Máte milenca, keď nemáte partnera?

10. apr 2021

Dobrý deň. Keď ste po rozchode s partnerom a nemáte nového partnera, mate niekoho s kým spíte? Ja som po rozchode rok a 3 mesiace a s nikým nespím. Bojím sa aj toho že už viac krát ani s nikým spat nebudem chcieť. Mam zo seba zvláštne pocity že niesom normálna. Ďakujem vám za odpovede.

hopsadobrandejsa
10. apr 2021

Preco mas obavy, ze uz s nikym viac nebudes spat? Len preto, ze si dlhsie slobodna?

kitycat
10. apr 2021

Ked pride ta spravna iskra bude aj ten sex

leuchtturm
10. apr 2021

hladas problemy, kde nie su. Ak nepocitujes rozmnozovaci pud, bud len rada nad slobodou, ktoru mas. Je XY inych veci, ktorym sa da venovat.

daddyasmr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
robertoo1
10. apr 2021

Ja by som ho nenazval (milenec),kamarát kým nepríde ten pravý 😉

autor
10. apr 2021

@hopsadobrandejsa lebo nemám za sebou úplne dobrú skúsenosť. Ono ano neviem ci to bol vztah.. Z jeho strany urcote nie.. A bojím sa ze niekto ďalší ma znova iba využije

gabika0825
10. apr 2021

Ja nevidím nič zvláštne na tom. Proste asi to potrebuješ robiť iba keď naozaj ľúbiš. Každá sme nejaká. Nie každá žena lipne po častom sexe. Ale ja by som nevydržala tak dlho asi. Lebo som sama už niekoľko rokov a to sa skratka nedá samozrejme sme ľudia a to je potreba.

kittykat22
10. apr 2021

Nie, nikdy som milenca nemala. Neviem preco by som niekomu mala davat fyzicky pozitok + city, a ten ma potom veselo vypoklonkuje z bytu. Samozrejme rozumiem ze ide len o milenca. Ale aby som s niekym mala sex tak sa mi okrem vyzoru musi pacit aj po ludskej stranke. Vzdy som si hladala vztah. Okrem ineho si myslim ze od dohody "len spolu spime" sa velmi lahko prechadza do "ja ta asi milujem". Problem je, ze pokial muz zisti, ze so zenou moze len spat, tak velmi nerad opusta fazu len spolu spime ... a zene ostanu casto oci pre plac

Podla mna hladat si milenca je blby napad. Aby si neskoncila zaseknuta niekolko rokov v muzovej posteli, kym budes cakat, aby ti povedal, ze rano nemas odchadzat domov.

autor
10. apr 2021

@kittykat22 ved to ani nechcem len milenca.. Len nepoznám z môjho okolia dievča alebo kamaratku ktorá keď je sama dlhsiu dobu tak s nikým nespi.. Žiaden moja kamarátka nie je ako ja.. A potom si hovorím ze proste nie som normálna.. A ked to niekomu poviem ze už vyše roka vážne s nik nespi tak sa na mňa pozerajú ako na mimoňa a ani tomu nechcú veriť

kittykat22
10. apr 2021

Ak sa na teba niekto pozera divne preto, ze niekym uz vyse roka nespis - a vie ze nemas vyse roka vztah, tak je asi nieco divne s nim. Nepride mi na tom nic zvlastne - skor naopak. Mozno by si sa mala vykaslat na to, co ti rozpravaju ostatni a zameraj sa na to, co chces ty. Niektore dievcata su take super kamaratky, ze budu krutit ocami, ze s nikym nespis, a ked im oznamis, ze mas milenca, tak ta oznacia za radodajku (a to je politicky koreketne oznacenie koli konikovi) a roznesu ta v zuboch po priateloch, kamaratoch a znamych ako poslednu stetinu. Mat milenca a nebyt odsudzovana je urcite prijatelne v mnohych krajinach - ale Slovenska republika medzi tie krajiny urcite nepatri. Pri prvej hadke, ti to hodia o hlavu a ohovoria ta kade budes chodit. Ak si uz nejakeho milenca najdes, tak si to idealne nechaj pre seba.

