Manžel klame

katik22
19. sep 2024

Ahojte, môj muz má klame .. neni sú to závazne veci .. ale proste serie má to… napríklad povie, že je tam .. a je úplne inde. Nemyslím si, že by má podvádzal, to poviem hneď na úvod .. ale asi proste je debil a Má to v sebe .. alebo neviem, ako to mám pomenovať . Keď ho konfrontujem, tak mi klame do oci, ze tam nebol.. že bol tam a tam … a ja mám na toto brutálne nervy … nechce sa mi hádať … nerobí mi to dobre .. teraz neviem, či ho mám donekonečna konfrontovať , alebo mám proste kašlať na to. Veľakrát som mu povedala, že načo si vymýšľa, že mne je jedno či je tam alebo tam.. a keď mi má klamať; radšej nech teda ani nespomína to miesto “kam ide” .. keď aj tak viem, ze je úplne inde 😅 inak mame vzťah pekný .. ale toto má ide dostať do vyvrtky .. čo mám robiť ? Nechať to tak pre pokoj v rodine alebo za každým to riešiť ??

dadka1997
19. sep 2024

@katik22 skôr by ma zaujimalo prečo si s nim ? S notorickým klamarom by som nikdy nebola

monikkatt
19. sep 2024

@katik22 zobrala si si klamara tak ho mas..

stanulienkat
19. sep 2024

Tak asi neklame bez príčiny .....

katik22
autor
19. sep 2024

Dámy , keby som to vedela skôr, tak to neurobím … skôr má zaujíma , čo včul… čo by ste robili vy . Ja som dosť impulzívna .. neviem, či je to dobre pri riešení takýchto problémov … neviem, či mám doma neustále skriekat , či sa vysrat na to.

kristinapetronela
19. sep 2024

Vysrať na to ,sú aj dobrí chlapi

derdia
19. sep 2024

@katik22 uvedomit si, ze je chorý, a brat ho tak.
Ja by som to ale nezniesla.

katik22
autor
19. sep 2024

@derdia presne to si hovorím, asi , teda určite je narušený .. lezie mi na nervy s tým.. deje sa to len cez deň… keď je v práci.. aj to nie vždy ... inak sme stále spolu .. a vzťah mame pekný .. ale toto ! Neviem, či mi stoja tie hádky za to..

gribka1
19. sep 2024

Tak ak klame iba o tom kde je, dajme tomu, nepochopiteľné ale možno si na to zvykneš. Alebo klame vo všetkom, a to by mi už veľmi vadilo.

zuzinka888
19. sep 2024

A nie je to u neho "hlupy obranny mechaniznus"- vie ze by ta pravda o tom kde bol nahnevala a musel by si vypocut monolog a prednasku ci podstupit vysluch - kde s kym...... Ktoru nechce pocuvat tak to riskne a vymysla si. Tento pocit nadobudol s tebou alebo si to doniesol ako" traumu" z dectva lebo musel tajit pred rodicni kde a s kym bol.

katik22
autor
19. sep 2024

@gribka1 myslím si, že len tam kde je.. v iných veciach som nebadala, ale ťažko povedať, ruku do ohňa nedám za nikoho.

katik22
autor
19. sep 2024

@zuzinka888 tiež som nad tým rozmýšľala … lebo detstvo mal pestré … ale keď som sa mu snažila vysvetlit !!! Že je normálne , že ide za kamosom napríklad … tak proste však normálne, nech mi to povie .. alebo resp, nech teda nehovorí nič .. ale on mi to zavolá ako úplne normálnu vec .. že idem ja nevie , do predajne s bicyklami.. nakoniec je proste úplne inde 😂 a mna proste toto správanie uráža … mrzí… a samozrejme , keď sa čosi nedajbože stane .. tak mu veriť žiaľ Nebudem

gribka1
19. sep 2024

Pozri, ak ste inak šťastnī a nevieš to zmeniť, tak na to kašli. Má to výhodu, že aj ty môžeš ísť kde chceš, ani spovedať sa mu nemusíš, lebo veď je to jedno.

