Manžel a kamaratka

29. feb 2024

Zdravim dievčatá ,Ano potrebujem sa vyrozprávať ,môžte mi aj ponadávať neurazim sa 😁mam taky problem s manželom dnes som mu našla foto mojej kamaratky tel…chcem vedieť ako by ste sa zachovali ,pohadali sme sa kvoli nej už dávnejšie vo vyhľadávači na fc ju skúmal neviem fakt čo si mam otom myslieť ,,,

gabriela2952
29. feb 2024

No tak určite by som sa ho spýtala, čo to ma znamenať...

autor
29. feb 2024

@gabriela2952 dakujem za reakciu

autor
29. feb 2024

Sme spolu 16 rokov mame celkom pekny vzťah rozumieme si vo všetkom len sa začal nudiť v sexe sex mame dost často si myslim len začina mat hlúpe poznámky že by sme mohli vyskúšať 3 ku a pod…ja už fakt neviem ani ako reagovať

gabriela2952
1. mar 2024

Tak zavolaj nejakého kamoša :D by som chcela vidieť potom výraz jeho tváre :D

mimka1402
1. mar 2024

Tipujem ze trojku chce iba so ženou a keby ty si mala priniesť muža ďalšieho tak to by sa mu nepáčilo, mýlim sa?

katariinam
1. mar 2024

Ked spomina trojku tak to je podla mna znak ze ked na to nepristupis tak si pojde za inou. 🫣

autor
1. mar 2024

@gabriela2952 práveže to chce 3 ku s chlapom

autor
1. mar 2024

@mimka1402 práveže nie

mimka1402
1. mar 2024

Tak potom? Vravíš ze chce trojku a ze si našla fotku kamošky, o tom že má byť trojka s mužom si nič nenapisala. Možno chce mať čisté svedomie aby mohol mať aj so ženou, aby to uhral na fair play.

enusamt
1. mar 2024

A kamaratka tam nema fotky aj priatela? Zeby vyzeral skor jeho na tu troku?

autor
1. mar 2024

@enusamt nie

ibrunova
1. mar 2024

To, že obzerá nejakú kamošku, nemusí mať vôbec nič s tým, že spomenul kedysi nejakú trojku,
A kde má tú fotku? Ona mu ju poslala, či ako?

daniela2202
1. mar 2024

@gabriela2952 👍👍👍😁😁😁

autor
1. mar 2024

@ibrunova mal ju v galérii urobil si sren s fc

lizatko1009
1. mar 2024

Ako pardon, môj keby mi rozprával o trojke,tak si pomyslím, že je jednoduchý jednobunkovec a taky by ma ani nepriťahoval...

mladena
1. mar 2024

páči sa mu ale určite aj xy iných žien

fido69
1. mar 2024

Každeho sexuálne vzrušuje niečo iné. Ide len o to, aby ste sa dokázali zosúladiť a aby to vyhovovalo obom. 😉

Pokukovanie muža po iných ženách nezastavíš. Ale vieš ho aspoň znepríjemniť. Moja žena mi začne okukovanú osobu "komentovať" a moje sny sa ihneď rozplynú. 😂

autor
1. mar 2024

@fido69 niesom ten typ ženy som za čo sa týka sexu tak vo dvojici nelákajú ma vôbec take extrémy

autor
1. mar 2024

@enusamt očividne sa mu páči len sa neprizná ani mi to nevie vysvetliť ….neviem čo si mam otom všetkom myslieť

autor
1. mar 2024

Začal sa nudiť tak rozmýšľa nad takými vecami neni proti ani mmž ani mžž pokukavaju všetci chlapci oči im nevypichneme to viem aj pochopiť len ta fotka to bolo už namna moc

marcelka49
2. mar 2024

Jedna foto este z neho nevernika nerobi..ja by som sa len opytala,preco ju ma a ci sa mu kamoska paci…podpichla ho a cakala reakciu…trojku s chlapom by som sk vysvetlovala tak,ze mozno chce este lepsie tebe…neries fotku vazne, nic to nemusi znamenat

autor
2. mar 2024

@marcelka49 dakujem pekne za reakciu 😇som stoho dosť zmetená,ranilo ma to neviem si to vysvetliť

marcelka49
3. mar 2024

Pytat sa ,pytat sa