Mám sympatie ku kolegovi

menonepoviem3333
Včera o 21:06

Dobrý deň, som síce dospelá žena, ale nemám sa komu vyrozprávať.
Som mladá pracujúca žena ,ktorá má sympatie ku kolegovi. Boli sme kolegovia v minulej práci a sme kolegovia aj teraz. On ma priateľku, kúpili spolu auto, dom...ale nič viac neplánujú teraz.....ja mám priateľa ale som samostatná a byt je prenajatý....teším sa na každý deň keď bude so mnou v kancelárií, avšak on chodí len raz do týždňa lebo ma homeoffice...na večierky a akcie tiež moc nechodí asi aby nerobila scény...ja neviem ako to spolu majú ale keď sme spolu tak cítim že je všetko v poriadku a má to tak byt...viem, že ma ľúbi, ale je to úžasný milujúci človek a podľa mňa len nevie ako sa z toho dostať von...
Ako mu mám dať najavo, že je čas začať niečo nové a minulosť nechať tak?

anjelicek26
Včera o 21:11

Pobavilo alebo aj nie, hladaj inu robotu a chod od neho co najdalej... ma priatelku, zavazky, pravdepodobne planuje buducnost. Nejaky romanik na pracovisku je to posledne, co jemu (a jeho priatelke) treba ku stastiu... ty mas tiez priatella, preco si s nim, ked milujes ineho? Zasluzi si to on? Ten uzasny milujuci clovek, ktoreho okukujes raz v tyzdni moze byt v sukromi uplne iny, nemusi ti vyhovovat v sexe, v stravovacich navykoch, pri upratovani, pri komunikacii, pri milione veci... ty len snivas a je to velmi nebezpecna hra, ked to chces posunut na dalsiu uroven... a chlapi su bohuzial v tomto casto slabi, ked o nich zena intenzivne prejavi zaujem...

scarletka34
Včera o 21:12

@menonepoviem3333 asi si niečo zlé vysvetľuješ. Keby nebol šťastný vo vzťahu tak by v ňom neostaval

januska12323
Včera o 21:15

Nechaj ho na pokoji a venuj sa svojmu frajerovi.

jajanka31
Včera o 21:22

Ty vies ze ta lubi? Povedal ti to? Kolko mas rokov? Vies kolko stoji auto a dom? To si myslis ze je nesvojpravny? Ze si kupi dom a auto mozno aj na hupoteku s osobou A a pri tom chce byt s osobou B (tebou) a dava ti to na javo az tak ze raz do tyzdna pride do prace. A nechodi na vecierky. To si fakt myslis ze za to ze neide na vecierok moze jeho partnerka?
Pozri mozno nema az taky idealny vztah ( aj taky ludia beru spolu hypoteky a kupuju domy ) ale vies co ? Ma vztah tak ho jednoducho nechaj tak. A koniec koncov ty mas vztah tiez. To ze sa mozno na teba usmeje alebo prehodi par slov, s niecim pomoze to nie je laska.

janka_23
Včera o 21:24

@menonepoviem3333 bože môj zena, zostup z toho oblacika na ktorom lietas lebo pád bude tvrdý 🤦🏼‍♀️

t1nusa
Včera o 21:25

🍿

dskjhfdlkdjhl
Včera o 21:28

@menonepoviem3333 Tak teraz neviem, ci si robis srandu, alebo zijes v bludoch.

dzulli1980
Včera o 21:50

Joj, keby Ťa naozaj chcel, svoj vzťah dávno ukončí ... kus reálne treba rozmýšľať.

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:11

@anjelicek26 my sa poznáme dobre aj si píšeme, sex sme nemali,ale tak nepriamo sa ho snažím dotýkať

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:12

@scarletka34 šťastný je keď je pri mne, dáva mi aj darčeky na meniny na vianoce....aj ja jemu

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:13

@januska12323 mám skoro 30,on po 30 a o a niečo po 20 sú spolu asi 8 rokov ale on proste nie je šťastný

menonepoviem3333
autor
Včera o 22:15

@jajanka31
@jajanka31 on ma cez 30,ja mam 27 jeho frajerka na 23...ja sa snažím letmo sa ho dotýkať a tak, ja viem že ma ľúbi, len to potrebujem posunúť ďalej a neviem ako

jajanka31
Včera o 22:20

Oni su spolu 8 rokov? To ze ty sa s nim citis dobre, ze ty sa ho snazis letmo dotykat vobec neznamdna ze on ta lubi a ze ma o teba zaujem. Neviem co si pisete. Ale ked si tak veris tak mu povedz ze nech si konecne vyberie ci ty alebo ona. No nebud prekvapena ked ta odmietne a vysvetli ze nejaky darcek na vianoce bol zo zdvorilosti. A na narodeniny si darceky nedavate? Lebo ked ani nevie kedy ich mas tak to laska nebude.

rozculena
Včera o 22:47

@menonepoviem3333 čo chceš posúvať? ty sa posuň k frajerovi

vanilkovazmrzka
Včera o 22:47

Ty si fejk alebo erotomanka?