katik22
autor
19. sep 2024

@gribka1 ved kaslem … zatiaľ.. ale znepokojuje má to do istej miery .. a ďalšia vec .. potom o com je ten vzťah? Serie má to

gribka1
19. sep 2024

O vašich spoločných chvíľach, čo tam potom čo robíte každý zvlášť.🤣 Mne by to vadilo, a mala by som tendenciu to zmeniť, ale to som ja.

crazy_cat_lady
19. sep 2024

autorka - mna by to tiez stvalo, keby mi manzel klamal a este zvlast ked su to taketo nezmyselne drobnosti.. otazka potom je, ci ti nebude klamat aj pri inych veciach casom..

gribka1
19. sep 2024

A prečo klame, čo tvrdí?

januska12323
19. sep 2024

Určite neklame len o tom.

7miriam77
19. sep 2024

A čo on má z toho, že ti klame? Či mu to robí dobre, klamať?? Tak to byť tebou, bola by som na pozore, či neklame aj v iných veciach. Neviem ale pochopiť ten dôvod, nejaký tam byť musi

vikiki29
19. sep 2024

Sprostý klamár. Daj mu skúsiť jeho vlastnej medicínky a tiež mu klam, že ideš tam a tam. S úsmevom na tvári. Najlepšie tak, aby vedel kam skutočne ideš. A keď sa ozve tak mu povedz, že si si myslela, že je to normálne takto klamať, veď on to predsa robí bežne. Nech si vyskúša na vlastnej koži aký je to pocit byť klamaný. Možno potom pochopí.

katik22
autor
19. sep 2024

@gribka1 no on hlavne neklame!!! A ja som chorá !

katik22
autor
19. sep 2024

@gribka1 no ja som rovnaká .. ale ako to zmeniť ? Či máš na mysli radikálnu zmenu ?😀

katik22
autor
19. sep 2024

@crazy_cat_lady však práve ! To mám na mysli stále

katik22
autor
19. sep 2024

@7miriam77 podľa mna je chorý .. ale vážne .. ako písali baby vyššie .. notoricky klamár

katik22
autor
19. sep 2024

@vikiki29 tiež mi to napadlo.. lenže .. ja neznášam hádky .. nechce sa mi hádať .. a podľa neho som ja tá narusena a podozrievam ho, že klame .. ale kurva fix , ja viem, že to robí .. pri konkrétnych veciach, lebo to mám podložene !! A on proste začne si totoalne zas vymyslat a ešte aj ziapať .

0silvia0
19. sep 2024

@katik22
- požiadaj ho, aby ti nehovoril, kam ide, lebo sa kvôli tomu stále hádate. Alebo:
- oklam ho aj ty a urob mu zrkadlo a povedz, že takto sa cítiš, keď ťa klame on.
Ja osobne by som s takým chlapom nemohla existovať, hnusil by sa mi, ale keď si ho chceš nechať, veľa šťastia.

katik22
autor
19. sep 2024

Ja neviem, či už sa mám fakt znížiť k tomu… aby si zapol lokalizáciu, keď budem vedieť, že sa to deje … až mám dôkaz..

vikiki29
19. sep 2024

Veď nehádaj sa s ním, kludne by som sa otočila a odišla ak by začal zjapať. Nech sa mu hlava parí myšlienkami o sebe.

katik22
autor
19. sep 2024

@0silvia0 aj sa stalo.. požiadala som ho o to.. on že v poriadku.. slušne som mu vysvetlila, že má to uráža !! To bolo v sobotu.. dnes je štvrtok… a ??? Zas

0silvia0
19. sep 2024

@katik22 keď ti bude hovoriť, čo ide kam ide, stopni ho, nech ti to nehovorí, nech ide kam chce.