Mám sa rozísť?

2. júl 2021

Ahojte, ani neviem kde zacat... mam 22 rokov a priatela strarsieho o rok, obaja sme studenti, chodime spolu 3 roky. Mojim rodicom, konkretne mamine sa nikdy moc nepacil. Asi bola chyba, ze som jej vela hovorila. On je velmi oblubeny medzi kamaratmi aj dievcatami, ja som celkom ziarliva. Jeho kamaratov moc nemusim. Ale teda k veci... casto sa stava, ze vybuchne, bez priciny na mna zacne kricat a buchat alebo hadzat vecami. Naposledy vybuchol ked sme sa stretli po par dnoch a ja som ho objala. Vraj som si nevsimla, ze neni ok. Za par dni napisal jednej babe ci je doma, potom to hned zmazal, vraj si chybu uvedomil. Ani mi to sam nepovedal, dozvedela som sa to nahodou. Prisahal, ze predtym sa to nikdy nestalo ani nestane. On je velmi spolocensky, ma rad party, partiu, ja sa tiez rada stretnem s priatelmi, mam vsak rada aj svoj pokoj, rada by som bola viac len s nim. Zacinam rozmyslat, aky by bol muz a otec nasich deti. Myslite, ze potom by sa zmenil? Mate prosim niekto skusenost?

cubo2
2. júl 2021

zacne kricat a buchat bez priciny? nebude trvat dlho a bude kricat na teba a buchat TEBA, tiez casto aj bez priciny.. "napisal jednej babe ci je doma".. tak este aj neveru budes riesit 🙂 Takeho chces mat otca svojich deti? Sklony k agresivite netreba podcenovat. Este napis, ze pije alkohol, tak to uz sme uplne doma. Nechaj ho tak, si mlada, muzov je dost..

kaja118
2. júl 2021

Nie, clovek sa v tomto zmysle nezmeni. Uz vobec nie manzelstvom alebo prichodom dietata.

Pozri, si mlada. Ak uz teraz citis, ze to nie je ok a ma to tendenciu z jeho strany byt horsie, tak bude lepsie sa rozist. Celkovo nema zmysel stracat cas s niekym, s kym si nevies predstavit plnohodnotnu buducnost.

osky
2. júl 2021

..ste sa viac dni nevideli a vadilo mu objatie????!!!
Mal na teba skocit od radosti a to by bolo ok.
Nie ze on nie je ok
Veru nie je!!!
Nervozny,agresivny aj preto,ze musi dychat ..
Ma rad partie,zabavu....na to by ho bolo
Ok.ste mladi,je normal e ze ho to taha ku kamosom.
Jedno si pamätaj-chlapa nezmenis.
Ani on sa nezmeni.
NIKDY!!!!
Utekaj si najst niekoho,kto bude mat oci len pre teba a bude zaspavat s myslienkou na teba.
A nie ze "sa pomyli" a pise inej.
23 rocny je mlady,ale vie dobre co robi.
Nenachaj sa lapit do siete!

sissy27
2. júl 2021

ja len že rodičia majú pravdu, daj na nich.
A aj sama vieš, že to nie je v poriadku, keď musíš zakladať takúto diskusiu.
Úprimne, ako matka takmer dospelej dcéry si želám, aby nikdy v živote nemusela riešiť takéhoto chuja a agresivitu vo vzťahu.

jana_eyre_2
2. júl 2021

Nie, nie je normálne jeho správanie a pri takýchto prejavoch agresivity by som s ním nebola.. mala som viac vzťahov, viac zazitych hádok s mužmi a ani jeden sa nechoval tak, že by vrieskal a búchal vecami keď bol konflikt..

katkati
2. júl 2021

Žeby psychopat? Je málo mužov na svete?

riderka1
2. júl 2021

už to je celkovo zlý začiatok, že čakáš od svojho partnera, aby sa zmenil... radšej si treba priznať, že nie si vo vzťahu šťastná a spokojná a že si si jednoducho nevybrala dobre, vzťah treba ukončiť z kratšej cesty a potom popracovať na sebe, na tom čo vlastne do života chceš a potrebuješ a dať si veľmi záležať na správnom výbere partnera.. veľmi ti držím palce, aby si sa rozhodla správne... 🍀🍀🍀

nttnnt
2. júl 2021

ty si ho objala a on vybuchol ? :D :D :D super vztah

jerryjanka
2. júl 2021

mala by si si ho čím skôr zobrať a mať aspon 3 deti čím skôr - určite to pomôže a bude z neho pokorný dobrý tatko a manžel.
Samozrejme irónia
utekaj kým si mladá

sandrika1986
2. júl 2021

....radsej teraz ako neskor...

