Mám sa mu ozvať?

lentilka640
10. dec 2021

Ahojte, pred tromi mesiacmi som zažila rozchod za strašných okolností (nasťahoval si k sebe svoju bývalú) a neviem odvtedy fungovať bez toho, aby som čo i len jeden deň nemala depresie a strašné myšlienky. Chlapec sa mi odvtedy pár krát ozval, že mu mám odpustiť a podobné sračky ale ja som ho úplne ignorovala. No mám pocit, že keby som mu porozprávala celý pohľad na vec, uľavilo by sa mi. Mám to urobiť ? Každý mi vraví že už mám srať na neho ale ja mu chcem strašne vynadať a povedať mu čo si o ňom myslím. Pomoc

mimka1402
10. dec 2021

@lentilka640 Prosím len to nie. Ja ti úplne rozumiem mne ex spravil inú sprostosť a to isté... Ale neuľavi sa ti. Zas do toho spadneš. Napíš si to na papier čo by si mu povedala a spáľ. Proste to nejde o to, že zabudol na výročie on si nasťahoval inú ženu a ty s nim chceš strácať svoj čas aby si mu povedala pár slov? Tipujem, že by si skôr mala dojem ľútosti a zbytočne by si si uškodila. Máš na viac než na toto.
A ja som takto asi polroka (?) a vymazala som fotky iba pred včerom správy bez plaču... Tiež som chcela takto vynadať, ale nemá to zmysel, spravila som to v inom vzťahu a nestálo mi to za to. Lepšie je sa pohnúť ďalej.

lentilka640
autor
10. dec 2021

@mimka1402 asi máš pravdu… ale keď ja tak veľmi chcem aby mal možno aspoň trochu výčitky… aj keď on je človek bez svedomia. No to som si uvedomila až teraz 😢 neviem ako sa mám pohnúť ďalej.. nemám vlastne ziadnych kamarátov ani nič pri čom by som prestala na neho myslieť

mondolina
10. dec 2021

@lentilka640
napíš mu v správe čo máš na srdci a potom sa na to už vyse.....

via88
10. dec 2021

Ja by som mu napisala, mne by sa ulavilo. Ale vecne prisne, ziadne lutostky

lentilka640
autor
10. dec 2021

@mondolina v správe to nemá ten správny efekt.. keď som našla u neho tú ženu tak som mu vrazila do nosa a chcela by som to urobiť znova 😀

lentilka640
autor
10. dec 2021

@via88 no ale to by bola strašne dlhá správa

mondolina
10. dec 2021

@lentilka640
ty vieš....mne by už osobné stretnutie bolo proti srsti

via88
10. dec 2021

@lentilka640 sak pockaj ci sa este on ozve a ak ano tak mu napis a hotovo. A potom uz daj bodku

lentilka640
autor
10. dec 2021

@via88 naposledy sa ozval pred mesiacom, asi už pochopil že nemám o neho záujem ale mna najviac serie že vždy keď si na neho spomeniem tak sa mi chce grcať a chcem aby to vedel

mimka1402
10. dec 2021

@lentilka640 Mňa podviedol, zahral to na chudáčika a aktuálne je aj s priateľkou ktorá v tom čase bola asi polroka vydatá za iného... Bolí to. Bude. Ale to musíš podľa mňa iba "prežiť" posunúť sa sama ďalej a tento pocit prejde... To proste nemá zmysel aspoň pre mňa by to nemalo.

kinderzwillinge
10. dec 2021

@lentilka640
Ked mu to napises do spravy, tak ju otvori, precita a otravene zagula ocami a v duchu to aj patricne okomentuje a nic privetive to nebude.
Ked to spravis osobne, bude ta mat za pritrublu histerku a nic take, ako vycitky svedomia mat nebude.
Z takychto veci treba vediet vyjst ako dama, bez strapnovania sa.

