Manžel mi vyčíta, že som lenivá

31. júl 2023

Každy deň máme hádku som tehotná v 8 mesiaci za 6 týždňov mám plánovaný cisársky rez ...problém je ale v Tom že mi je strašne zle a nedokážem mu variť ani robiť nič v domacnosti on robí osmičky ale v robote nemajú jedlo a je stále hladny slabý ..hneď vraciam z jedla a chodím na pohotovosť na infúzie ...ja sa chodím kazdy deň najesť do reštaurácie plus na koláč a celkovo trávim čas v meste kedze doma by mi bolo strašne zle ..potrebujem vedieť názor cudzieho nestranného človeka že kto má pravdu a či sa mám vadiť s manželom preto ..

simik22
31. júl 2023

Trololo

alenalm
31. júl 2023

Navarit doma nevladzes, ale v meste travit cele dni uz ano? Zvlastne

melanta
31. júl 2023

Ďalší troll? Je ti strašne zle, každý deň tráviš v nemocnici na infúziách ale čas tráviš v meste? A si v 8 mesiaci ale cisársky máš plánovaný až za 6 týždňov. No určite, padli sme na hlavu. A ak teda píšeš vážne, tak akého chlapa si si vybrala, takého máš. Kto si neurobí dieťa s debilom, nemusí mať tieto problémy.

tanyag
31. júl 2023

Ak je toto pravda, tak si veľmi lenivá 😂 ak dokažeš ísť do reštiky a na koláčik, tak dokážeš z tej reštiky doniesť jedlo aj manželovi a aj koláčik 😂😂😂

zuzubb007
31. júl 2023

Ak dokazes ist do restiky a na kolac tak si len vymyslas a ano si leniva, muzovi zabalit nezvladnes ci 400 gramov neodnesies ci kde je problem?

autor
31. júl 2023

@zuzubb007 lebo žijeme v Košiciach a ja len každý deň miniem 40 eur za jedlo takže už nemám na to aby som jemu zabalila jedlo za ďalších 10 eur a proste som v meste asi 6 hodín lebo doma by som sa zbláznila čo tam mám asi robiť ...

klarissa25
31. júl 2023

A co tak neist do mesta a neminut toľko ale namiesto toho navariť doma .? Prepáč ale ak dokážeš behať po meste určite dokážeš navariť obed....

bessie12
31. júl 2023

Z tej sumy co minies denne si mohla urobiť radšej normálny nákup a navariť doma.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka92
31. júl 2023

@jj298 vymyslená téma 🙂 ale popcornom sa rada ponúknem 😄🍿🍿

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
31. júl 2023

Ved nech si manzel zajde tiez do restiky. A domacnost je rovnako jeho, ked si cele dni prec, ani bordel nenarobis. Uzi si posledne tyzdne bezstarostneho zivota, potom ta uz caka len pratanie a varenie pre muzikov, ako nas ostatne😉

autor
31. júl 2023

@klarissa25 lebo ma zo všetkého napína proste nevládzem doma variť a neviem ani čo mám varit mám bolesti závrate nevládzem stat na nohách puchnu mi ako mám akože fungovať len proste potrebujem vedieť názor ..nijaká ste neboli v takejto situácii či len ja sa mam citit ako outsider ??

lucka_ke
31. júl 2023

donáška jedla je lacnejšia ako 40 Eur a ak nevládzeš stáť ako dokážeš byť v meste 6 hodín to celkom nechápem

autor
31. júl 2023

@majlo1234 už na to nemá bohužiaľ lebo ja miniem strašne veľa ...mne mama poslala ešte 1500 eur na účet aby som sa vládala aspoň ja najesť v tej reštaurácii len mi povedala že jeho už podporovať nemôže bohužiaľ tak mi to vykrical že ja sa chodím najesť a on nemá čo tak ja už naozaj neviem ..keby som si tie problémy vymýšľala nepoviem ale proste musím sa držať predsa pri živote aspoň s nejakou stravou či mám hladovať celých 9 mesiacov a zomrieť od hladu

autor
31. júl 2023

@lucka_ke no ale ja len prídem do reštaurácie a najem sa potom sa trošku prejdem keď mám dosť s tým veľkým bruchom idem si sadnúť do kaviarne potom do dalsej a takto čakám kým je večer

syslik81
31. júl 2023

co mas doma robit? varit ... za 40 eur mas jedlo na 3 dni .. kura sa v podstate upecie samo zemiaky a ryzu zvladnes.. to nesmrdi alebo cestoviny etc... byt muzim kopnem ta do prdele uz davno a bolo by mi jedlo ze cakas decko... si proste leniva ..

