Môj bývalý priateľ nevie prijať rozchod

23. jan 2024

Ahojte potrebujem poradiť budem vďačná za každú radu.
S mojim ex už niesme mesiac a od vtedy mi nedal pokoj a chce sa ku mne vrátit a prosí má o šancu lenže tých šanc som mu už dala plno a nezmenil sa, stale boli vecne hadky lebo mi nedaval dosť pozornosti a správal sa ku mne ako keby som pre nho bola vzduch… detaily tu nebudem vypisovať len má proste štve to ze hoci ked ho aj zablokujem či už fb ing aj číslo vzdy to dopadne tak ze príde k mojej bitovke a prosí sa mi… nechce rešpektovať moje rozhodnutie a stále sa snaží všetko zmeniť ale už ho na tolko poznám a viem ze sa nikdy nezmeni a vzťah s ním by bol taký isty ako pred tým 🙂 nuž pravda je taká ze mi v podstate dajako veľmi neublížil žeby mam podvádzal alebo niečo len sa necítim s ním šťastná a nájsť si druhého nechcem ešte zatiaľ, nemám ešte na to dosť sil po rozchode… Co mám urobiť aby má nechal na pokoji? Z rodicmi to riešiť nechcem to ani netreba aby som ich s tým zaťažovala len už neviem ako ďalej…

leniel
23. jan 2024

asi nie si dostatocne asertivna ... bavis sa s nim slusne? mozno by bolo treba zmenit retoriku... a nahravat.. pripadne sa aspon povyhrazat policiou...

viestta
23. jan 2024

Poslat nejakeho kamarata, nech mu to vysvetli ako chlap (nemyslim tym rucne strucne)

vierkainka
24. jan 2024

Moznoze práve ridicia by toto vedeli zastaviť.Ja ako mama by som nedovolila,aby sa moje dieťa takto trápilo a aby ho takto niekto obtazoval.Chlapcovi treba dat najavo,ze máš oporu vo svojej rodine,aby to neskoncilo tak,ze od prosikania prejde k vyhrážkam.

biglovemom
24. jan 2024

Nekomunikovat s nim. Ignoracia.

domkakvet
24. jan 2024

Bude to chciet asi viac casu.