Manžel ma podvádza

31. jan 2022

Sme manželmi 13 rokov, máme po 40tke a 12 ročnú dcéru. Viem, že ma podvádza. So slečnou pred 30tkou. Nemám dôkaz, ale viem to. Neviem však čo robiť. Konfrontovať jeho? Alebo ju? Čo by ste robili?

elenka74
31. jan 2022

Ja by som sa porozprávala s ním

jana1521991
31. jan 2022

Tiež by som sa s nim porozpravala.. lepsie pocut pravdu od neho ako stracat cas sledovanim😒

stanulienkat
31. jan 2022

Preco chces konfrontovat ju? Zdrb si svojho muza.

pribinak
31. jan 2022

Konfrontovať JU mi príde zbytočne. Lebo ak Ta nebude podvádzať s touto, tak s inou
Takze ja by som konfrontovala JEHO

Ale je tu otázka: čo si od toho sľubuješ? Čo čakáš že sa stane?

Lebo najskôr by som sama sebe odpovedala na otázku:
1. Chcem byt ešte s ním?
2. Môžem mu ešte veriť?
3. Chcem sa rozviesť alebo zostanem kvôli dcére?
4. Vydržím žiť s človekom ktorý má zradil?

Vieš, on ti môže kľudne klamať do oci, alebo sa prizná a …nič. Veselo bude pokračovať ďalej. Alebo sľúbi že to ukončí, ale neukončí akurát bude dávať väčší pozor, aby si na to neprišla

tenerifka
31. jan 2022

Preco ju? Ona je slobodna a vernost ti neslubovala

bajka16
31. jan 2022

A prečo? Vážne sa oplatí zachraňovať toto? Snažiť sa zachrániť roky vzťahu s niekým kto ich iba tak zahodil?
Fakt toto by ma zaujímalo prečo.. načo??? Nevenovala by som mu už ani pohľad. Ak je to teda tak.

martinkatinka
31. jan 2022

Najskor dokaz a potom mu to rovno ukazat, aby sa nemohol vykrucat.

ivkazba
31. jan 2022

Ju? Prečo ju? Ona ťa nepodvádza. Pozri sa pravde do očí a konfrontuj jeho, ak vieš, že ťa podvádza. Ona nehodila váš vzťah cez palubu. Urobil to tvoj muž.

lenusa20
31. jan 2022

No opýtaj sa sama seba, či mu to chceš aj dobudúcna tolerovať a dohodnúť sa čo ďalej, či ostanete manželmi len tak kôli dcére, alebo či očakávaš, že to ukončí. Myslím že neukončí, až to trvá dlhšie. No a potom prichádza aj otázka teba samej sebe, až by to ukončil s tou druhou, či mu to budeš vedieť odpustiť a prípadne ostať. Lebo ak nie, tak rovno sa môžeš pustiť do písania ziadosti o rozvod.
Ale pokiaľ nemáš dokaz o jeho nevere, je dosť možné že bude zatĺkať. Ešte z teba môže urobiť hlupaňa.. ako je veľa možností. Skús si najprv všetko dopodrobna premyslieť a nekonaj zbŕklo.

ivik4
31. jan 2022

👀 teeeda ja fakt ziram kolke vydrzite byt ticho. Ja by som vystekla jak pes po udenom v sekunde a zbalena by som bola do hodky a aj dieta . Hned by som konala co sa rozvodu tyka a zverenia dietata. Nemala by som sa vobec o com s nim rozpravat ! Ani rozhovor si nezasluzi 🤮
Inak super ze uz mas take velke dieta,bude to lahsie pre Teba

gladys_07
31. jan 2022

Zohnat dokaz. Bez toho bude zapierat. Preco si o tom tak presvedcena, ked nemas dokaz?

zuzubb007
31. jan 2022

Myslim, ze tam vela na rozpravanie nieje, ja by som zbalila veci a adios nechat sa ponizovat je to najhorsie, a ze konfrontovat ju? To je vtip? Co ona s tym ma? Tvoj muz je vinnik v prvom rade, ma rodinu, mlada je sama tak co aspon si uzije

pribinak
31. jan 2022

@ivik4 nemá dôkaz. Čo bude na neho strkať bez dokazu? Ešte sa jej vysmeje do tvare

kubkovamama
31. jan 2022

Dúfam,že s ním nechceš zostať. Ja by som mu s kľudom pri večeri povedala čo viem,ak teda je to na 100%,a opýtala sa ho,kedy sa sťahuje

osky
31. jan 2022

Ja nepoznam jediny dovod,ktory by neveru ospravedlnil...

oli18
31. jan 2022

@jana1521991 pravdu od neho?😀 Ktorý chlap sa prizná?

moonlight1210
31. jan 2022

Co cakas od konfrontacie? Ze sa zlakne, ze si ho odhalila? Ospravedlni sa, zamysli sa, zmeni sa?

A co ak toto neurobi? Co ak naopak mu bude vyhovovat, ze uz je to vonku a moze to robit oficialne? Netajit sa, lebo aj tak uz vies?