oli18
2. júl 2021

Nevyzrety jedinec na vztah. Nechaj ho, nech sa vyburi a najdi si vaznejsieho chalana.

thereisabear
2. júl 2021

Áno, máš sa rozísť. Keď sa zmení, tak len k horšiemu.

denda007
2. júl 2021

Poväčšine ak si jeden z partnerov nájde bokovku,zvykne byť doslova alergický ťa terajšieho partnera,všetko mu vadí atď. Myslím že je to váš prípad :(

ifava
2. júl 2021

Z tohto to vyzera, ze sa nevie ovladat a teda mam pocit, ze to vsetko je len otazka casu kedy sa to este zhorsi, ze sa to bude stupnovat, takze na tvojom mieste by som si to fakt vsetko dobre premyslela.

jaskolka
2. júl 2021

Nie, nezmení sa, ani neuvažuj, že by bol otcom vašich detí, lebo budeš o pár rokov písať, že "partner bez príčiny kričí, bije ma a bije aj deti". Si mladá, vykašli sa na neho, lebo toto nevyzerá na normálny pokojný vzťah.Cim skôr preč.

julie19
2. júl 2021

Ahoj, ak chceš, napis mi správu, mám podobnú skúsenosť ... nie úplne rovnaku, agresia na mna tam nikdy nebola, ani žiarlivosť, ale presne ten party, spoločensky život, ktorý on zbožňoval a ja som zas clovek čo sa vie zabaviť a zrelaxovať aj vo dvojici

h2
2. júl 2021

Budem stručná: Áno. (To je odpoveď na otázku v názve.)

beatik3
2. júl 2021

ono tazko povedat, ci sa zmeni alebo nie, tak isto aj to, ze kazdemu raz za cas rupnu nervy, no to co opisujes ty, podla mna normalne nie je. sama premyslas, ci to s nim ma zmysel a to uz je podla mna velavravny signal toho, ze nie si v tomto vztahu v pohode

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
2. júl 2021

To sa fakt potrebujes pytat, ci sa mas s takym muzom rozist? To je hadam jasne, nie? Co je posledny na svete?

brigelka
2. júl 2021

Áno, rozid sa s ním.

deti95060810
2. júl 2021

nestrácaj čas s truľom ktorý vrieska bez príčiny resp. keď je napálený a nevie si udržať nervy na uzde ...no potrebuješ takého chlapa doma????? nič sa manželstvom nezmení...

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatisna
2. júl 2021

Myslím ze mas ružové okuliare a nie si úplne v realite. Rozid sa s ním kým Ti naozaj ublíži.

slovakboy
2. júl 2021

Utekaj od neho. Určite sa nezmení práve naopak. V spoločnosti bude ešte spoločenskejší a obľúbenejší a v súkromí to bude buď despota, alebo nervák ktorého sa budes báť. Bude potom sekať dobrotu a nosiť ti kvety ale i pár dni sa to zopakuje. Ani si nevšimneš ako a budes sa pred ním kontrolovať a báť urobiť niečo čo by ho mohlo nahnevať. No keď ho miluješ a on ťa miluje hoci len ako svoj majetok, tak sa nerozidete ty nespoznáš niekoho lepšieho a možno sa už bojíš ho opustiť. Keď ho teda miluješ, priprav sa že budes trpieť a neskôr to ľutovať, že si ho milovala. Ja som nikdy na ženu nezdvihol hlas takým spôsobom a neudrel som ju. Keby som to len raz urobil, ušla by. V tomto je nulová tolerancia. Raz znamená do budúcna furt. Keby ťa len odstrčíl že sa necíti dobre že nechaj má tak. Tak to beriem. No keď robí scénu tak to nervovo nezvláda, neváži si sám seba a časom bude len horší. Ospravedlniť sa to dá len ak má príčinu. Napríklad ho podvedie on ti chce odpustiť ale nejaký čas bude takto reagovať. Zažil som to s tiež som bol taký nevyspytateľný. Ale ak je to len kvôli tomu že sa zle vyspal tak to nie