komplikovana
10. apr 2021

kaslat na to, co si myslia ini ludia. Ak ty sama si s tym v pohode, tak je to v poriadku. Urcite si normalna. A s chlapom sa vyspi ked si budes ista, ze to chces. Aj ked by to malo byt iba na 1noc. Ak nechces s nikym nic mat, tak nemaj. Jednoducho konaj tak, aby si potom vedela znasat aj dosledky. To znamena napriklad, ze sex na 1noc ta emocionalne nerozhodi, nebudes sa citit zneuzita, ale si to uzijes, lebo si sa tak rozhodla a bodka. Nemusis ani nikomu vesat na nos, preco, naco, zaco, s kym a tak podobne. Si zodpovedna sama za seba.

vilma7
10. apr 2021

Si myslím že nikomu nemusíš vešať na nos, či s niekým spávaš, alebo?
Ja som v období keď som nemala vzťah, s nikým len kvôli sexu, do postele neliezla.

silvike
10. apr 2021

Ja neviem co je toto uz za doba, ale ja som svojho casu nemala teda ziadnu kamosku, znamu ktora by hladala/mala po rochode s priatelom nejaky milenecky pomer. Az teda na jednu, ale ta sa asi celkovo hladala, lebo ta mala aj lesbicky vztah, a potom teda mala jedneho kamosa len na sex (nakoniec skoncila s jednym cudzincom 50rocnym rozvedenym). Skratka kazda baba si hladala normalne frajera priatela na vzrah s z toho vzislo aj nieco intimne. Ale zeby to bola norma alebo nejake pravidlo ? Mat niekoho len tak na sex, kym nemam normalny vztah? Ja stale zijem v tom, ze sex intimny pomer je vyvrcholenim lasky a vztahu dvich ludi ;) Ja to neberiem ako potrebu na uspokojenie ktorej si najdem niekoho, neviem si to ani len predstavit. To uz teda radsej sem tam si pomoct sama. Ale ineho by som do svojich pudov len tak bez lasky netahala.

matkahelka
10. apr 2021

to je take kontroverzne. vela bab si sex bez lasky predstavit nevie. a vela bab sex k zivotu ani nejako extra nepotrebuje. ja som bola po 4roc.vztahu, ktory sa rozpadol neverou zo strany partnera.dusu a srdce som mala rozbite na crepiny a na vztah ani pomyslenie. a do toho uplnou nahodou som v parku stretla byvaleho spoluziaka este zo ZS, ktoreho som 13 rokov nevidela. a kedze neuveritelne zmuznel, opeknel a mna fyzicky strasne pritahoval, ani neviem ako a uz sme spolu spavali (on bol tiez po rozchode). po pol roku sexovania sa z toho stal vztah a po dalsom roku a pol ma pooziadal o ruku. o mesiac oslavime 12 vyrocie sobasa.

ktochytavzite
10. apr 2021

a co ved rok nieje taka dlha doba ze nemqs nikoho,uplne normalne.a milenca no nvm nvm si oredstavit zeby si tam nedala city

autor
10. apr 2021

@ktochytavzite milenec neprichádza absolútne do úvahy..a je tu ešte ďalší problém.. Neviem si už predstaviť ze by som spala s iným než s bývalým. Mna už áno odvtedy žiaden iný nepritahuje

janickacrazy
10. apr 2021

To chce čas, keď naňho zabudneš, tak príde niekto nový.

leuchtturm
10. apr 2021

Ked ta uputa nejaky novy, co za to stoji, zabudnes na exa 😉

jazula
11. apr 2021

Si úplne normálna, len to cítiš po svojom...ja som bola po škaredom sklamaní sama skoro 7 rokov, jednoducho som žiadneho chlapa nechcela, ani na jednu noc, ani inak. Keď príde správny čas, zasa ťa niekto zaujme a prebudí pocity, o ktorých si teraz myslíš, že ich už nemáš 😉. A všetko čo má prísť, tak príde, len neskôr a v čase keď budeš pripravená (vlastná skúsenosť) 🙂.