Nez s niecim zacnes, porozmyslaj aj co dalej.
Nemaj len plan A “po oltar” ako nepobozkana sedemnastka (a dalej poniky a duhy).
Maj i plan B.

Zamysli sa, co urobis, ak manzelstvo teda nasledne krachne.
Lebo mozno on poda ziadost o rozvod.
Mas sa cim zivit? Mas ako utiahnut financie? Mas kde byvat? …

Ak to nemas a on nad odhalenim len mykne plecom, ze on nejde nic menit, ani sa rozviest, ale ani sa vzdat milenky - co urobis? Ostanes? Budes denne robit sceny? Zozierat sa? Nenavidiet jeho, ju i seba? Lutovat sa? Plakat? Upadat do depresie?
Najdes si just milenca i ty?

Najlepsie je “ist do boja” pripravena.
Premysli si rozne vysledky takeho rozhovoru, zivo si ich predstav a rozober si, co mienis nasledne urobit.
Iba tvoja rozhodnost a odhodlanie mu ukazu, ze chodi po tenuckom lade.
Akekolvek nasledne nerozhodné vahanie ti prudko berie autoritu a vahu. A jemu doda odvahu, ze ti moze urobit uz naozaj cokolvek a nic sa nezmeni. Ze ty places, hnevas sa, ale nic nepodnikas. Drzis ako hluchy dvere.

A ak nahodou nemas kam ist, potrebujes cas, nez sa pripravis, vyuzi fakt, ze on netusi, ze ty vies. Mas moznost si v tichosti pripravit podu, a potom s nim urobit poriadky.
Netreba sa vzdy hrat na hrdost, ze take neznesies, aby ti robil. Spravit burku v pohari vody a z konfrontacie odist nakoniec ako ta jedina mokra, co nic nedosiahla, este aj vsetko prehrala.

sante81
31. jan 2022

Ju? Prečo? Buď jej vďačná že si na krk uviaze tvojho muža. Ja som dotyčnej poslala iba sms, nič viac, žiadne scény 🍀

loginexistuje
31. jan 2022

nuz ja by som sa pripravila nachystala sa smerom k rozdeleniu BSM striedava starostlivost a pod vybrala by som peniaze zo spolocneho uctu objednala si wellnes a manzelik nech sa pekne stara o dieta cez predlzeny vikend nech si zvyka

bajka16
31. jan 2022

@moonlight1210 tak toto je veľká pravda. Presne treba vedieť čo robíš a všetko si dopredu pripraviť. A s hrdosťou odkráčať. Lebo spraviť scénu, zložiť sa mu pred očami a ešte aj nemať kam odísť a ostať závislá na ňom je najhoršie čo si žena môže urobiť.
Samú by ju to ubijalo každý deň a on by bol na koni. Manželka doma, milenka čaká.. vyhrate 👌

koniarova
31. jan 2022

Husté ste teda riadne. Len koľké z vás by aj ozaj urobili to, čo píšu.

tosomja
31. jan 2022

Ako vieš ze ta podvádza? Niekto ti povedal, videla si, čítala si niečo? Aby si ho neobvinila a nakoniec to bude ináč.

autor
31. jan 2022

Baby on sa určite neprizná, na dôkazy si dáva veľky pozor zjavne. Ju by som možno k priznaniu zlomila skôr ak by som sa tvárila, že o všetkom viem. Nemám kam odísť, som od neho bohužiaľ finančne závislá a nemáme spoločný účet.

lienka.7
31. jan 2022

Pri večeri by som sa ho s kludom Angličana spýtala ze ako sa ma Janka? 🤣 (ci ako sa vola) a uvidíš reakciu...

autor
31. jan 2022

@tosomja proste to viem... Trávi veľa času s kamarátmi a zároveň aj s ňou... Raz som ich videla aj samých... Aj keď tam neboli žiadne dotyky ani nič (áno, sledovala som ich cez okno :( ). Správa sa inak, zasene pohľady, ignoruje ma, je výbušný ak sa ho na niečo pýtam... Proste viem že spolu niečo majú.. cítim to

pribinak
31. jan 2022

Nechodíš do prace?

jana1521991
31. jan 2022

@oli18 ano je pravda , ze sa nemusí priznat ale myslim , ked su spolu 13 rokov tak vie uz zena usudit ci klame alebo hovori pravdu🤷🏼‍♀️

zuzubb007
31. jan 2022

Financne zavisla, ty nepracujes? To je co za vyhovorka zase, sa zbalim na zaciatku pomoze rodina atd. ked sa chce vsetko sa da, jemu je dobre upratovacku ma tak co, zvlastne co niektore zeny vedia tolerovat

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
31. jan 2022

Rozmyslam,co by som robila,ale mne utkvela v pamati jedna moja byvala kolegyna. Ked zistila,ze ju muz podvadza,zbalila vsetko jeho spinave pradlo,okakane slipy (vraj na kazdych maval ciarku 🤣),zazvonila pred dverami milenky a poprosila ju,ci by mu teda aj prala,ked sa uz tak zblizili. Viem si predstavit ksicht tej stetky. Asi by som toto spravila,nie s krikom,ziadna drama, ale dostojne jej podat satstvo a nech si uz s nim poradi.