lia2022
31. júl 2023

To nemôže byť ani snáď pravda 🤦‍♂️🤣.

lucka_ke
31. júl 2023

píšem o donáške jedla až k tebe domov, a čo máš doma robiť? chystať veci pre bábätko, za chvíľu sa narodí a ver, že ti lepšie nebude a budeš musieť okolo malého skákať

majlo1234
31. júl 2023

@lia2022 jasne, ze nie je😄

@autorka, to ma mrzi, ze nema co jest. A v praci robi pre dobry pocit, ci preco mu neplatia? Tych 1500 eur ti vystaci az do porodu? Treba si predplatit nejaku donasku ak na cas po, to tiez nebudes uplne fit varit

pielka
31. júl 2023

Tak to vyrieš donáškou, keď je ti zle, keď ti to nesedí, ale tiež mi nejde do hlavy, že byť v meste nie je problém. Keby mi bolo zle, tak sedím doma na zadku.

autor
31. júl 2023

@lia2022 plus ma seklo v krčnej musela som ísť dneska na masáž ...platničky mám povysuvane aj v krížovej oblasti aj v krčnej na to mam aj invalidný ...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blancheporte
31. júl 2023

No tak to si žiješ na vysokej nohe,keď prejes denne 40 eur. Troška veľa!!!!

autor
31. júl 2023

@syslik81 lenže ja mám tehotenske chute proste keď niečo zjem tak grciam doma všetko sa mi hnusi všetko mi smrdi ..hej a doma by som sa zbláznila keď nemôžem ani upratovať ani nič tak jediná možnosť je chodit vonku a zvládnuť to

bessie12
31. júl 2023

A ty myslíš, že ako to majú iné tehotné ženy?? 🤦‍♀️ Tvoj muž má pravdu. Si lenivá.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. júl 2023

@majlo1234 nie tých 1500 eur som minula za júl lebo som kup ovala veci aj pre mňa aj pre malú ..teraz mi musí poslať dalsie peniaze ..ja viem že normálny človek asi bude krútiť hlavou ale bohužiaľ je to naozaj tak aj mama mi hovorí že teraz keď mi je zle má sa starat sám o seba keď proste ja nevládzem tak ja neviem ako by sa zachovali vaši muži ?

lucia.t
31. júl 2023

Hm, no asi ma manžel trošičku pravdu. Zvykaj si, po pôrode sa budeš musieť veľakrát premôcť a starať sa aj keď budeš chorá atď... Tak sa nauč rýchlo variť základné jedlá, mäso na šťave na 2 dní, pečené kura, rybu atď...Pri tom nemusíš stat celé hodiny, neboj. A ušetríš kopu peňazí. Kúp napr. kuracie prsia a nakrájajte na malé kúsky, obal ich v skrobe, osol, okoren, daj olej a na panvici sú raz dva! A ryžu k tomu. Lebo sipim, ze asi nevieš variť...

t1nusa
31. júl 2023

pane bože ja len dúfam, že toto je len ďalší fake…. lebo ak nie, tak si pekne padnutá na hlavu, tehotenstvo nie je choroba, keď dokážeš chodiť z kaviarne do kaviarne tak dokážeš prejsť aj z obývačky ku sporáku… v dnešnej dobe je xy stránok s receptami, jednoduchými a rýchlymi, ktoré ti vydržia aj na 2-3 dni… čo máš robiť doma? pripravovať sa na pôrod, chystať veci pre bábätko a oddychovať a nie behať po meste každý deň keď si tak veľmi unavená… to ešte počkaj keď sa ti narodí drobček ako budeš musieť makať, či aj jeho/ju hodíš do jaslí a necháš na UM, aby si sa mohla ty ísť naobedovať do mesta?… ak si real tak sa prosím vzchop alebo popros tvoju mamu nech ti namiesto posielania peňazí (aj keď neverím, že je niekto schopný stále posielať 1500€ a niekto na druhej strane to dokonca ešte aj príjme) pomôže doma s varením

letfenixa
31. júl 2023

40 € prejes denne? To máš plneneho bažanta či čo?
Ale podľa reakcií si troll.