Mám urobiť prvý krok?

1. jan 2024

2 mesiace chodím vonku s jedným chalanom. Veľmi milý, pozorný a dobrý muž. Cítim sa pri ňom šťastná. Mám z neho "motýliky v bruchu". Čakala som, že ma zbalí a budeme spolu šťastný pár.

Lenže pred mesiacom do jeho života vstúpila iná žena. Mladšia, krajšia, vtipná, dobre oblečená a vždy vhodne namaľovaná. Milá a neustále sa smejúca. A tu je ten problém. Síce chodieva aj so mnou von, ale poslednú dobu viac času už trávi s ňou.

Snažím sa makať na sebe aby som mala čo ponúknuť. Minimálne sa cítim oproti nej inteligentnejšia, vzdelanejšia a postavu mám tiež o niečo lepšiu keďže pravidelne cvičievam.

Takže otázka je jasná. Čo by ste urobili aby ste získali svojho vysnívaného muža a porazili konkurenciu? Ak by som nabrala odvahu a opýtala sa ho, či by som mnou chcel ísť do vzťahu, myslím si, že na 1x ma odmietne. Silvester trávil s ňou, som smutná, zranená, poplakala som si. Viem, že fňukať a ľutovať sa mi nepomôže. Práveže musím byť silná, odvážna a mať čo ponúknuť.

Nepíšte mi prosím rady na štýl, že sa mám na neho vykašľať a nájsť si niekoho iného. A viete prečo? Lebo ani športovec sa nevzdá uprostred zápasu s tým, že ďalší zápas možno vyhrá. Aj keď viem, že prehrávam, potrebujem zápas čestne a spravodlivo vyhrať a poraziť svoju súperku. Akú férovú a športovú techniku by ste odporučili aby bol muž môj? Ďakujem za rady.

dzulli1980
1. jan 2024

To že sa cítiš inteligentnejšia, krajšia atď. neznamená nič ... zrejme mu správne "nevoniaš" ... preto Ťa nechce ako partnerku ... a rada pre Teba do budúcna - kus skromnosti a pokory ... krása je relatívna, každému sa páči čosi iné.

deti95060810
1. jan 2024

@dzulli1980 prečo skromnosti... dáma len zhodnotila situáciu jej očami. Nevidím dôvod aby bola kvôli tomu zakríknutá a sedela kdesi v kúte. Práve naopak - skromný , ustráchaný, a málosebavedomý sa páči len málo komu.

dadka1997
1. jan 2024

Nič nemeň na sebe, pre chlapa; ktori za to nestojí.. keby mal on zaujem, aj ho o teba prejaví, žial zaaujem nema, tak sa nepchaj tam, kam nepatríš.
Žiaľ, aj takto končia rozprávky

martinkatinka
1. jan 2024

Jedine co ti ostáva, vybaviť to naňho na rovinu. Ak však zaberie, daj pozor, až to nehrá na dve strany

dzulli1980
1. jan 2024

Byť skromný neznamená byť ustráchaný a málosebavedomý ... môj názor ...
@deti95060810

deti95060810
1. jan 2024

autorka, to je posledný muž na svete že sa mieniš takto o neho biť? Však ti dal jasne najavo kde je tvoje miesto - až po jeho najnovšom objave. Predsa ju uprednostnil pred tebou a s ňou trávi Silvestra...a to je už čo povedať.
Možno by si momentálne viac uspela ako jeho kamarátka - bútľavá vŕba , ako slečna pre vzťah s ním.

marca12
1. jan 2024

Neviem,ci by som bojovala o chlapa,ktory o mna nejavi zaujem. Ak uz tak poriadne. Rovno mu dat pusu,naco tolko chodite okolo horucej kase.

13uzivatelka11
1. jan 2024

@deti95060810 nikto nepíše ze ma byt zakriknuta, ale keď sa porovnava s niekym, koho zrejme ani tak dobre nepozná, ze je inteligentejsia tak to už znie namyslene a porovnávať sa postavou to je pre vzťah naozaj povrchne.
Evidentne je s druhou slečnou radšej aj napriek tomu ze je podľa autorky hlupejsia a tucnejsia.

dankanka
1. jan 2024

Tak asi sa zamiloval..a to nema nic s tym ci Ty si krajsia, mudrejsia, vzdy sa taky niekto najde..naco bojovat boj, ktory ma uz vitaza?

liz_lemon
1. jan 2024

taka vzdelana si, ale nevies ani ako sa pouzivaju vyrazy von/vonku

okoloiduci5
1. jan 2024

Asi mu nevonias, a ta druha ho ocarila niecim inym. Asi im tam preskocila ta povestna iskricka, a ty si mimo hry

pallacinka29
1. jan 2024

@liz_lemon 😂😂😂😂😂

kukuk29
1. jan 2024

No nakoľko si podľa seba inteligentnejšia ako píšeš o sebe , tak už si mohla zistiť, že už ani nemusíš nič ponúkať lebo on si už vybral podla všetkého tú druhú kedže sňou strávil aj Silvester 🙈🙏

aliaray1
1. jan 2024

Zlatko ale randenie a dvorenie nie je sportovy zapas!
Chces byt zufalka co ide bojovat o chlapa, vazne? Kde mas sebavedomie a zensku hrdost. Takze sup sup, ponuknut uz mas co, bolo to na nom ako sa rozhodol.
Teraz bude najlepsie nechat tomu cas a nechat ich tak, dat veciam volny priebeh.