enmery
Včera o 22:56

1. Chudák Tvoj frajer. 2. Toto je uż nejaká F diagnóza.🙄

lintu
Včera o 23:22

On ťa počas toho dlhého týždňa, keď nie je zrovna v práci, aj nejako vyhľadáva? Iniciuje písanie, telefonáty? Zaujíma sa o teba? Snaží sa o nejaký dotyk? Priamo hovorí, že doma nie je šťastný? Či podľa čoho si vyhodnotila, že práve ty si jeho vyvolená?

casavina
Dnes o 01:59

@menonepoviem3333 kde sú dvaja šťastní, nechýba im tretí aj v pesničke sa to spieva...ak ty nie si šťastná vo svojom vzťahu, daj priateľovi voľnosť nech si vyberie lepšiu od teba...
8 rokov nie je málo a keď je ona od 15tich s ním a počkal ju do jej dospelosti tak určite nezavadi o teba... Treba aj trochu realitu vnímať...

jaskolka
Dnes o 03:42

Ty ľúbiš jeho, on (podľa tvojej domnienky) ľúbi teba, každý mate iného partnera a ty si presvedčená, ze on nie je šťastný? 🙈
Koľko máš rokov? Lebo toto je uvažovanie tak 16 ročnej pubertiacky. Ver tomu, ze ak by nechcel, tak by vo vzťahu s partnerkou nebol a bol by s tebou. No on zjavne nechce nič meniť, a ty zo seba robíš akurát "peknú" hlupanu, alebo akurát tak milenku do postele.
Buď sa rozidte obaja, a dajte aa dokopy alebo zobud sa z tej naivity a vyhod si z hlavy kolegu, ktorý podľa toho, co píšeš, nejaví nijaký extra záujem o viac, ako slušne a priateľské kolégia lne vzťahy. Lebo to, ze on sa usmeje a dá ti darček k sviatku, je úplne bežné, vieš, koľko takých kamošov a kolegov som mala ja?

tinqua
Dnes o 04:13

Trololo...alebo si buchnuta do chlapa, ktoreho len rok delil od oznacenia pedofil ked tak pocitam. A potom nech to zhrniem...nie je stastny, ale kupi si s nou nehnutelnost...nie je stastny, ale kupia si auto, rozist sa nechce, ale obchytkavat sa necha...to je atraktivne toto? Pfff...

moonlight1210
Dnes o 04:43

“na večierky a akcie tiež moc nechodí asi aby nerobila scény...”
No alebo ty az taky tahak nie si.
V kancelarii s tebou pozartuje, je mily, da ti darcek k sviatku, poflirtuje, uzije si iskrenie, tvoju snahu a dotyky, nacerpa pocit, aky je neodolatelny a sebavedomie. A ide spokojny za tou svojou.
A kym ty uz planujes spolocne duhy a jednorozce, on ta vo svojom zivote nevidi.
Keby ta chcel, minimalne ten HO by zrusil a sedel u teba kazdy den. Nie sa objavil na jeden den.

“viem, že ma ľúbi, ale je to úžasný milujúci človek a podľa mňa len nevie ako sa z toho dostať von...”
Proste, kym beha za tebou a bojuje v aktualnom vztahu s povinnostou voci partnerke, tak je to taaaaaake romanticke, sladke, uzasne, je skvely, citlivy, fantasticky.
A ked bude behat za tretou a bojovat s nutnou slusnostou a povinnostami voci tebe, bude to hajzel jeden, kurevnik a … tie dalsie vyrazy. Ako sa mohol tvarit, ze ste doma v poho a sexovat s tebou, kupovat auto a dom, ked v robote iskri s kolegynou a vymienaju si letme dotyky?!!!
Zrazu to bude uplne ina pesnicka, ked budes vedlajsia postava v prebudzajucej sa laske inych dvoch.
Ale to, ze uz teraz mas pred sebou niekoho, kto ti ukazuje, ze “si asi vie dat povedat”, to este neriesis. Este ti to pride pritazlive, lebo hlavna hrdinka romanu si ty.

Preber sa. Keby ta chcel, uz je s tebou. Prilezitosti ma neurekom, ako sa rozist a tebe klaknut k noham. Ved sa nepoznate tyzden. Ste kolegovia v uz druhej praci.
Nechce ta, nelubi ta.
Sustred sa na svoj vztah, alebo teda partnera vymen (ocividne je to nic moc, ked usmev u muza pokladas hned za lasku a zaujem).
Nezabijaj cas planym rojcenim, co by bolo keby.

