Mám vo vzťahu pokračovať?

18. aug 2022

Ženy poraďte mi prosim. Začala som si s jedným starším mužom,.. Všetko bolo v začiatkoch skvelé a teraz po styroch mesiacoch sme išli spolu na dovolenku. Keďže sme z iných miest tak to bola aj príležitosť byť spolu dlhší čas. On mal aj na dovolenke home Office a ja som to chápala. Chodila som aj sama po meste, k moru ale aj som mu pomáhala, uvarila, upratala vždy všetko, ustlala po ňom, rešpektovala jeho čas na prácu. No vraj to nebolo dosť, lebo jemu chýbali raňajky a nerobila som to tak ako on chcel. Stále našiel niečo, čo som vraj urobila zle, vraj čakal viac snahy. ??? Pritom ani nepovedal, ako si to želá, vraj som to mala vedieť. Už viacero vzťahov sa mu rozpadlo, vraj boli všetky kravy, jedna ho podviedla, druhá bola výbušná, tretia neviem aká, no o jednej žiadna lichotivé správa a začínam mať pocit, že o chvíľku aj ja budem iba neschopná ako o nich trvdi. Ja by som tomu ešte chcela dať šancu a spoznať sa viac, no trošku mám aj obavy...

ninka99865
18. aug 2022

Ukonči to 🙄

petamich
18. aug 2022

precitaj si to po sebe este raz a potom si povedz, to vazne?

moniocko
18. aug 2022

Idete na dovolenku a väčšinou si sama, a ešte sa mu nepáči, že nemá také raňajky ako on ma rád.... Mne príde, že hľadá slusticku, ktorá ho bude obskakovat....

komplikovana
18. aug 2022

Uz po 4 mesiacoch ti povie, ze sa mas viac snazit? Na rukach by ta mal nosit. Urcite utekaj, tu nie je viac co spoznavat.

sasitimi17
18. aug 2022

Prebohaaa utekaj rýchlosťou svetla 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Máš teda riadnu trpezlivosť na takého starého vola…

kvetinka75
18. aug 2022

kašli na to, budeš ďalšia kvôli ktorej podľa neho vzťah nevyšiel

falbala132
18. aug 2022

uz len to slovne spojenie "jeden slobodny starsi muz" ... 😉

lucia147852
18. aug 2022

On nehľadá ženu ale slúžku. Utekaj

sissy27
18. aug 2022

ešte napíš, že si si svoju časť dovolenky zaplatila... mimochodom, to čo bolo za dovolenku, kde si musela variť a upratovať a milostivý ešte aj raňajky očakával??
Takto nevyzerá ani dovolenka, ani vzťah. Variť a upratovať môžeš aj doma a bez toho, aby ťa ešte niekto zdrbával, že to je málo...

autor
18. aug 2022

Nečakala som také skóre reakcie ak mám byť úprimná takže ďakujem. No ešte pred dovolenkou asi týždeň pred, sme boli raz unho na chate a mal tam veci po poslednom vzťahu, ona nemala už kľúče od chaty a je to rok dozadu, čo sa rozišli. Iba pár drobností, nie sú v kontakte, a bol na tej chate dosť veľký neporiadok keďže dlhšie tam ani on nebol. Bol nesvoj že tam našiel jeho veci lebo ona si ich už mala všetky vziať tak som ho chápala, objala a nech si z toho nič nerobí a pomohla mu ich upratať. Doslova som tu chatu vyluxovala ale on akoby to nevidel, povedal síce ďakujem, ale o pár dní na to povedal že očakával, že tie dva dni čo sme tam boli, že ráno prečo som sa ho neopýtal že či nechce kávu a raňajky. Ja neviem čo má stále s tými raňajkami a na tej dovolenke som mu ich aj urobila, ale niekedy som skrátka odišla skôr z hotela a nenachystala nič, lebo večer povedal že mám si užiť aj dovolenku. Tak už neviem asi to nie je vôbec dobre

autor
18. aug 2022

Že tam našiel jej veci**

lucyluska
18. aug 2022

Ahoj, v partnerstve sa má pomáhať, povzbudzovať, ďakovať, snažiť sa...
Mala vás táto dovolenka upevniť...a namiesto toho kritika. To ešte ani nebol život ale, dovolenka ...
Utekala by som kade ľahšie, negatívny chlap pôsobí na psychiku ⭐

autor
18. aug 2022

@sissy27 no bohužiaľ čas dovolenky som si zaplatila áno, ale väčšinu platil on, ja som prispela na benzín a jedlo a hotel atď platil on

tenerifka
18. aug 2022

v hoteli pripravujes rañajky a ustielas postel? Upratujes? To co je za hotel?
Ja by som uz davno utiekla