deti95060810
1. jan 2024

@13uzivatelka11 ja nechápem prečo to hodnotíte... však evidentne nepoznáte ani jednu...
tak autorka zhodnotila aké má ona plusy a mínusy... to je všetko. postavu vidíš hneď, aj keď mužovi sa môže zrovna páčiť úplne iný typ.

ivik4
1. jan 2024

Tak ja neviem ale kedze sa zacal stretavat este s dalsou, tak o Teba zaujem ani nemal.
Je s nou aj na Silvestra
Akoze som prekvapena ale obdiv ze chces bojovat a vnucovat sa niekomu kto chce ocividne niekoho ineho.

grof_monte_christo
1. jan 2024

Dievča, spamataj sa. Ty potrebuješ cestne a spravodlivo vyhrať zápas a poraziť súperku 🤦. O lásku sa nebojuje, tá buď je alebo nie je medzi dvoma ľuďmi. Ešte sa máš veľa čo učiť.

13uzivatelka11
1. jan 2024

@deti95060810 ale to nie je pracovný pohovor. Mne to prišlo také nepekne poukázať na niekoho ze je menej inteligentný a o koľko titulov ma viacej, keď vo vzťahu o to vôbec nejde. A jasne ze postavu hneď vidno, ale načo je dobre to hodnotiť? Ty si tiež nezačne s niekym len pre peknú postavu a normálnemu chlapovi na tom vôbec nezáleží ci ma tých pár kíl navyše..

danica2711
1. jan 2024

celá tvoja technika, bojovnosť a túžba po víťazstve (cenné vlastnosti v športe, ale láska nie je šport) sú ti asi dosť na prd, pretože onen dotyčný si zjavne už vybral. Veľkým bojovým úsilím sa s najväčšou pravdepodobnosťou len strápniš

tykat
1. jan 2024

Silvester s nou?
Tak to sa mozes aj ucvicit aj uvzdelavat ...aj tak je jasne ze chce (najprv) tu druhu.
Teraz uz len pockat. Mozno mu nesadne celkovo. A nebrala by som to ako sportovy zapas ale tak ako ide zivot.

alickapusinka
1. jan 2024

Sama sa chváliš nič moc. Chlapi to nemajú radi ak si šírila také reči pred ním jasné že si vybral. Myslím si že si nebola sama sebou a nie že sa ideš chváliť načo to je dobre. Na tvojom mieste by som zložila zbrane s jeho strany je dobojované už si vybral. Myslím si že ich vzťah už začal. Ak TI neprekáža byť 5 koleso na voze tak fajn. Mala by si sa už prestať o neho snažiť. Zrejme záujem nemá o teba a vyhovuje mu menej vzdelaná, menej pekná, je sama sebou na nič sa nehrá a to je pre neho dôležite. A nie nejaká že musíš si vybrať mňa lebo mám vzdelanie som krajšia a neviem čo. V láske som krajšia vzdelanejšia a neviem čo sama samochvála to sa na to nehrá. Tam alebo miluješ alebo nie. Najdôležitejšia je chémia a ta zjavne medzi vami nebola ak bol s ňou na Silvestra je najvyšší čas sa poohliadnuť po druhom. Ten ťa zrejme nechce aj ak nič nie je nemožné ale skôr nie ako áno.

anjelok
1. jan 2024

Ked chodite mesiac von a doteraz nic z toho, tak si ho zrejme neoslovila viac, ako len v kamaratskej rovine. Keby chcel nieco viac, uz by ta zbalil..ako pises.

zuzubb007
1. jan 2024

Chlapec si uz vybral, keby ta chcel uz davno ste spolu, menej chvali chlapi castokrat maju radsej mile usmiate baby ako take co sa vznasaju, na zaver len neponizuj sa nic horsie nemoze byt ako sa vtierat tam kde nieje zaujem

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristiii
1. jan 2024

No, on má tie motýliky v bruchu očividne pri tej druhej. Môžeš "vyhrať" jedine, ak mu to s ňou nevyjde. Otázne je, či by ti stačilo takéto víťazstvo.

sashabb
1. jan 2024

On už si vybral, ten prvý krok si zmeškala.

autor
1. jan 2024

Áno mala som na to mesiac. Neviem prečo som žila v ilúzií, že prvý krok má vždy spraviť muž. Mala som mu navrhnúť vzťah. Keby som to vtedy spravila, mohol byť môj. Žiaľ už je neskoro.

zuzubb007
1. jan 2024

Ano chlap robi prvy krok, lenze ked tam nieje to co ma byt mozes sa snazit, proste to tak malo byt, keby sa tak zalaskoval ide po tebe hned, bral ta ako dobru kamosku, tak nemas co lutovat

13uzivatelka11
1. jan 2024

Ale on by zrejme ten vzťah s tebou nechcel ani kebyže mu to navrhnes.. Kebyže vzťah s tebou chce aj pred mesiacom, tak by ho druhá nezaujala a to je jedno ci by ste boli alebo neboli oficiálne vo vzťahu. "Navrhnúť vzťah" to je iba taka formalita..

babulkomale
1. jan 2024

Strasne som sa zasmiala 😃😃😃 prirovnavat nutenie chlapa aby bol s tebou s sportovemu zapasu? To si kde pocula, v americkom teenagerskom seriali? 😂
Raz nechce, tak kazda snaha z tvojej strany je len trapne nanucovanie a nic z toho nebude.
Pretoze chlap, ktory zenu chce, pojde peso aj na mesiac.