autor
11. apr 2021

@jazula já to cítim podobne...ked cítim záujem zo trany muža tak sa okamžite stiahnem.. A dokonca mi to je neprijemne keď cítim ze ma niekto bali..az ma to hnevá že si myslí že by so mnou mohol niečo mať

jazula
11. apr 2021

Ja som sa tiež hneď stiahla. A časom som ich buď ignorovala alebo zaradila do kategórie kamarát (a s tými nespím). Ono sa to utrasie, potrebuješ spracovať zlú skúsenosť a každý potrebuje na tieto veci iný čas... Určite neskor zasa začneš túžiť po vzťahu, po blízkosti a možno sa aj vyskytne chlap, ktorý ťa zaujme tak inak. Ale nechaj si čas, nesiľ to, ak to tak teraz necítiš. Venuj sa sebe, cvič, objav nový koníček, v prvom rade maj rada sama seba a ten zvyšok časom príde 🤗.

ketrint
11. apr 2021

Len to nechaj tak... vobec na seba nerob tlak a nesnaz sa zit tak ako "je to normalne/spravne/to ma byt". Sustred sa na seba a na to, co Ti vyhovuje (mas na to prave super priestor!) 🙂
To, ze Ta komentare okolia dostanu do pomykova znamena len tolko, ze to este nemas spracovane. Vobec o sebe nepochybuj, mame to tak mnohe. Ja som niekolko rokov sama (odisla som od ex s babatkom), ale mam to uplne spracovane. Ked sa mi niekto cuduje ako mozem bez toho zit a preco, absolutne ma to nerozladi, ani nezacnem o sebe pochybovat. (Popravde nie je to truc, bolest alebo stare rany, proste sa len mam co obracat aby som to sama financne a casovo vsetko zvladala 😅 bez akejkolvek pomoci... toto riesim a nie svoj sukr.zivot. Ten nechavam tak, bude aj na ten raz priestor.) 😊
Drz sa a nepochybuj o sebe.

sszuzu8
13. apr 2021

Nie nemám. Užívam si single

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. apr 2021

@tequelinka hlavne ma mrzí najviac že moje kamarátky sa tri mesiace po rozchode zamilujú do niekoho najviac ako sa dá a já nic.. Stále nikomu neviem dat šancu po mojej nie dobrej skúsenosti.. Neviem ani pusu nikomu dat a neviem si ani intimnosti predstaviť.. Neviem ci to je tým ze narážam na mužov ktorý má nepritahuju

janickacrazy
16. apr 2021

tak každá žena je iná, niektorá sa dokáže zamilovať rýchlo, inej to trvá aj 2 roky, dokým sa vylíže z rozchodu, je to úplne normálne, nič nerob nasilu, ked stretneš toho pravého, tak bude všetko úplne prirodzene plynúť, uvidíš

monka105
24. apr 2021

Tiež som mala za sebou katastrofálne vzťahy. Šesť rokov som bola radšej sama, lebo som sa nechcela viazať. A áno, boli aj dlhšie ,,obdobia sucha”. A vieš čo som vtedy robila? Venovala som sa sama sebe, užívala som si život, dopriala som si, spoznala som samú seba a začala som si samú seba aj vážiť. Uvedomila som si, že nie je moja vina, že som ľúbila debila. Iba to, že som sa tak dlho nechala týrať a už dávno sa nepostavila a neskončila to. Áno, ochométli sa aj potom takí, z ktorých sa nakoniec vykľuli úplni tragédi. No a čo? Žijeme len raz. Dôležité je, aby si nesedela sama, zatvorená medzi štyrmi stenami a neutápala sa v sebaľútosti. Neboj sa, prídu takí, s ktorými budete mať medzi sebou chémiu a nebudeš mať vôbec problém s nimi mať aj sex. A aj keď to budú nakoniec náhodou dementi, kašľať na nich, prídu ďalší. A raz aj taký, ktorý si ťa bude vážiť a dá ti lásku, ktorú si zaslúžiš. Mňa tie katastrofálne vzťahy veľmi posilnili, aj vďaka nim dnes viem, čo si zaslúžim a netolerujem nič menej. Odpustila som samej sebe. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré.