Manželovi začali vadiť svokrovci

24. jún 2023

Ahojte, manželovi začali po 7 rokoch vadiť moji rodicia. Doteraz bolo všetko ok, bývame 500m od seba. Tak 2-3x do týždňa prišli na kávu bud oni alebo my. No posledný mesiac vždy keď prídu tak odíde preč alebo do inej izby. On tam nechce ísť vôbec. Problém nemajú žiadny, s mamou si povieme všetko takže keby sa pohádali vedela by som o tom. Dokonca si chodili pomáhať jeden druhému. On len keď počuje o nich tak hneď je nervózny. Ja nechápem čo sa mohlo stať. Je denne aj so svojimi rodičmi. Takže nieje to o tom ze by bol len s mojimi rodičmi.

janinah
24. jún 2023

"s mamou si povieme všetko"....ponorka.....ja sa mu vôbec nečudujem...

autor
24. jún 2023

@janinah nemyslela som to tak ze kedy ideme spať, co robíme ale tak ze keď je nejaký problém v rodine. Moje a manželove problémy nemyslím. Iba keď ja a mama mame nejaky problém.

beata_k
24. jún 2023

2-3x do tyzdna casom dozerie kazdeho 🤷

autor
24. jún 2023

@beata_k to ze on sa so svojimi rodičmi navštevuje denno denne už problém nieje? Navyše, moji rodicia nám s deťmi pomáhajú, ti jeho sa na deti ani neopytaju

beata_k
24. jún 2023

On chodi tam. Poviem ti otvorene. Ano, aj mna by dozralo keby mam u seba navstevu 3x do tyzdna. A je jedno kto by to bol. Vo svojom si chcem oddychnut a nie sa niekomu venovat. Ono nemusi sa hned, ze venovat, ale je tu niekto a rusi ma to.

janinah
24. jún 2023

tak ty zrejme so svokrovcami 3x do týždna na káve nesedíš ani ťa do toho nik nenúti...nechaj ho žiť prepánakráľa

autor
24. jún 2023

Ok nepochopili ste ma, s mojimi rodičmi sa oň stretne raz za 2 tyzdne. Keď prídu k nám tak on je v práci, alebo idem ja s deťmi k nim.

beata_k
24. jún 2023

Tak je v inej izbe alebo je v praci?

mamelka
24. jún 2023

Ale píšeš,ze ked prídu tak odíde preč.podla mňa ak sedia u vás a on príde z prace chce mať kľud.
Napíšem ešte z vlastnej skúsenosti, človek chce niekedy aj taky kľud. Možno to chce. Nepytala si sa ho co mu vadi

zuzanka.zuzu
24. jún 2023

to je jedno aké vysvetlenia dopisuješ, ja to zhrniem - je to VEĽA 😀 proste o nich nechce počuť, tak mu nehovor a za mamičkou choď bez toho aby si mu oznamovala

autor
24. jún 2023

Stane sa raz za tie 2 týždne ze keď príde z práce tak sú u nás. Ale vyacinou sú už vždy na odchode. Ja som to urobila 1x ze som sa svokrovcom nevenovala a nepozdravila ich keď som prišla a zjazdil ma aj pred nimi ci neviem co sa patrí.

autor
24. jún 2023

@zuzanka.zuzu keď idem bez toho ze mu to poviem a on sa náhodou vráti z prace a nie som doma tak mi momentálne zvoní mobil a ze nevie kde som...

kristinapetronela
24. jún 2023

Je to často ...naozaj

babovka2321
24. jún 2023

No ja mat tolko navstev jednych aj druhych rodicov, zbalim kufor a letim niekam na samotku. A svokrovcov mam super, ale vadili by mi ich caste navstevy viac, nez mojej rodiny, pri ktorej sa citim uvolnenejsie, lebo som s nimi vyrastala.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. jún 2023

Áno sem tam to vadí aj mne. Ja tam idem možno tak 1x za týždeň aj to max na pol hodiny. Ale oni keď prídu tak sú vonku na záhrade vypijú kávu a odchádzajú čiže tak do 45 min. Veľa krát ja si robím svoju robotu ďalej kým oni pijú kávu. Co mam im akože povedať viete o nechoďte sem lebo nám idete na nervy??

marca12
24. jún 2023

A co povedal? Preco mu vadia? Mozno chce svoj klud,mozno mu uz idu na nervy. Ani ja nemam rada,ked pricasto k nam chodia rodicia.

abbey1
24. jún 2023

Úprimne by ma mrzelo, ak by môjmu manželovi prekážali členovia mojej rodiny. Skús sa s ním normálne porozprávať, čo konkrétne mu prekáža. A kľudne nech ide do druhej izby či von. Členov blízkej rodiny u nás nepovažujeme za návštevu, s ktorou musí pri káve sedieť celá rodina.

autor
24. jún 2023

@marca12 ale nejde o to ze teda nieje pri nich keď sú u nás. Ide o to ze on sa o nich začal aj škaredo vyjadrovať v poslednej dobe.

marca12
24. jún 2023

No ale preco? Nevie zdovodnit,preco mu zacali vadit?

autor
24. jún 2023

@marca12 nie, pýtala som sa ho na to, aj sa snažím napríklad keď chcú prísť tak im poviem aby prišli v tom čase keď on ešte nieje doma.

anonim6464
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
24. jún 2023

A prečo sa na to manžela nespytas?

1gramofon
24. jún 2023

Hádam vie, že prečo sa tak správa. Hlavu na to asi ma aby sa vedel vyjadriť, nie je malé dieťa. Takto sa nič nezlepší, tak nech sa nespráva ako malý chlapec. My tu na nič neprídeme, musíš to z neho dostať, aj sa uraziť, nahnevať, ved keď on mohol tak nech sa necuduje. Keď to nezistís, tak s tým ťažko niečo spravíš

katkati
24. jún 2023

Prečo si nepozdravila jeho rodičom?

andrejka1974
24. jún 2023

Tvoj muž chce byť len s vami ,takže by som tie návštevy dala vtedy keď nie je doma a menej často

roja01
24. jún 2023

Ja si myslim, ze ma pocit, ze si jeho rodicov nevazis, ved si ich raz ani nepozdravila a vobec sa im nevenovala a to odstartovalo jeho nevolu voci tvojim rodicom. Plus nieco, co si si nevsimla. Mozno, ze z tvojho vyjadrovani k jeho rodine citi naznak neuznania.

ayanamirei
24. jún 2023

@roja01 podla mna uz bola autorka nastartovana, ze ako sa sprava muz k jej rodicom,tak mu to chcela len oplatit. Obaja maju vsak riadne pupocne snury 🙈 mna by vystrelo z tolkych navstev a muza tiez...

otazka1
24. jún 2023

Myslím si že hrabe všetkým 3 párom,to nedokážete bez seba zit aspoň chvíľu?

viestta
24. jún 2023

S mamou si sa o tom rozprával. A s nim si už na tu tému hodila debatu? Lebo tam treba zacat