Mladý muž myslí na smrť, rýchlo jazdí a len frfle

ema9876
6. júl 2024

Dobrý deň prajem,
prednedávnom mi vstúpil do života istý mladý muž. Mám s ním isté trable. Neustále myslí na smrť, jazdí so mnou ako s kopou hnoja, všetko mu vadí, je fajnový, vadia mu pomalí vodiči, neustále frfle, nemam mu gibicovať do šoférovania, ide chce jeb*ť. Myslí si, že ma malého vtáčiky, ale nie je to tak. Viete mi pomôcť, ako vyvrátiť jeho negatívne myšlienky a zmýšľanie? Šedivie mi z toho vlas.
Ďakujem za pomoc.

vanilkovazmrzka
6. júl 2024

🤢🤮

Vystupit co najskor.

mojemenonikto
6. júl 2024

@vanilkovazmrzka No ale čítala si, že nemá malého vtáčika 😂

ivett1
6. júl 2024

@mojemenonikto 👍😁

vanilkovazmrzka
6. júl 2024

@mojemenonikto tak s nim moze jeb*t s prelepenymi ustami no

alimdul5
6. júl 2024

@ema9876 nevyvratis nijako...je zakomplexovany skrz naskrz a zakryva to tym, ze nadava na vsetko a na vsetkych. A bude to len horsie. Ja som takyto vztah ukoncila sice po 2 rokoch, lebo pravu tvar neukazal hned, ale az po roku...a pocas spolocneho byvania to bolo frflanie na vsetko mozne v domacnosti..aj na moju neschopnost...

sevrin
6. júl 2024

@ema9876 to si taká zúfalá, že nemáš nič iné na výber? Mne sa rozum zastavuje, akých exotov si vy niektoré viete uviazať na krk 🤦

diewcatqoo
6. júl 2024

Ehm... ak nechces osediviet cela, tak asi rozchod. Ktora normalna zena moze byt s niekym takym?

gribka1
6. júl 2024

Prečo mu chceš pomáhať?

januska12323
6. júl 2024

Okrem vtáčika má aj nejakú pozitívnu vlastnosť?

zuzanita1609
6. júl 2024

Ani nenastupovať 😱

isis234
6. júl 2024

Poznala som takého chalana. Bolo mi ho úprimne ľúto. Samé zákazy, príkazy.... veľká papuča a ja pod ňou... No hneď! NIE. Takú smrť za živa si nezaslúžim.
Jeho neprevychováš. Je to v ňom. Ak sa máš rada,, povedz mu, ale jemne, "v rukavičkách", nech si nájde iné dievča, čo mu bude jeho nálady tolerovať.

kika572
6. júl 2024

@ema9876 ako vstúpil, tak nech ti z toho života aj vystúpi 😏

karolinakr
6. júl 2024

troll detske prazdniny, ty budeš chlap a maš 14 rokov