Máte problém s tým, že váš muž má kamarátky?

29. dec 2023

Žienky, nájdu sa tu také, čo nikdy nemali kamarátov, nikdy si nepísali s chlapmi a majú trošku problém s tým, že ich chlap má kamarátky? Že si občas napíše s nejakou kamarátkou, aj keď sú to všetko baby ktoré poznal ešte pred vami? Ale väčšina je taká, že s nimi niečo riešil, aj keď je to pár rokov stará záležitosť. Ja viem, že problém je moje nízke sebavedomie...

domkakvet
29. dec 2023

Tak podla toho o com si s nimi pise a preco si s nimi pise.

minka201
29. dec 2023

Priznám sa, že v začiatkoch nášho vzťahu som na toto žiarlila, teraz už nie. Asi je to o prehĺbení nášho vzťahu a o tom, že mu dôverujem 🙂

maminkadeticiek
29. dec 2023

Ano ja.

siska53
29. dec 2023

Ja mam dakedy pocit, ze mojmu vadi, ze mam kamaratky ( kamaratov radsej velmi nespominam).
Mne vadi, ze moj nejak nema ani kamaratov, ani kamaratky.. este tak jednu z detstva, co pozname aj jej muza a rodicov.. ale ani s nou velmi nie sme...

betulinka1
29. dec 2023

Moj taku nema. Ale z mojej osobnej skusenosti asi takto. Boli sme vacsia partia, co sme mali spolocne koníčky, stretávali sme sa vela aj zeny an muzi. To bolo pocas VS a asi 5 rokov po Vs. Nikdy medzi nami nic nebolo, nikto s nikym a ani ziadne sexuálne narážky alebo take reci sme neviedli. Prvy vazny vztah si doniesol kamos a jeho priatelke vadilo, ze s nami ide von a tak. Tak ju parkrat zobral s nami a potom jej to prestalo vadit. To iste sme spravili vsetci, ze ked mal niekto partnera, tak sme sa pozoznamovali. Nikdy nebol problem. Potom prisli deti a postupne sme strácali kontakt. Takze autorka neviem aky mas vek ale ak ide o kamarátstva, ktore trvajú roky, tak za mna to nie je ziadny problem. Ak pride rodina a deti, tak je prirodzene, ze ten kontakt sa viac menej strati, lebo kazdy si riesi uz svoje rodiny a partnerov. Teda kazdy normalny clovek zameria svoju pozornost na svojich partnerov a deti.

luciaruz
4. jan 2024

Tak moj muz ma cisto iba baby kamaratky. Proste nemal stastie na chlapov. Nevidim ale ani najmensi problem. Nedoverujete mu? To je smutné. Mate problem so sebavedomim? Aj to je smutné. Ved so mnou chodi, žije, trávi všetok čas . Tak potom co??