Manželka odišla od manžela a svojich detí kvôli milencovi

lucipuk82
24. apr 2022

Čo si myslíte o manželke a matke detí, ktorá po mesačnej známosti s milencom urobí takéto radikálne rozhodnutie, odíde z fungujúcej rodiny, odíde bez detí a začne s milencom bývať? Manželstvo mala slušné 17rokov, žiadne problémy, manžel milujúci, deti dokonalé...vraj to bolo silnejšie ako ona 🙈...

kitycat
24. apr 2022

Tak, mozno nebolo vsetko ako to vidis ty. Aj take veci sa deju.

luccija
24. apr 2022

@lucipuk82 že mala všetkého plne zuby, keď dovtedy nemala žiadne podobné excesy

denkatn
24. apr 2022

ja si myslim, ze to asi nebolo fungujuce manzelstvo respektive fungujuce bolo pre ostatnych, ale ona nemala naplnenene to co potrebovala mat naplnene.treba sa jej to opytat, co jej chybalo.

janka_23
24. apr 2022

@lucipuk82 nestariem sa do toho co sa ma netýka. Nikoho nesudim, neodsudzujem pretoze nikto nevie ako to medzi dvomi ľuďmi v skutočnosti je. Niekedy veci, ktoré na prvý pohlad vyzerajú dokonalo sú v skutočnosti úplne opačne. Každý nech sa stará sam o seba a bude o každého postarané.

janai1
24. apr 2022

Že teba sa to ani trochu netýka 😉
O tom ako to majú doma nevieš nič

zuzanazu85
24. apr 2022

Tak ako sú niekedy poblaznení muži,tak sú aj niektoré ženy 😉. Ale ako zena-matka zlyhala 🙄

ruzasipova
24. apr 2022

@lucipuk82 Ak toto zena spravi, tak v tom manzelstve praveze nic nefungovalo.

zuzanockamt
24. apr 2022

@lucipuk82 Myslím si len jedno - že to manželstvo muselo byť strašné a ona mala už všetkého dosť, keď bola schopná po mesačnej známosti odísť.

sara07
24. apr 2022

asi si bol 17 rokov totálne slepý, bral si že všetko je ok, žena všetko pre domacnost a deti a rodinu obetuje
kolko krát bola niekde sama si oddychnut na wellnes , kedy ste mali vy dvaja niekde večeru alebo vylet
17 rokov to máte deti velké , netreba im už soplíky fúkať
ak to urobila takto bolo to v nej dlhšie
ked to urobí muž je to v poriadku, ked to urobí žena je z toho malér, hanba, tragedia lebo spoločnost to berie žena otrok

petka1402
24. apr 2022

@lucipuk82 moja matka takto odišla ostali sme 4 deti s ocom, po 20 ročnom manželstve sa cítila stále mladá a krásna, nasla si o 9 rokov mladšieho a akože už zložila ružové okuliare a už len ľutuje a trpí a keby som bola taka sviňa tak poviem dobre jej tak... už je tomu 15 rokov

rora
24. apr 2022

Tak asi 17 rokov nezila, iba prezivala.... to by ma prve napadlo. Ale viac do problemu nevidime.... predpokladam ze neodisla od 3 rocnych detí.... a najviac utrpel asi chlap ked zrazu nema servis.

tykat
24. apr 2022

@lucipuk82 "...Manželstvo mala slušné 17rokov, žiadne problémy, manžel milujúci, deti dokonalé..."
Ze toto nebola pravda a 17r sa prisposobovala niecomu co zit nechcela ale pre dobro okolia to nechcela zmenit.

tncka
24. apr 2022

@lucipuk82 ako o manzelke len tolko ze zrejme to nebolo funkcne manzelstvo a uz mala toho plne zuby,ale ze odisla bez deti,tak to uz radsej nenapisem lebo ma bloknu😁🙈

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
24. apr 2022

@lucipuk82 ja si myslim, ze je to velmi skratena verzia a dopyt po nadavkach na niekoho na verejnom fore, o kom nikto z nas nic nevie..ale ked pocujem ze "slusne manzelstvo" tak mi nieco hovori, ze to tam bolo cele zle...

