Manžel má s kamarátmi skupinu, kde si posielajú fotky žien a hodnotia ich

13. okt 2024

Ostala som v šoku, keď mu to dnes vyskočilo v mobile, zatiaľ čo mi ukazoval jedno video, zrazu mu pipla správa s fotkou ktorá ma názov, Hodnotenie samíc. Ostala som jak obarená. Povedala som, že nech ukáže, čo to je, najprv nechcel, no potom ukázal a boli tam ženy; ktoré poznám a aj nepoznám, dokonca aj jeho šéfka. A keď prišla fotka s ňou: vzal mi mobil a viac mi ho nechce ukázať.

Som sklamaná

gribka1
13. okt 2024

Primitívy

annamarin
13. okt 2024

Rigam 🤢🤣 s takym by som uz nebola

janinah
13. okt 2024

Založ skupinu hodnotenie samcov...a ako by povedala moja známa...co si si zobrala,to máš.

betulinka1
13. okt 2024

Kolko maju rokov? Do 30 rokov je to asi v pohode. Od 35 a viac je to uz divne.

doriiis
13. okt 2024

Poriadne primitívni muzi

benimnadir
13. okt 2024

Niektorí chlapci proste nikdy nedozrejú na mužov. 🤦

alickapusinka
13. okt 2024

S takým chceš žiť založiť rodinu.Ver robi to teraz neprestane neskôr to bude ešte horšie.Dala by som rozhovor ak by to nepomohlo odišla by som ak nemate deti.Je to prímitiv aj ich zábava.Bola by som to ochotna akceptovať za predpokladu že má 18 rokov pubetiaci pochopila by som ak viac že 30 nezmení sa to mi ver.

hugoboss1923
13. okt 2024

Zábavka povrchných chlapov, inak by som to nenazval.

autor
13. okt 2024

@alickapusinka my spolu mame 2 deti.

autor
13. okt 2024

A o to horšie to je, že som sklamaná a nechápem, prečo toto potrebuje komentovať

autor
13. okt 2024
hugoboss1923
13. okt 2024

@betulinka1 Ono to nie je v pohode, aj keby mal 15. Od takého povrchného človeka môže žena očakávať, že ju jej partner zhodí za každú nedokonalosť.

autor
13. okt 2024

@hugoboss1923 počkaj hádok ma párkrát porovnával k tej šéfke jeho a presne pri jej fotkách mi vzal mobil z rúk

alickapusinka
13. okt 2024

Och moja ženatý chlap robí toto však to je na ultimátum.Toto robí chlap od rodiny ako pubertiak že sa chova s kamarátmi posielaju fotky holých žien no nepochopim.

monikkatt
13. okt 2024

Pracovala som v muzskom kolektive a ver tomu ze je to uplne bezne. Hodnotili kazdu suknu co presla okolo, aj taki o ktorych by som to v zivote nepovedala 🤷‍♀️ smiali sa a zabavali na tom. Ale ze kvoli tomu zakladat skupinu a posielat fotky.. to uz sa musia fakt nudit

gribka1
13. okt 2024

@monikkatt Aj ja pracujem v mužskom kolektíve, také to hodnotenie poznámkami, tak aby neurazili, to ešte áno. Ale v určitých skupinách mužov sa to proste už nehodí a ani som nič nezachytila. Tento prípad tu, je fakt trapnota tupota.

ibrunova
13. okt 2024

Ja robím v mužskom kolektíve a teda posielajú si niekedy riadne humusy, ženatý, slobodný, to je úplne jedno. Kadejaké perverzné vtipy, fotky, videá.. Podľa mňa niektorí sú len prijímatelia, ale čušia, lebo sú v kolektíve.. Samozrejme, že ženy netušia, čo ide firemnou poštou.. Ale zase sú to dobrí chlapi, ich vzťahom to nijako neubližuje. Najlepšie je nevedieť.

chrobak7
13. okt 2024

Ja neviem, čo sa nad tým tak pozastavujete. Isto, pre ženy je to niečo nepochopiteľné, ale ženy si tiež posielajú rôzne recepty, ktorá čo napiekla, navarila a iné ju za to chvália. Niektorí chlapi si posielajú autá, iní motorky a niektorých baví hodnotiť a komentovať ženy.

Ak ti to prekáža, skús si nájsť nejaké chlapa, ktorý nemá žiadnu úchylku, alebo niečo, čo by ti vadilo. Možno by si si rozumela s nejakým 4% - ným chlapom, ale ver mi, že pre mužov to je len niečo na vyplnenie diskusie a nemá to s tebou nič spoločné. Možno nie je ideálny, ale ber to z druhej strany. Povedz si, že aspoň negembluje, nemíňa peniaze na chlast v krčme a pod.

Jednoducho sociálne média dali ľuďom takéto možnosti, tak tí ich len využívajú. Mohlo to byť oveľa horšie.

gribka1
13. okt 2024

Recepty porovnávať s komentovanim reálnych žien, nie vtipky z neznamych pre zábavu, to mi je fakt podobné 😂

guiseppinka
13. okt 2024

@ibrunova uplne suhlasim... v starej robote mi tolkokrat dosli vtipy, fotky, videa a kolegovci chceli aj odo mna pocut nazor... ale ako zistujem, tak som asi divna. A zrovna vcera som komentovala kamoske niektorych mojich klientov🤭🤭🤭

hugoboss1923
13. okt 2024

@chrobak7 Lenže toto je zahrávanie sa s citmi a pocitmi druhých.

ptvw
13. okt 2024

@chrobak7 ak tvoja manželka bude hodnotiť penisy iných mužov a vysokými číslami, resp v prorovnani s tebou budu vyssie , dúfam ,ze tiež budeš taky tolerantný 🤣

ibrunova
13. okt 2024

Čo ja viem, aj keď idem s kamoškami na obed a vidíme pekného chlapa, tak si navzájom povieme, že aký pekný chlap a nijako to nezasahuje do našich vzťahov.

ptvw
13. okt 2024

@ibrunova predpokladám ze práve v takomto taktnom duchu to asi nebudú komentovať, skôr pôjde o slizke uchylne narážky

gribka1
13. okt 2024

Takže očividne nie každej vadí, že by jej fotka bola v nejakej stupídnej skupine samíc rozoberaná mužmi v jej okolí, práci.

ibrunova
13. okt 2024

@ptvw jasné, nie je to nič príjemné, ale proste chlapi medzi sebou inak komunikujú ako doma so ženou. Samozrejme česť výnimkám.

ibrunova
13. okt 2024

@gribka1 ale tu nešlo o jej fotku..
A mne by to asi bolo jedno, lebo pravdepodobne by som sa o tom vôbec nedozvedela.

nicoletta98
13. okt 2024

To ako môžete byť niektoré okej s takým? Vy nemáte žiadnu hodnotu?? Keby predomnou chlap, akýkoľvek, "hodnotil" a mal poznámky na inú ženu, tak u mňa veru nepochodí a nabudúce si 2x rozmyslí, či otvorí papuľu pri mne... ja len by chcela vedieť vaše reakcie, milé dámy, keby tak hodnotili vaše dcéry, či by to bolo tiež "bežné"... fuj, a potom sa čudujme, že sme na tom, ako sme... ked už ženy toto idú obhajovať, a potom čakaj od chlapa, že má rešpektovať a važiť si ženy.

gribka1
13. okt 2024

@ibrunova Jej nie, ale žien ktoré poznala áno.

ibrunova
13. okt 2024

@nicoletta98 nehovoríme, že je to ok, že sa nám to páči, ale že sa to deje celkom bežne bez ohľadu na názor žien na to.