zooeynka
10. dec 2021

@lentilka640 urcite ser na neho. Jemu su tvoje vylevy u riti, svedomie sa mu ajtak nepohne nech mu vykricis hocico, kontaktovat sa uz zrejme s tebou ajtak nechce tak nerob zo seba chuderu co mu potrebuje povedat ako ti ublizil....normalne ho ignoruj, svoje si mu uz "povedala"pastou, uz ho neries. Ries seba a svoj zivot.

mondolina
10. dec 2021

@lentilka640
podľa mňa jeho vôbec nezaujíma, že tebe sa chce z neho grcať.
hrabeš sa nezmyselne v odpadkoch a čuduješ sa, že smrdia.
uzavri túto kapitolu a prestaň sa ľutovať.

jaskolka
10. dec 2021

Kašli na to... Absolútne nič by ti to nedalo, len by si sa cítila ešte horšie, lebo by si sa strapnila. Hod to za hlavu uzavri túto životnú kapitolu a chod dopredu

kinderzwillinge
10. dec 2021

@lentilka640 samozrejme, malo byt hysterku 😅

nellka2020
10. dec 2021

@lentilka640 neponižuj sa fakt nie keby si napísala bolo by to horšie … viem o com píšem ja som napísala kedysi a nedávno som to našla úplne som sa cítila trápne a bolo mi teraz do plaču ako som sa vnucovala už by som to nespravila

veronikaszabova
10. dec 2021

@lentilka640 urcite by som netraposila a neponizovala sa konfrontovanim 🤦🤦🤦 kde mas hrdost zeno!

maminkadeticiek
10. dec 2021

Ty si myslis ze bude mat nejake vycitky????Akurat co budes pred nimi za hysterku a chuderu.Skor ako ta vysmeju ta polutuju.Vyser sa na to.Chlapi taketo veci vnimaju uplne inak.Ked je pre nich koniec tak je koniec.Jeho srdce patri jej.

kamlicek
10. dec 2021

Ked mas potrebu vyjadrit, co citis, co ta trapi, napis si to na papier akoby si to pisala jemu a spal to. Ulavi sa ti, on s tym do kontaktu nepride a najma budes mat aspon taky pocit, ze si to uzavrela.

deti95060810
10. dec 2021

kašli na neho. nič mu nepíš... už vidím ako sa tvoj ex baví na tvojich správach s kamarátmi. on teraz rieši sex so súčasnou partnerkou...

mia78111
10. dec 2021

@lentilka640 zbytočne mu budeš písať ako ti ublížil. Aj keď sa ospravedlňuje, reálne to má v trúbke, oči má len pre ňu. To že na neho nakricis jeho city nezmení, maximálne mu podvihnes ego

whatever1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
10. dec 2021

@lentilka640 napíš mu fiktívny list, ako sa cítiš, ako tá naštval, daj to von na papier, ale nepošli mu to, hod do ohňa, budeš mať pokoj

lentilka640
autor
11. dec 2021

máte pravdu ženy… on o mňa už vôbec nemá záujem tak to musím prijať a nestrápňovať sa… ďakujem vám

asia83
11. dec 2021

@lentilka640 Stačí, keď to všetko napíšete s úmyslom poslať mu to a prečítate po sebe. Verte mi, že potom mu to nepošlete.

panelacikova
11. dec 2021

@lentilka640 ak mu pôjdeš vynadať, on bude ešte radšej, že ťa opustil a jeho bývalá a súčasná zároveň si bude tiež myslieť, že chudáčik, akú hysterku on mal.... takže toto by som určite neurobila, zosmiešniš leda ak sama seba. jednoducho ho vymaž zo svojho života, kontaktov, hlavy.... a ži si svoj život.

krisbar
11. dec 2021

strasne ale strasne sa strapnis. on ta ma v pazi a ozyva sa ti len ked sa nudi.

mimka1402
11. dec 2021
sari24
14. dec 2021

Nie nepísala by som mu. Dokonca by som na jeho správy ani nereagovala, to ho môže srat viac ako hocijaká reakcia. Malo by ti stačiť že si mu vtedy praštila medzi oči. Ideálne bude ak si ho bloknes nech nemáš nutkanie a budeš žiť ďalej.