katulkagajdos
24. apr 2022

@lucipuk82 že manželstvo nebolo take skvele- keď stačil mesiac, aby si zbalila kufre. Aj ja som poznala take skvele manželstvo, navonok vyzeralo ideálne- už sú rozvedeni.

mariet24
24. apr 2022

@lucipuk82 poznám podobný prípad a to manželstvo bolo dlhodobo v troskách len ľudia zvonku to nevideli... Riešila svoje problémy svojim štýlom, možno raz bude ľutovať,no je to len jej rozhodnutie

alvaluka
24. apr 2022

@lucipuk82 ako bolo napisane asi v kazdom prispevku, pochybovala by som o tom, ked by mi tvrdili, ze ake mala uzasne manzelstvo. Chcela by som poznat aj jej verziu a subjektivny pocit. Myslim, ze manzelovi povedala co to, ked odchadzala, a myslim si, ze on asi nepozdiela vsetky detaily.

zmrzlinka2021
24. apr 2022

@lucipuk82
ludia robia aj chyby - u nas to v dedine urobila tiez jedna pani, deti vek okolo 14-15 r., lebo vraj "manzel ju nudil". Po par mesacnej znamosti odisla od rodiny, deti, rodina ju zavrhla. Z noveho objavu sa casom vyklul alkoholik a hrac na tie automaty... s nou uz nikto nie je v kontakte, a "vraj" zije niekde v česku na ubytovni a mukluje vo fabrike...

Kazdy si voli cestu zivota.

karhu
24. apr 2022

a? jej zivot, jej vec🙄

sasa1310
24. apr 2022

tak keď to urobí chlap, tak je debil a egoista a ak to isté urobí žena, tak chúďa 17 rokov trpela v manželstve. Akože mám dosť.

Veď z nefungujúceho manželstva nemusela odchádzať bez detí

hlubik
24. apr 2022

@lucipuk82 lebo od rozkošu sa aj psi bešňa

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
24. apr 2022

@viestta však o tom píšem. Rodič ako rodič. Len tuto je to trošku ináč brané ako keby to urobil chlap

lucipuk82
autor
24. apr 2022

Tiež si myslím ako tu bolo viac krát spomenuté, že to manželstvo asi skôr celé tie roky nefungovalo a ona v ňom len trpela.

sasa1310
24. apr 2022

@lucipuk82 podľa mňa to absolútne nie je normálne aby človeka, ktorého pozná mesiac, vymenila za deti. Keď chcela odísť z manželstva mohla hocikedy, keď aj teraz nebol s tým problém. Tu si skôr myslím, že jej jednoducho preplo

zuzanockamt
24. apr 2022

@sasa1310 keby to urobil chlap, napíšem to isté - ten vzťah bol zlý...chlapi ale bežne odchádzajú bez detí...keď to urobila žena, to manželstvo musela byť jedna veľká hrôza...žena len tak neodchádza bez detí

sasa1310
24. apr 2022

@zuzanockamt ženy, ktoré majú veľkú hrôzu v manželstve sú upnuté práve na tie deti. Väčšinou aj trpia kvôli nim, že nemajú s nimi kde ísť, alebo naopak práve odídu kvôli deťom. Nie kvôli sebe. Takéto ženy ako je vyššie spomenuté sú skôr tie, ktoré sa v manželstve nudia, nevedia čo od dobroty a idú za dobrodružstvom s tým, že vedia, že o deti bude tip top postarané, tak ich s absolútnym kľudom nechajú manželovi.

zuzanockamt
24. apr 2022

@sasa1310 ja si myslím, že jednoducho to už psychicky nedávala, a preto odišla...totálne psychické dno...a nemuseli ísť zo strany manžela o žiadny alkohol, fyzické násilie a podobné hrôzy...stačí dlhodobý nezáujem, všetko mohlo byť na nej, tak povedala dosť a čau ...

kittykat22
24. apr 2022

@lucipuk82 keby nemali ziadne problemy a dokonale manzelstvo tak je doma a nie s milencom. Zjavne udrzovala perfektnu fasadu a ty si jej na to veselo skakala. Vztahy su velmi komplikovane a kolko zien je doma mlatenych, ponizovanych a psychicky vycerpanych ale navonok koli okoliu a detom hraju divadlo. To by si sa divila, keby si mala moznost byt v niektorych obyvackach ked si myslia ze ich nikto nevidi.