prace nechodi je na pnke stav sa mu už zlepšil keď ide k doktorom vzdy chce aby som snim isla sam nejde.. takže pracovne a zdravotne to nebudú 😶

beata_ra
10. jan 2023

Tazko povedat co sa stalo. Nevieme aky mal zdravotny problem a nepozname ani vas vztah. Nic ineho len sa o tom rozpravat

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborachors
10. jan 2023

@linduska85 zahľadel sa do inej a pri sexe si prestavuje ju. Zial. Skus meniť zaužívané zvyky alebo vlasy a uvidis co on na to. S chlapom málokedy pohnú rozhovory, skor skutky…

kiarika1
13. jan 2023

@linduska85 ahoj mozem ti napisat? Som natom takisto😒

linduska85
autor
13. jan 2023

@kiarika1 jasné môžeš

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenagawel
22. jan 2023

mam to podobne