majka99999
Dnes o 04:46

Vsak sa rozid s priatelom a kolegovi vyznaj lasku, hned dnes v praci. 🤣 Na co to komplikovat, ked sa tak lubite a on je nestastny. Smelo do toho. 😬

menonepoviem3333
autor
Dnes o 05:19

@moonlight1210 ono to je tak ze sú spolu dlho, prešli spolu aj zlé veci ako úmrtia v rodine, havarovali, ona sa zranila....už mi napadlo ze z takej ľútosti v tom ostáva..ale neviem ja jednoducho cítim že ja som pre neho správna voľba len chcem aby to aj on tak videl

casavina
Dnes o 05:36

@menonepoviem3333 😂😂😂😂 ty si úplne mimo...mimo realitu aj mimo neho 👋👋

anos18
Dnes o 06:06

@menonepoviem3333 podľa mňa, on to vôbec nevidí ako ty a mala by si vytriezvieť a nerobiť zo seba idiota, lebo budeš na smiech

moonlight1210
Dnes o 06:11

@menonepoviem3333 “ ja jednoducho cítim že ja som pre neho správna voľba len chcem aby to aj on tak videl”

Áe co ked to tak nikdy nevidel a ani mu to nenapadlo?
Ako vies, ze hlboke city nie su iba na tvojej strane? Zijuce len z naznakov, ktore u neho hladas a za ktorymi chces vidiet viac?

Kamoska spievala ody na kolegu. Ako ju tajne lubi, len je plachy. Ako za nou pozera, vzdy ked ju stretne tak sa usmeje. Ked s nou hovori, je tak milo nervozny. Atd.
Potom som mala moznost ich zazit spolu na jednej ich firemnej akcii, kde sme tiez boli.
Potom mi nadsene hovori, ze ci som videla. Ze s nou tancoval, ze sa na nu usmieval, ze okolo nej stale nenapadne blizko chodil, ze ked sla von na vzduch, prisiel za nou, …
Uprimne - tancoval s nou raz, ked ho ona vytiahla po naliehani (nechcel, ale uz to zacinalo byt pri stole trapne, lebo ona nie nebrala ako nie, tak sa teda zdvihol). Nechodil okolo nej, len boli situacie, ked siel okolo, a ked na neho pozrela, tak pohlad a usmev opatoval. Usmial sa na kazdu zenu, ked sa s nou rozpraval. Aj na mna. Bolo to len zdvorile usmiatie.
Ze je plachy, to som jej potvrdila.
Ale to, ze som tam zistila, za kym sa realne potajme pozera, to som si nechala pre seba. Neverila by mi, lebo bola presvedcena, ze ona v tych “naznakoch” cita lepsie.
On sa s tou svojou dal casom nakoniec dokopy (odvazil sa prekrocit svoj tien kvoli nej), takze vtedy sa prebrala z ocarenia. Ale nie uplne. Chvilu bola z toho nestastna a citila sa zradena. Dnes hovori, ze keby vtedy nacakala, odvazil by sa. Nemala byt taka nedostupna (nebola). Mala ho povzbudit (odmietol by ju, presne akoby to urobil najradsej pri tom, ked ho neodbytne prekaravo volala tancovat, len nechcel vyvolat neprijemnu situaciu).
Ale uz ma iny vztah a toto obcas vytiahne ako spomienku (teoreticky to ma stale v hlave, ale neveim).
Nevyvraciam jej to, ze to zle vnimala, nema to zmysel. A ked ma pri tych spomienkach dobry pocit, tak jej ich netreba brat.

menonepoviem3333
autor
Dnes o 06:21

@anos18 tak keď sme v práci keď ho zavoláme ide s nami niekedy na spoločný obed, málokedy lebo väčšinou ma z domu a asi nemôže nechať alebo neviem...ale tak keď treba pomôcť s niečím ochotne príde, aj napríklad nejaké videa z fb si posielame na messenger, fotky domu mi občas pošle ze co je nove, ale nikdy nehovori o tom ze by ju išiel požiadať o ruku alebo napr ze aký prsteň jej ma kúpiť alebo darček alebo že by svadbu chystali, viem ze ma rad auta a pozerala som si jej profil a vyzerá to ze ona ma auto radšej ako jeho lebo poslednú dobu fotky len auta a zrazy a tak...no a tak ja som staršia od nej možno by sa dala skôr budovať rodina lebo tak mne by nevadilo keby ze sa to už stane...a môj snúbenec je na mňa zlý a jednoducho ho neľúbim q viem ze práve kolega jr moja cesta, a jedine co potrebujem sú rady ako sa k nemu dostať...co mam robot aby urobil prvy krok, nejak ma zavolal k nim nqq návštevu alebo niečo nech viem ako to ma doma rad aj upratane a tak....co proste chce

earlgrey
Dnes o 06:26

🤣🤣🤣 diagnóza čistá

veronikaszabova
Dnes o 06:27

@menonepoviem3333 ty si tak naivna 😂😂😂😂😂😂😂

muchotrafka298
Dnes o 06:31

No tak toto som sa dobre pobavila na piatok rano.....akoze halo, ty kde zijes? Ty si si vysnivala nieco, co vobec nie je pravda. Si myslis, ze by si kupoval nehnutelnost, auto s osobou, s ktorou nechce byt? Ma dlhe roky partnerku, ak by ta skutocne tak chcel, tak sa s nou davno rozide. Vrat sa prosim Ta na zem z toho oblacika co si si vybajila krasny zivot a spamataj sa, kym je cas.