autor
18. aug 2022

Som z toho sklamaná lebo viem že nebolo všetko na tej dovolenke skvelé, ale ani som mu nevyčítala že chodím sama, rada chodím a prechádzam sa aj sama a akceptovala som jeho prácu. Bola som rada že sme aspoň poobede a večer spolu, vtedy sa mi venoval atď ale nečakala som tie výčitky, že som nerobila raňajky ale akoby ten zvyšok ani nevidel, čo som robila 😞😞 také to je teraz medzi nami, že asi odo mňa čakal viac, no ešte sa tak nepoznáme a asi čakal niečo iné

mirkava
18. aug 2022

Akože prepáč, ale je to egoista a narcis. Ukončila by som to. Som s mužom cca 10 rokov a ani raz mi nepovedal aby som sa viac snažila a to si raňajky robí sám... ostaň s ním a budeš ho obskakovat ako malé decko a vždy ti bude niečo vyčítať. Takýto mam pocit z toho co si napísala... 😉

tianna
18. aug 2022

Rýchlo preč, to musí byť riadny čudák.. 🙄 ja som teda vydatá už 14 rokov a raňajky som mužovi robila snáď 10x.. 😄 nikdy to po mne nechcel, naopak nachysta keď je doma aj mne a deťom.

autor
18. aug 2022

@tenerifka mali sme taký kde sme si robili všetko sami, niečo ako byt zle som sa vyjadrila, len píšem rýchlo takže oprava hotel - byt

alchemilkazltozelena
18. aug 2022

Však on mal tebe urobiť raňajky a nie ty jemu 🤣 trapoooos.... Utekaaaaaaj 👍👍👍

autor
18. aug 2022

Mali sme o tom rozhovor a vraj nie som dosť starostlivá lebo že on mal iba jednu žiadosť a to ráno mať kávu a raňajky, čo som ja nerešpektovala respektíve nesplnila, že zvyšok poriadok odo mňa nežiadal, ale to čo žiadal nebolo splnené. Od včera nad tým celý čas premýšľam že či to stojí za to lebo mi to prišlo už trošku cez

tianna
18. aug 2022

Nie nestojí, nemáš absolútne o čom rozmýšľať.. keď sú to po tak krátkom čase raňajky nechcem vedieť čo by z toho bolo neskôr. Nestrácaj s ním čas. On potrebuje slúžku a nie partnerku.

mandzula
18. aug 2022

Tvoje obavy sú opodstatnené, bež.

falbala132
18. aug 2022

kolko ma rokov a aj ty? len pre zaujimavost.

alchemilkazltozelena
18. aug 2022

Napíšem to este raz.. utekaj čo ti sily stačia... Partnerku si pomýlil so slúzkou, ostane naveky sám, v podstate je to obyčajný chudak

tianna
18. aug 2022

Btw mala som podobného,,pacienta".. maminkin miláčik, videli sme sa len občas keďže študoval v zahraničí a keď som za ním prišla bol neskutočne sklamaný že som mu neuvarila špagety 🍝😂🙄 blbec to bol, našťastie sa so mnou rozišiel aj keď teda vtedy som to považovala za koniec sveta 😂

alchemilkazltozelena
18. aug 2022

Ale ste doplnim lebo mi to nedá - on sa má starať o teba už keď sme pri Tom.. ty si žena... Mala si sa ho opýtať v čom spočívala starostlivosť o tvoju osobu??? Ale ja by som to ani nerozmazavala ďalej, proste rozchod, hneď teraz a okamzite

sissy27
18. aug 2022

aha tak on mal požiadavky... Tak teda svoje požiadavky nech adresuje tej, ktorá je na jeho výplatnej listine a nie priateľke 😀
Teš sa z toho, že sa prejavil na začiatku vzťahu a nestratila si s ním najlepšie roky svojho života.

autor
18. aug 2022

Mám pocit že nebolo to v jeho vzťahoch len tak že tie jeho bývalé boli kravy. Vzťahov mal asi 5 a normálne premýšľam že prečo by ho po troch rokoch nejaká podviedla keď bol taký super, že sa pri ňom mali údajne dobre, nejako mi to nejde do hlavy. A on mal tento rok 35 a ja mám 25, vyslovene sme sa bavili ešte v začiatkoch si neprekáža vekový rozdiel a povedal, že chce radšej mladšiu lebo s 30+ by si nerozumel... Asi to teraz chápem že mňa si vie ešte "vycvičiť" ale 30 ročnu ženu asi ťažko, to nemyslím v zlom ale asi viete, ako to myslím.

autor
18. aug 2022

A starostlivosť o moju osobu spočívala že som to mala zaplatené a že niektoré večery sa išiel prejsť a pozrieť so mnou, 2x navaril aj on. Inak nič také to nebolo výnimočné aj keď ja som to brala, že je tam pracovne a že rieši najmä to

falbala132
18. aug 2022

no co, ber to tak, ze si si zadarmo uzila more a zistila, ze sa k sebe nehodite. spojila si prijemne s uzitocnym. a teraz to ukonci. 🙂